فهرست مطالب

مقدمه

همانطور که در مقالات گذشته نیز بیان گردید ممکن است فرد در محیط بین الملل به اموری برخورد نماید که نیازمند وکیل بین الملل است .

انواع دعاوی بین المللی کدامند

دعاوی بین المللی که وکلای پایه یک ما در آن تبحر دارند و در حال حاضر فعالیت می نمایند به شرح ذیل می باشد.

1- وکالت در تنظیم قرارداد های  تجاری بین المللی

عمده قراردادهای تجاری بین المللی ما شامل تنظیم انواع قرارداد های نفتی، ضمانت نامه های بانکی بین المللی ، بیمه بین المللی، قرارداد اجاره کشتی ، قرارداد های سرمایه گذاری ، قراردادهای بیع متقابل ، و قرارداد های مانی بک گارانتی  می باشد . سایر قرارداد های بین المللی نیز برای تجار انجام می پذیرد.

2- داوری تجاری بین المللی

یکی از جنبه های تخصصی و متمایز مجموعه ما بحث داوری تجاری بین المللی است. بدین صورت که زمانی که وکلای ما قرارداد های تجاری بین المللی را برای موکلین خود تنظیم می نمایند با استفاده از شرط داوری که در آن قرارداد ها گنجاده می شود در موقع بروز اختلافات بین المللی موضوع را از طریق داروری حل الفصل می نمایند . یعنی شما نیاز به مراجعه به دادگاه برای انجام امور قراردادی ندارید. بلکه فقط به داوری مراجعه می کنید و داور اختلافات فی مابین تجار را مثل قاضی دادگاه حل می کند.

همچنین چنانچه داوری قرارداد به یک نهاد بین المللی داوری معتبر واگذار گردد وکلای ما تبحر و تجربه کافی در دفاع از موکل و ابتیاع حقوق ایشان را دارند.

پس همین حالا با ما تماس حاصل کنید و تنظیم قراردادهای خود را به وکلای ما بسپارید.

وکیل بین الملل
وکیل بین الملل

3- امور مهاجرت :

همانطور که در مقالات پیش هم بیان گردید  یکی از تخصص های مجموعه ما مهاجرت به اروپا و کانادا و آمریکا و ثبت شرکت در کشور های مالزی و کشور های اروپایی است. مجموعه ما با دارا بودن 30 وکیل متبحر در امر مهاجرت که به صورت تخصصی نیز فعالیت می کنند بهترین و کم هزینه ترین و امن ترین راه مهاجرت به کشور های مختلف محسوب می گردند .

روشهای مختلفی در بحث مهاجرت وجود دارد که سرمایه گذاری، ازدواج، پناهندگی ، ثبت شرکت ، ویزای کاری و تحصیلی از جمله آنها محسوب می شود.

4- مشاوره حقوقی در زمینه صادرات به اروپا و روسیه

برای تجار ایرانی که قصد صادرات به کشور های روسیه و کشور های اروپایی یا سایر کشور ها را دارند  اخذ یک وکیل بین المللی فعال در عرصه صادرات ضروری تشخیص داده می شود. همچنین  چنانچه در کشور های حاشیه خلیج فارس بهتر است شما از وکیل ایرانی استفاده نمایید تا وکیل اماراتی . چرا که ممکن است در مواردی به علت عدم آشنایی به قانون ضرر زیادی بکنید .

بنابر این همین حالا دست بکار شوید و با دفتر ما تماس حاص کنید و کیل مهاجرت یا وکیل بین الملل خود را انتخاب نمایید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)