سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل بانکی تهران

ممکن است شما مشکل حقوقی بانکی داشته باشید و به یک وکیل متخصص در امور بانکی احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور بانکی فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین خاص بانکی هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل بانکی
وکیل بانکی

وکالت بانکی با پول تخصصی ، بانکی و مشکلات و مشکلات مختلف شرکتها و سازمانهای دولتی سرو کار دارد ، بنابراین داشتن وکیل ورشکستگی در کنار مدیران یک ضرورت برای شرکتها و سازمانهای امروزی است. . مدیریت منافع شرکتها و سازمانها با توصیه یک وکیل متخصص امور بانکی به آنها کمک می کند تا تصمیمات درست قانونی ، کیفری ، کیفری و قانونی بگیرند و می توانند در زمینه مشکلات حقوقی خود به آنها کمک کنند. به راحتی حل و فصل کنید. در این مقاله قصد داریم یک وکیل متخصص در امور جرائم بانکی و مالی و بانکی را برای شما توضیح دهیم.

بانک یک نهاد اقتصادی است که برای توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی افراد جامعه از جمله فعالیت هایی از جمله تخصیص وجه نقد ، توزیع اعتبار ، فروش اوراق بهادار ، مشارکت در سرمایه گذاری و غیره فعالیت می کند. به عبارت دیگر ، این بانک واسطه ای بین سرمایه گذاران و افراد نیازمند سرمایه است. از طرف دیگر ، با وجود گسترش عملیات بانکی متعدد و متنوع و بسیاری از مراجعین ، درمورد موضوعات بانکی دعوای زیادی صورت گرفته است. بسیاری از قوانین ، مصوبات و آئین نامه ها در رابطه با امور بانک ها توسط شورای عالی پول و اعتبار و بانک مرکزی تصویب شده است و باعث شده بسیاری از افراد از این قوانین نادان و بی خبر باشند. متأسفانه به دلیل رو به رشد گونه های قارچ و ازدحام بیش از حد اتحادیه های اعتباری که زیرمجموعه شعب بانکی هستند ، مشکلاتی از قبیل قراردادهای یک جانبه ، خطاهای مربوط به کارمندان بانک مانند ارزیابی املاک و مستغلات ، ضمانت نامه های بانکی ، قراردادهای املاک و مستغلات. ، دعاوی ارزی ، تخلف در ثبت نام ، ضمانت نامه بانکی و غیره ، همه این مشکلات دادخواستهای بسیاری را باز می کند. به همین دلیل است که نقش وکیل متخصص بانکداری در بین مردم بسیار رواج یافته است.

متخصص حقوق بانکداری
وقتی ما از یک وکیل متخصص در امور بانکی صحبت می کنیم ، منظور ما از وکلی است که به کلیه اصول و قوانین قانونی مسلط است و باید بتواند به کلیه امور حقوقی شرکتها و سازمانها رسیدگی کند. این موارد می تواند شامل هماهنگی داخلی و خارجی ، تنظیم آئین نامه و دستورالعمل ها ، پیگیری پرونده های حقوقی ، حضور در جلسات دادرسی ، مناقصه ها ، دفاع از حقوق سازمان ، دادخواست و اشتغال ، مناقصه ، ارجاع به کارکنان سازمان ، در صورت لزوم و غیره وکالت ورشکستگی باید با کلیه جرائم پولشویی آشنا باشد و بتواند به بهترین وجه ممکن از موکل خود دفاع کند.

قوانین و مقررات بانکی

مانده حساب بانکی رابطه بانکی بین دارنده حساب و بانک است. اگر این بانک در بانک مشتری اعتبار مالی داشته باشد ، بانک موظف است این حساب را به عنوان بدهی به مشتری پرداخت کند.
هنگامی که مشتری اعتباری در بانک داشته باشد ، بانک موافقت می کند که بدون هیچ گونه نمایندگی از مشتری ، پول یا چک را به شخص دیگری منتقل کند.
توافق نامه ای بین بانک و مشتری برای جمع آوری چک های صادر شده به عنوان نماینده مشتری حاصل شده است.
به دلیل رابطه اعتباری بین مشتری و بانک ، این بانک می تواند حساب های مشتری را ادغام کند.
این بانک حق دارد به همان میزان که مشتری مدیون چک است ، بدهی مشتری را از آن استفاده کند.
بانکها موظفند وام دهند و جزئیات معاملات مشتری را فاش نکنند ، مگر اینکه مشتری موافقت کند.
وظایف بهترین وکیل بانکی

فرآیند انعقاد قرارداد و تهیه و تنظیم آنها را مدیریت و کنترل کنید
درمورد مسائل حقوقی تحقیق کرده و اطلاعات لازم برای پیشنهادات ، پیشنهادات و غیره را تهیه کنید.
بررسی ، تنظیم و جمع آوری اطلاعات برای ایجاد اساسنامه ، دستورالعمل ها ، قوانین و مقررات و غیره.
ارائه مشاوره و راه حل های حقوقی به کارمندان و مدیران یک شرکت یا سازمان
بررسی و رسیدگی به شکایات مربوط به پرونده های اداری و حقوقی
انجام کلیه وظایف مربوط به انحلال شرکت ها ، ثبت نام ، تغییر ساختار و غیره.
جمع آوری اطلاعات و استفاده از آن برای دفاع از یک شرکت یا سازمان در کلیه حوزه های قضایی
وکلای بانکی در سازمانها
در بیشتر سازمان ها و شرکت های دولتی ، حضور یک وکیل متخصص بانکداری بسیار مهم است و برای این منظور آنها یک بخش حقوقی را در نظر می گیرند که از طریق تعدادی از وکلای متخصص بانکی ، قراردادها را تنظیم می کند. معاملات ، مسائل حقوقی و توافق های بین سازمانی رسیدگی می شود. یک وکیل بانکی متخصص در یک شرکت ممکن است مشاوره حقوقی را به چندین سازمان یا شرکت ارائه دهد یا فقط از یک سازمان استفاده کند ، اگرچه در سازمان های بسیار بزرگ و مهم ، بیشتر مدیران از مشاوره تیم بزرگی از وکلای متخصص بانکی بهره مند می شوند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)