سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل ایرانی در دوسلدورف

ممکن است شما ساکن دوسلدورف  باشید و به یک وکیل احتیاج داشته باشید تا کارهای شما را در ایران انجام دهد. در اینصورت می توانید از آقای دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری کمک بگیرید.

آقای دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در هم در ایران و هم شهر آستین تگزاس دارای مقر و دفتر می باشند و دکتری حقوق خصوصی دارند و متخصص در انواع دعاوی داخلی و بین المللی می باشند.

جهت مشاوره حقوقی می توانید از طریق واتساپ با شماره  09122888366 تماس گرفته و مشاوره داشته باشید.

ایشان این امکان را به شما می دهند که در هر کجا از دنیا باشید به سرعت کارهای حقوقی شما را در داخل ایران با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام دهند.

پس همین الان با ایشان تماس بگیرید.

02186128670

وکیل ایرانی
وکیل وکیل ایرانی
در هنگام معرفی وکیل خوب ، نه تنها باید به آشنایی خود با مسائل حقوقی توجه کرد بلکه یک وکیل خوب باید مهارتهای دیگری نیز داشته باشد که در طول بررسی پرونده ضروری است. در بسیاری از موارد ، یک وکیل خوب ، علی رغم سواد قانونی کافی و آگاهی کامل از قوانین و آیین نامه هایی که پرونده ها را پذیرفته است ، به نتیجه مطلوب نمی رسد و حتی اگر نتیجه برای مشتری قابل قبول باشد. از آنجا که آنها نتوانسته اند به خوبی با مشتری خود ارتباط برقرار کنند ، مشتری کاملاً راضی نیست.اهمیت مهارتهای مورد بحث هنگامی آشکارتر می شود که بدانید وکلا با حوزه های مختلفی که نقش اساسی در موفقیت پرونده دارند ، سر و کار دارند ، از جمله:1. طرف دیگر پرونده حقوقی

۲. مقامات قضایی و اداری در دادگستری

3. مراجع ثبت نام

4- مراجع انضباطی

مهمترین مهارت های لازم برای معرفی وکیل خوب عبارتند از:
مهارت های ارتباطی
یکی از مهمترین مهارت های یک وکیل خوب یا مشاور حقوقی مهارت های ارتباطی است و این مهم است زیرا در هنگام برقراری ارتباط صحیح ، مخاطب بهتر و واضح تر می داند که وکیل چیست و از این رو مسئله سوءاستفاده است. ما برداشت نداریم. این مهارت اگرچه برای کلیه اعضای جامعه ضروری است اما در حرفه حقوقی مضاعف است. در معرفی وکیل خوب باید به این موضوع توجه ویژه ای شود زیرا یک وکیل با افراد مختلفی سر و کار دارد که هرکدام شخصیت و روحیه بی نظیری دارند. این مهارت در دفاع از حقوق مشتری مهمترین است.

در مورد توافق نامه مشارکت بیشتر بدانید
مهارت های ارتباطی برای معرفی وکیل خوب شامل موارد زیر است:

1. مهارت گوش دادن فعال و مؤثر
به همان اندازه که یک وکیل باید فصیح باشد ، او باید شنونده خوبی باشد. یک وکیل خوب باید بتواند به خوبی به موکل خود گوش کند تا بتواند نکات کلیدی مطرح شده توسط وی را در قالب دادخواست ، شکایت یا لایحه دفاع آماده کند.

علاوه بر این ، یک وکیل خوب باید بتواند به آنچه که قاضی و طرف مقابل در دادگاه می گویند توجه کند تا نکات خاصی کسب کند.

2. مهارتهای کلامی
مهارت کلامی از جمله مهارتهایی است که از طریق آن می توان یک وکیل خوب معرفی کرد. یک وکیل باید بتواند معنای خود را به روشی قابل فهم و مؤثر به مخاطب منتقل کند.

این مهارت به ویژه در هنگام رسیدگی به پرونده ها مشهود است ، به طوری که یک وکیل خوب باید بتواند موضوعات کلیدی را به صورت مختصر ، مختصر و فصیح در سالن دادگاه بیان کند. در بسیاری از موارد ، وکلا ، گرچه به قانون عمل کافی دارند ، زیرا مهارت های کلامی خوبی ندارند ، در زمان مورد نظر قادر به دستیابی به موفقیت مورد انتظار نیستند.

4- مهارتهای غیر کلامی
مهارت های غیر کلامی اغلب از مهارت های کلامی ، نوعی از مهارت های زبان بدن غیر کلام است. این مهارت های غیر کلامی می تواند در کمک به مشتری و حتی سایر افرادی که با وکیل درگیر هستند ، مسیری طولانی را درک کند که معنای گفتار او را بفهمد.

درباره یک وکیل خوب اطلاعات بیشتری کسب کنید
5- توانایی ایجاد اعتماد به مشتری
برای مشتریان ، ایجاد اعتماد یکی از مهمترین معیارهای معرفی وکیل خوب است. از طرف دیگر با ایجاد اعتماد بین طرفین ، رابطه مؤثر و پایدار شکل می گیرد. اگر اعتماد بین مشتری و وکیل برقرار نشود ، می توان ادعا کرد که پرونده به صورت خودسرانه رسیدگی نخواهد شد.

وکیل

بنابراین یک وکیل خوب باید این توانایی را داشته باشد تا در حد امکان اعتماد به مشتری ایجاد کند.

هنگامی که موکل با یک وکیل خوب معرفی می شود ، انتظار دارد موضوعاتی که وی مطرح می کند برای وکیل مهم باشد و از طرف دیگر ، او انتظار دارد که این اطلاعات راز وکیلی باشد و از افشای آن خودداری کند.

علائم حاکی از رفتار یک وکیل در جهت ایجاد اعتماد به شرح زیر است:

1. مشتری را به طور کامل گوش می دهد و در بعضی موارد برای کسب اطلاعات بیشتر سؤالاتی کوتاه می پرسد.

۲. به منظور پیشبرد پرونده ، پیشنهادات لازم را به مشتری ارائه دهید.

3- وكیل باید به روشنی صحبت كند تا بتواند معنای خود را به خوبی به موكل منتقل كند و از تعمیم جلوگیری كند. در این روش مشتری کاملاً آگاه است.

4- یک وکیل خوب معمولاً در رابطه با وکلائی معرفی می شود که علناً درباره دستمزد و هزینه صحبت می کنند.

درباره وکیل کلاهبرداری بیشتر بدانید
5- یک وکیل خوب به مشتری خود فرصت می دهد تا در مورد برنامه های پیشنهادی بیاندیشد و نیازی به انجام آنها ندارد ، بنابراین مشتری احساس راحتی بیشتری می کند و با تفکر انتخاب صحیح را انجام می دهد.

6. یک وکیل خوب به مشتری اطمینان می دهد که هیچ تلاشی برای موفقیت نخواهد کرد و این را در عمل به مشتری خود نشان می دهد.

مهارت های شخصیتی
یکی از مهمترین مهارت های یک وکیل این است که بتواند شخصیت افراد را بشناسد و این مهم است زیرا وی با طیف گسترده ای از افراد در زمینه های اداری ، انضباطی ، قضایی و سایر وکلا در ارتباط است.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)