سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

چگونه وکیل بین المللی شویم

وکیل بین الملل

چگونه وکیل بین المللی شویم :در جامعه ما هر شخصی نیاز به وکیل بین المللی ندارد. تنها اشخاصی نیاز به وکیل بین المللی دارند که با یک عنصر خارجی و بین المللی در ارتباط باشند. یا تاجر باشند و  بخواهند با پوشش و استفاده ار خدمات حقوقی وکیل در امور بین الملل  استفاده کنند و یا اینکه  قصد مهاجرت داشته باشند و همچنین قصد داشته باشند  از خدمات داروری تجاری بین المللی بهره مند شوند .

وکیل بین المللی باید دعاوی بین المللی را بشناسد

در زمینه دعاوی بین المللی که نیاز به وکیل دارد همان طور که بیان شد  دعاوی مهاجرت و دعوی تجارت بین الملل است که ن یازمند وکیل بین المللی است. برای مثال ممکن است شما صادر کننده چرم و سالامبور  باشید و بخواهید با طرف ایتالیایی قرارداد های همچون COUNTER PURCHASE    منعقد نمایید یا نیاز مند به وکیل متبحر در امر سرمایه گذاری هستید مثلا می خواهید در کشور همسایه دبی یا عراق به سرمایه گذار بپردازید و از سرمایه گذاری خود مطمئن باشید.

بنابراین در موارد فوق و همچنین در امور مهاجرت شما به یک وکیل متبحر بین المللی نیازمندید. اما دفتر ما چه کمکی در این خصوص می تواند  به شما بکند

وکیل بین الملل
وکیل بین الملل

وکیل بین المللی باید وکیل مهاجرت باشد

در حال حاضر تقاضا برای مهاجرت به کشور های خارجی زیاد است . کافی است در گوگل سرچ کنید و به کلید واژه های برتری در زمینه وکیل در مهاجرت بر خورد نمایید .این وکیل واژ ها همگی وب سایت هایی را دارند که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند. لیکن 91 درصد این موسسات توانایی یا تجربه لازم را ندارند. برای مثال موسسه ای خیلی در زیمنه مهاجرت فعالیت می کند از  تنها 10 درصد کیس هایش به موفقیت می رسند.

چرا که توانایی در این زمینه و علم کافی را ندارند. این گونه موسسات بیشتر به دلالی در امر مهاجرت می پردازند تا اینکه قادر باشند در این زمینه کمک کنند. خیلی ها هم که مدعی مهاجرت هستند با استفاده از ویزای شنگن مشتری را به صورت توریستی به خارج کشور می فرستند تا وی اقدام به پناهندگی کند. لیکن تفاوت دفتر ما این است که به طور واقعی و ملموس در زمینه مهاجرت سالهاست تجربه دارد و در هر کشوری که ادعا می کند دارای وکیل است و قوانین به روز این کشور ها را بلد است.

پس وقت خود و سرمابه خود را در سایر موسسات به هدر ندهید و مستقیما با ما تماس بگیرید چرا که ما مدعی اول بودن در حوزه مهاجرت برای سرمایه گذاری و مهاجرت دانشجویی و پناهندگی در کشور هایی همچون کانادا ، سوئد و حوزه اروپا و سایر کشور ها هستیم.

وکیل بین المللی باید اشنا به قراردادهای بین المللی باشد

اگر بخواهید اقدام به صادرت و واردات در کشور های خارجی شوید حتما از یک وکیل بین الملل یا یک وکیل متبحر در امور بین الملل بهره مند شوید. طرف های خارجی از قدرت بیشتر در مذاکره و چانه زنی با شما بر خوردار هستند. عمدتا متن قراردادها به صورت لاتین و انگلیسی نوشته می شود و شما از متون آگاهی ندارید. شما از تعهدات حمل و نقل و فوب آگاهی ندارید . شما از انواع قرارداد های بین المللی مناسب در حوزه کاری  حقوق  حمل و نقل آشنایی ندارید . بنابر این نیاز دارید وکیلی استخدام کنید که در امور  بین الملل آگاهی داشته باشد.

پس همین حالا با ما تماس حاصل نمایید و دعاوی بین المللی خود را به ما بسپارید

وکیل بین المللی باید وظیفه شناس باشد

اولین سوالی که باید در نظر گرفت معنی و مفهوم وکیل بین المللی است. بسیاری از افراد تصور می کنند که وکیل بین المللی وکیلی دارای پروانه وکالت در بیش از یک کشور است یا به عبارتی فکر می کنند وکیل بین المللی در تمام کشورهای جهان دارای پروانه معتبر است. اما این ایده ، که بسیار رایج است ، کاملاً غلط است ، زیرا به طور کلی این امکان وجود ندارد که فردی برای وکالت دادگستری همه کشورها واجد شرایط باشد و مجوز وکالت در این کشورها را داشته باشد. از طرف دیگر ، در ایران ، یک نهاد بین المللی وجود دارد. هیچ کس نمی خواهد مجوز بین المللی صادر کند. بنابراین فعالیت های تخصصی وکیل برای هر کشور نیاز به مجوز وکالت در کشور مورد نظر دارد.

وکلا می توانند تخصص های گوناگونی داشته باشند ، مانند وکیل دادگستری در امور بین الملل ، مانند امور بین الملل ، تهیه پیش نویس قراردادهای بین المللی و … که به این معنی است که امور وکالت از امور بین المللی است.

از توضیحاتی که در بالا ارائه شد ، می توان گفت که یک وکیل بین الملل یک وکیل متخصص است که قادر به کنترل روش حل اختلاف بین المللی است و مسئولیت تهیه و تدوین متون حقوقی بین المللی را بر عهده دارد.

ارائه خدمات حقوقی بین المللی بسیار مهم است ، زیرا بسیاری از ایرانیان در حال حاضر به دلایل مختلف از جمله پناهندگی ، اقامت موقت ، مهاجرت و نیاز به دریافت خدمات حقوقی و پرونده ها را در مراجع قضایی و اداری پیگرد قانونی قرار دهید.

 وکیل بین المللی باید امور حقوقی بین المللی را بشناسد

دادرسی دادرسی هم در سطح بین المللی و هم ملی تعریف می شود. حقوق بین الملل همچنین حقوق بین الملل عمومی را که به روابط دو کشور می پردازد ، مورد بررسی قرار می دهد. حقوق بین الملل خصوصی همچنین به روابط اشخاص حقیقی و حقوقی از کشورهای مختلف اشاره دارد. یکی از مهمترین قسمتهای حقوق بین الملل که نیاز به وکیل بین المللی را افزایش می دهد ، تعارض قوانین است. تعارض قوانین ناشی از عوامل خاصی مانند فرهنگ ، سطح اجتماعی ملت ها و تاریخ کشورها است و تصمیمات قانونی را در سطح بین المللی ملزم به مطالعه گسترده می کند.

وکیل بین المللی باید شکایت نوشتن را بلد باشد

معاهدات نامه های بین المللی صلاحیت رسیدگی به هرگونه اختلاف را به دادگاهی که دادخواست در آن اقامه می شود ، می دهند. به همین ترتیب ، قاضی قبل از توقیف پرونده ، با توجه به صلاحیت خود و دادگاه ، باید در مورد موضوع پرونده تصمیم بگیرد. در زمینه پرونده های جنایی و جنایات جنگی ، دادگاه بین المللی کیفری به عنوان معیار مشخص شده است. دادگاه کیفری بین المللی که در لاهه هلند واقع شده است ، جنایاتی مانند نسل کشی ، جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت را بررسی می کند.

اصولاً دعاوی در دادگاه های بین المللی توسط قضات بین المللی و توانایی دفاع و حمایت از وكیل بین المللی مورد رسیدگی قرار می گیرد.

وکیل بین المللی باید آگاه به صلاحیت دادگاهها باشد

به طور کلی ، هر یک از وکلای اصلی در یک سیستم قضایی مجاز به وکالت در هر کشوری هستند که توانایی حضور در دادگاه های بین المللی ، مانند دادگاه کیفری بین المللی را دارند. البته برخی از وکلا با مدرک حقوق بین الملل و حقوق تجارت شانس بیشتری برای دریافت پرونده های حقوق بین الملل خواهند داشت.

یکی از اساسی ترین ویژگی ها برای کار به عنوان مشاور حقوقی بین المللی ، تسلط کامل بر دو زبان مدرن جهان است. به طوری که وکیل مورد نظر می تواند به راحتی با طرف مقابل ارتباط برقرار کرده و معنی و مفهوم وی را کاملاً بدست آورد و وی را از منافع موکل خود مطلع سازد.

علاوه بر تسلط به زبان ، مهارت های دیگری مانند تسلط بر اصول حاکم بر روابط تجاری ، دانش جامعه شناسی ، تجارت و روانشناسی خارجی ها تا حد زیادی به موفقیت یک وکیل بین المللی کمک می کند. این موردی است که بسیاری از وکلای بین المللی بی تجربه آن را نادیده گرفته و شرایط را برای عدم موفقیت مشتری خود در قرارداد با شرکت های خارجی ایجاد می کنند. همه این مهارت ها ، همراه با دانش حقوقی کافی ، به موفقیت یک وکیل بین المللی کمک زیادی می کند.

نتیجه

مسئولیت ارائه مشاوره حقوقی در زمینه حقوق شرکتی و امور قراردادها به شرکت ها و م institutionsسسات به طور کلی به عهده یک مشاور حقوقی بین المللی یا یک وکیل بین المللی است. از انسان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)