وکیل ایرانی در آلمان

ممکن است شما ساکن آلمان  باشید و به یک وکیل احتیاج داشته باشید تا کارهای شما را در ایران انجام دهد. در اینصورت می توانید از آقای دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری کمک بگیرید.

آقای دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در هم در ایران و هم شهر آستین تگزاس دارای مقر و دفتر می باشند و دکتری حقوق خصوصی دارند و متخصص در انواع دعاوی داخلی و بین المللی می باشند.

جهت مشاوره حقوقی می توانید از طریق واتساپ با شماره 09122888366 تماس گرفته و مشاوره داشته باشید.

ایشان این امکان را به شما می دهند که در هر کجا از دنیا باشید به سرعت کارهای حقوقی شما را در داخل ایران با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام دهند.

پس همین الان با ایشان تماس بگیرید.

09122888366 واتساپ

وکیل ایرانی
وکیل وکیل ایرانی
8 ویژگی مهم وکلا متخصص ، کجا می توانیم یک وکیل خوب پیدا کنیم؟
یک انتخاب خوب و موفق همیشه از علم ، دانش ، آگاهی و شناخت ناشی می شود. شاید ما در طول زندگی خود گزینه هایی داشته باشیم که بدون شناخت شکست خورده اند ، که ازدواج نمونه بارز آن است ، اما شناخت و آگاهی برای انتخاب وکیل خوب ، در چه راه هایی امکان پذیر است؟
8 ویژگی مهم وکلا متخصص ، کجا می توانیم یک وکیل خوب پیدا کنیم؟
امروز با شرایط اقتصادی فعلی که ریزش سنگ نیست ، همه ما با مشکلات و مشکلات قانونی روبرو هستیم و داشتن یک وکیل خوب و متخصص از هر نیاز دیگری ضروری تر است.اگرچه پیدا کردن یک وکیل بسیار آسان است ، اما شناختن یک وکیل خوب و باتجربه ، قطعاً دشوار است ، که این امر توسط سیستم Top Lawyer امکان پذیر است.

به عبارت دیگر ، سیستم وکیل تب ، به عنوان مدرن ترین سیستم حقوقی آنلاین ، با تهیه رزومه های علمی و عملی کلیه وکلا در سراسر ایران ، این امکان را برای شما فراهم کرده است که در کمترین زمان ممکن ، به راحتی به وکیل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. مشاوره و ارزیابی رایگان را پیدا کنید و بتوانید.

وکیل برتر

چرا باید وکیل داشته باشیم؟
درست مانند وقتی که بیمار می شویم ، اگر به پزشک نرویم و سعی کنیم خود درمانی کنیم ، علاوه بر این ، بیماری از بین نمی رود و حتی با گذشت زمان ، عوارض خوددرمانی ممکن است ما را در معرض خطر مرگ قرار دهد . مسائل حقوقی مانند مسائل پزشکی اگر بدون مشورت و بدون استفاده از وکلا باتجربه انجام شود بسیار پیچیده است. علاوه بر این ، مشکل حل نخواهد شد ، با عواقب جبران ناپذیری خسارات سنگین مالی یا انسانی ایجاد خواهد کرد.

اما با داشتن یک وکیل خوب ، شما به راحتی می توانید در مدت زمان محدود و با کمترین هزینه بهترین راه حل مشکل قانونی خود را پیدا کنید. به عبارت دیگر ، داشتن وکیل علاوه بر اینکه هزینه ای دربر ندارد ، به نوعی منجر به حضور وکیل در پرونده می شود ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها ، در سریعترین زمان ممکن.

ویژگی های بارز یک وکیل خوب چیست؟
قبل از پذیرش پرونده ، یک وكیل خوب ابتدا جلسه ای را برای گفتگو با مشتری با جزئیات در مورد پرونده ترتیب می دهد و با صبر و شكوه تمام اسناد ارائه شده را به تفصیل مورد بررسی قرار می دهد و عواقب احتمالی ناشی از طرح دعوی در آینده را در پی خواهد داشت. وی همچنین در مورد هزینه های دادخواهی و مدت تقریبی پرونده به مشتری خود اطلاع می دهد تا مشتری بتواند در مورد تشکیل پرونده یا عدم تشکیل دادخواست تصمیم صحیحی اتخاذ کند.

و سپس با شروع قدرتمندی برای بررسی پرونده شروع می شود تا موفقیت جناح راست برای مشتری شیرین شود.

8 ویژگی مهم یک وکیل خوب:
1. یک وکیل خوب باید به روز باشد
با توجه به تغییر در قوانین و مقررات ، لازم است یک وکیل خوب از قوانین و مقررات جدید پیروی کند. و نه فقط دانش چند سال پیش.

۲. یک وکیل خوب باید صادق و قابل اعتماد باشد
یک وکیل خوب باید محرمانه در مورد اسرار موکل خود محرمانه باشد و هرگز اطلاعات و وقایع مشتری خود را برای کسی آشکار نکند ، حتی پس از پایان پرونده.

3. از گفتن توانایی های غیرقانونی و دروغگویی و بلوف زدن خودداری کنید
یک وکیل خوب هرگز مشتری را امیدوار نمی کند ، اما با یک توضیحات جامع و کامل ، مسیر حقوقی و نحوه رسیدگی به پرونده برای موکل را روشن می کند و هیچ وقت سعی نمی کند با بیان ساده تر موضوعاتی از قبیل 100٪ اطمینان را به شما بدهد. حق وکالت را ندارد.

4- یک وکیل خوب بهترین ، ارزان ترین و سریعترین راه حل را ارائه می دهد
یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت با مشتری برای حل مشکل باید چندین راه حل قانونی روی میز داشته باشد. وی علاوه بر مقامات قضایی ، ابتدا باید تلاش کند تا مسئله را از طریق مذاکره و تخلف حل کند.

اگر او مجبور باشد روند قانونی را انتخاب كند ، نتایج دادخواست را برای مشتری توضیح می دهد.

5- استفاده از تجربه دیگران و کمک به قاضی برای شفاف سازی ابهامات پرونده
یک وکیل خوب علاوه بر دانش خود ، تجربه دیگران را برای حل پرونده جلب می کند و تمام تلاش های لازم را برای یافتن حقیقت با قاضی انجام می دهد و هرگز نباید از آن سوءاستفاده کند ، این برخلاف دفاع خوب است. .

6. با احترام با مشتری موکل قاضی رفتار کنید
یک وکیل خوب علاوه بر رعایت همه جوانب ، باید نهایت احترام را به مشتری ، قاضی و طرف مقابل نیز داشته باشد.

7. یک وکیل خوب یک یا چند تخصص (تخصص) دارد
با توجه به اینکه رشته حقوق ، مانند اکثر رشته هایی مانند پزشکی و غیره ، پیچیدگی و دشواری های خاص خود را دارد ، بنابراین وکلائی که فقط در یک یا چند مورد دادرسی فقط در زمینه مشاوره و مشاوره تخصص دارند ، از تجربه بالایی برخوردارند و تجربه و تخصص. آنها وکلا دارند که در همه زمینه ها فعالیت می کنند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)