فهرست مطالب

وکیل جهت پناهندگی کانادا-وکیل پناهندگی کانادا

روش انتری اکسپرس-وکیل جهت پناهندگی کانادا-وکیل پناهندگی کانادا

نوع دیگری از روش مهاجرت به کانادا به نام entry express وجود دارد که سیستم بر اساس lمهارت‌ها و توانایی‌های متقاضی است

در سیستم اکسپرس انتری که همان سیستم الکترونیک اداره مهاجرت است فرد هنرها و مهارت های خود را به صورت آنلاین وارد می کنند و سیستم به او رتبه می دهد و چنانچه دارای شرایط باشد برای او دعوتنامه ارسال می شود همچنین فرد می توانند به سیستم الکترونیکی وارد شده رزومه خود را اصلاح کند. مهارت‌های نمره بیشتری را کسب نمایند.

فاکتور های سیستم انتری اکسپرس -وکیل جهت پناهندگی کانادا-وکیل پناهندگی کانادا

اما فاکتورهایی که در این سیستم وجود دارد برای آن به شرح زیر می باشد در ابتدا باید گفت که هر فرد می تواند تا ۱۲۰۰ امتیاز کسب کند این امتیازها به موارد وی تعلق میگیرد ۲ سن حداکثر ۱۰۵ امتیاز برای مجردین و ۱۰۰ امتیاز برای متاهلین سطح تحصیلات حداکثر ۱۵۰ امتیاز برای مجردین اثر ۴۰ امتیاز برای متاهلین سطح زبان حداکثر ۱۳۶ امتیاز برای مجردین و ۱۲۸ امتیاز برای متاهلین سابقه کار کانادایی حداکثر ۸۰ امتیاز برای مجردین و ۷۰ امتیاز برای متاهلین گواهینامه های مهارت ۱۰۰ امتیاز دارد همچنین اگر فرد پیشنهاد شغل از یک کارفرمای کانادایی داشته باشد ۶۰۰ امتیاز دارد از یکی از استان ها گواهی پی ان پی داشته باشد ۶۰۰ امتیاز دارد.

آزمایش پزشکی برای پناهندگی به کانادا

قبل از پناهندگی به کانادا باید آزمایش های پزشکی انجام شود البته از طریق سفارت مربوطه. عدم سوء پیشینه امنیتی و کیفری چک شود.

وکیل جهت پناهندگی کانادا-وکیل پناهندگی کانادا
وکیل جهت پناهندگی کانادا-وکیل پناهندگی کانادا

پناهندگی سیاسی-وکیل جهت پناهندگی کانادا-وکیل پناهندگی کانادا

پناهنده سیاسی فرد پناهنده سیاسی مورد تغییر دولت و مخالف با دولت است و به علت مشکلات سیاسی و آینده وی در امور سیاسی ورود به کشورش و زندگی در کشورش برای خطرناک است

 

جهت مشاوره آنلاین به واتساپ 09122888366 تماس حاصل نمایید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)