سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

وکیل ایرانی در ترکیه

ممکن است شما ساکن ترکیه باشید و نیازمند وکیل ایرانی باشید. یعنی یا یک کار حقوقی در  داشته باشید و یا اینکه مشکلی در ایران داشته باشید و بخواهید از وکیل ایرانی استفاده کنید.در اینصورت می توانید از خدمات حقوقی دکتر محمد امیرنجات بهره مند شوید.

جهت تماس با آقای دکتر امیرنجات از طریق واتساپ با شماره 09122888366 یا شماره 02186128670 تماس گرفته و مشاوره حقوقی داشته باشید.

وکیل ایرانی در ترکیه
وکیل ایرانی در ترکیه

چه کسی را می توان وکیل نامید؟ آیا یک وکیل ایرانی در ترکیه وجود دارد؟ آیا در ایران وکالت مهاجرت داریم؟ وکلا در ترکیه چه مسائلی را باید درخواست کند؟ قوانین وکالت در ترکیه چیست؟ آیا برای مهاجرت به ترکیه نیاز به مشورت وکالت دارید؟ آیا برای ثبت شرکت در ترکیه به وکیل نیاز دارم؟ هنگام انتخاب وکیل در ترکیه چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

اینها برخی از سؤالاتی است که می خواهیم در این مقاله به آنها بپردازیم و برای شما عزیزان توضیح دهیم که وکیل شما چقدر مهم و مهم هستید و وقتی در کشور دیگری قصد انجام این کار را دارید ، از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین این مقاله را بخوانید و فقط چند دقیقه وقت بگذارید تا در مورد آن اطلاعاتی کسب کنید.

وکیل در ترکیه کیست؟

وكیل كسی است كه توسط شخص دیگری – چه قانونی یا واقعی – برای انجام كاری منعقد شده است. وکالت پیمانکاری است که در چارچوب مقررات حقوق مدنی منعقد می شود و طرفین آن را وکیل و موکل می نامند. این شخص متعهد است به شما در انجام کلیه امور حقوقی خود کمک کند و در انجام کارها کوشا باشد. در جمهوری اسلامی ایران ، پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی ، با حضور در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی 18 ماهه ، می تواند مجوز وکالت را از کانون وکلا اخذ کند.

چرا به وکیل در ترکیه  احتیاج داریم؟

امروز می فهمیم که در هر کشور ، هر خانواده وکالت دارند تا در مناسبت های مختلف آنها را راهنمایی و همراهی کنند. اما متأسفانه در بین ما ایرانیان به دلیل درگیری افراد غیر متخصص و مشاوره های گمراه کننده و گمراه کننده ، تعداد افرادی که به دنبال وکالت برای موضوعات مختلف از جمله مهاجرت هستند ، کمتر از حد مطلوب نیست. اکنون وقتی در ترکیه هستید و قصد دارید به ترکیه بروید باید بدانید که اگر از قوانین ترکیه آگاهی نداشته باشید ، ممکن است خسارات جبران ناپذیری متحمل شوید. با اعمال تغییرات جدید در قوانین مهاجرت و مسائل مربوط به تازه واردان ، به یقین به یک وکیل در ترکیه احتیاج خواهید داشت ، یک فرد توانا و باتجربه که می تواند بهترین مشاوره را در مورد موضوعات مختلف ارائه دهد.

چیزهایی که شما به یک وکیل در ترکیه احتیاج دارید:

مهاجرت به ترکیه
اخذ تابعیت ترکیه
خرید ملک در ترکیه
ثبت شرکت در ترکیه
برنامه ریزی و پیگرد قانونی انواع پرونده های حقوقی و کیفری
ازدواج در ترکیه
چرا به وکیل احتیاج داریم؟
قانون قانون ترکیه
باید بدانید که شرایط اخذ وکالت در ترکیه مشابه ایران است با برخی اختلافات در برخی از موارد که برای شما مهمتر است تفاوت دارد. شرایط اخذ مجوز وکالت در ترکیه مشابه قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، به جز اینکه دوره کارآموزی دو سال است ، هیچ محدودیتی در تعداد وکلا در مناطق مختلف ترکیه وجود ندارد و وکلا در ترکیه متقاضی هستند. پروانه وکالت پس از تکمیل پرونده متقاضی ، در صورت اعطای درخواست ، کارآموزی آغاز می شود.

قوانین در ترکیه

وکیل در ترکیه

دادگاه در ترکیه رایگان و بدون هیچ پیش شرط است ، اما به دلیل اینکه تعداد پرونده های کیفری زیاد نیست و تعداد وکلا در استانبول و آنکارا به اندازه تعداد محاکمات و پرونده های موجود است ، بنابراین هر وکیل ترکیه ای یک سال می شود ، سرانجام . یک یا یک دادگاه دیگر تشکیل شده است که البته این مسئله برای وکلا در ترکیه مشکلی ندارد.

وکیل در ترکیه

طبق ماده 168 قانون ، وكیل می تواند با رضایت و تأیید موكل خود ، هر مدل از قرارداد را با موكل خود منعقد كند ، اما در غیر این صورت طرفین مجبورند از تعرفه های مصوب انجمن وكلائی ترکیه استفاده كنند. همچنین در ماده 171 قانون آمده است كه اگر مشتری اقساطی را به وكیل خود پرداخت نكرده باشد ، وكیل می تواند از وكیل خود استعفا دهد و موكل حق ندارد آنچه را كه تا آن زمان پرداخت كرده است ، بازیابی كند. . بنابراین مطمئن باشید که اگر در ترکیه وکالت می کنید باید در پرداخت اقساط خود جدی باشید.

دادگاه ترکیه

هنگام انتخاب وکیل در ترکیه باید چه مواردی را در نظر بگیریم؟
اول از همه باید تمام تلاش خود را برای یافتن افرادی کنید که تمام مدارک و مجوزهای لازم را داشته باشند ، زیرا این روزها افراد سودجو با وکیل خود و مشاور خواندن ، متقاضیان گمراه کننده و گاهی متحمل هزینه های بازپرداخت هستند. آنها شکست ناپذیر می شوند.

نکته بعدی که باید در نظر داشته باشید اینست که مجموعه خدمات حقوقی که به دست می آورید چقدر با تجربه و با تجربه ممکن است کار خود را انجام دهد اما با هزینه بالا و در دراز مدت ، بنابراین باید ببینید که آنها سالها تجربه در این زمینه دارند و می تواند تضمین کند که آنها کار شما را با موفقیت انجام می دهند.

نکته آخر این است که این روزها وکلا سخت کوش و حرفه ای هستند و به تجربه و تلاش زیادی نیاز دارند ، بنابراین در انتخاب وکیل در ترکیه سخت باشید ، اما اگر بعد از انتخابات به او اعتماد دارید ، صادق باشید. شلوغ است و قول می دهم برای پرداخت الکل بپردازی و قول خود را حفظ کن.

نتیجه گیری: برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 02186128670

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)