سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

 وکیل آنلاین کیست

وکیل آنلاین  که به آنها وکیل  فضای مجازی نیز گفته می شود ، با ایجاد و نگهداری وب سایت ها و مشاغل آنلاین سروکار دارند. اگر مجبور شوید به دادگاه بروید ، هرگونه دادخواست را تشکیل می دهد و می تواند هرگونه مدارک مربوط به رفتار شما را ارائه دهد ،   وکیل از شما وکالت می کند

نکات مهم در مورد وکیل آنلاین

نکاتی برای صحبت با وکیل آنلاین
منظم باشید سعی کنید داستانی جامع و واضح از وضعیت خود ایجاد کنید. …
مفصل باشید جزئیات ظاهراً ناخوشایند مانند آب و هوا ممکن است در ابتدا به نظر نادرست برسد. …
صادق باش ساده و ساده: دروغ نگویید. …
توضیح دهید …
وکیل را را در جریان بگذارید.

وكیل  آنلاین دقیقاً چه كاری انجام می دهد؟

یک وکیل آنلاین ، به موکلین مشاوره می دهد و از آنها و حقوق قانونی آنها در پرونده های کیفری و مدنی  را تشریح  می کند. این کار می تواند با دادن مشاوره آغاز شود ، سپس با تهیه اسناد و ادعاها و گاهی اوقات ، در نهایت ، حضور در دادگاه برای دفاع از طرف موکل  انجام شود.

چگونه می توانم با وکیل  آنلاین به صورت رایگان صحبت کنم؟

وقتی با شماره 09122888366 از طریق واتساپ  تماس یا کلیک بر روی وکیل آنلاین چت رایگان  بگیرید ، با یک وکیل صحبت می کنید ، این وکیل مایل است به نگرانی های شما گوش فرا دهد و می تواند توضیح دهد ، در ارتباط خواهید بود. گزینه های موجود برای شما در حال حرکت به جلو است. پاسخ تماس ها 24 ساعته است!

چه مواردی را به وکیل آنلاین نگویم؟

پنج چیز برای  نگفتن  به وکیل آنلاین  (اگر می خواهید جدی بگیرند)
“قاضی علیه من مغرض است” آیا ممکن است قاضی علیه شما “مغرض” باشد؟ …
“همه برای گرفتن دست به یکی کرده اند” …
“این اصلی است که اهمیت دارد” …
“من پولی برای پرداخت شما ندارم” …
اخر کار پول شما را می دهم.

وکلا چه پرونده هایی را می گیرند که نمی توانند برنده شوند؟

وكلا معمولاً در مواردی كه می دانند نمی توانند كاری برای كمك به موکل  انجام دهند ، قضاوت نمی كنند. … شاکیان – اگر وکالت به طور موقت پرونده ای را در پیش بگیرد ، آنها خواهان پرونده هایی با حقایق خوب و خسارت خوب هستند.

مسئولیت وکیل آنلاین چیست ؟

مسئولیت های روزمره وکیل ممکن است شامل موارد زیر باشد: مشاوره به موکلین. تفسیر قوانین و اعمال آنها در موارد خاص. جمع آوری شواهد برای یک پرونده و تحقیق درمورد سوابق قانونی عمومی و سایر پرونده ها .

آیا وکیل آنلاین عریضه نیز می نویسد؟

مهم نیست که در چه زمینه ای پرونده دارید ، قطعاً عریضه نویسی  بخشی از کار خواهد بود. ممکن است شامل مختصر ، یادداشت ، قرارداد ، نامه و حتی ایمیل باشد.

آیا وکلای آنلاین  باید دروغ بگویند؟

وكیل نمی تواند دروغ بگوید یا آگاهانه دادگاه را از طرف موكل خود گمراه كند.

مانند  اکثر مشاغل دیگر ، وکیل آنلاین   نیز باید از استانداردهای اخلاقی و کدهای رفتاری بالایی که توسط نهاد نظارتی در کشوری که در آن عمل می کنند ، پیروی کنند.

وکیل قادر به دروغ گفتن نیست و و نمی تواند مشاوره خلاف واقع بدهد.

اگر مقصر جرم کیفری یا راهنمایی و رانندگی هستید ، و وکیل خود را در این باره راهنمایی می کنید ، آنها همچنان قادر به وکالت شما خواهند بود.

وکلا می توانند از طرق مختلف به شما کمک کنند ، اما این بستگی به این دارد که آیا خودتان را به جرم خود کمک کنید یا   می خواهید بی گناه باشید.

اگر خودم را مقصر بدانم چه اتفاقی می افتد؟

اگر گناه خود را بپذیرید و تصمیم به پذیرش گناه خود بگیرید ، وکیل آنلاین   می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید:

متقاعد کردن دادستانی برای کاهش تعداد اتهامات ،
تحت فشار قرار دادن اتهامات ملایم تر ، به عنوان مثال کاهش اتهام “حمله به علت صدمات واقعی جسمی” به “حمله مشترک” یا کاهش “عرضه مواد مخدر” به “نگهداری مواد مخدر” ؛
مذاکره درباره “حقایق” کمتر جدی ، که جزئیات جرمی است که به دادگاه تحویل داده می شود.
این می تواند شما را در موقعیت بهتری در زمان مجازات قرار دهد ، که می تواند مجازات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این حتی می تواند به شما کمک کند تا ‘بخش 10 حکم برکناری یا آزادی مشروط را دریافت کنید‘ – این بدان معنی است که شما مجرم هستید اما محکومیت کیفری علیه شما ثبت نشده است.

علاوه بر کاهش اتهامات ، وکیل  آنلاین شما می تواند با کمک به شما در به دست آوردن نتیجه پیروزی ، و تقویت پیش نویس نامه ، ودر تقویت پرونده به شما  کمک کند.

اینكه شما برای رفع هرگونه مسئله اساسی كه منجر به ارتكاب جرم شده باشد ، توسط وکیل آنلاین تدابیری اتخاذ كرده اید می تواند شانس نگاه مطلوب قاضی یا دادرس را به شما افزایش دهد.

وكیل آنلاین  شما ممكن است به شما توصیه كند كه به مشاور مراجعه كنید ، یا در صورت لزوم برنامه توانبخشی مواد مخدر و / یا الكل مانند MERIT را انجام دهید و به شما در گرفتن گزارش برای دادگاه كمك كند.

اگر شما به جرم رانندگی متهم شده اید ، وكیل شما می تواند به شما در یافتن و ثبت نام در برنامه مجرم راهنمایی و رانندگی در منطقه شما كمك كند.

 اگر من از وکیل آنلاین استفاده نکنم چه اتفاقی می افتد

اگر وكالت خود را بدست گرفته اید  ، دفاع از اتهام بی گناهی توسط شما توصیه نمی شود و معمولاً در صورت انجام چنین كاری به نفع شما  نیست.

اگر وكیل شما از گناهكاری شما آگاه است و می خواهید از اتهامات علیه خود دفاع كنید ، بهترین راه حل شما یافتن وكیل دیگری است كه وكالت شما را بر عهده داشته باشد.

دلیل این امر آن است که وکیلی که از گناه شما آگاه است تنها می تواند با “اثبات تعقیب قضایی” از شما دفاع کند.

این بدان معناست که وكیل شما می تواند سعی كند دادستان را وادار كند كه پرونده خود را فراتر از تردید منطقی ثابت كند ، اما وی نمی تواند به دادگاه بگوید كه شما بی گناه هستید.

با توجه به تعهدات اخلاقی و استانداردهای شغلی كه وكلا از آن پیروی می كنند ، وكیل شما   نمی تواند اجازه دهد واقعیتهایی كه آنها می دانند كذب است را به عنوان مدرک ارائه دهد و همچنین نمی تواند اظهاراتی را كه آنها نادرست می دانند ارائه دهد.

وکلای حقوق دان   در این شرایط بطور قطع تصمیم به انصراف از پرونده خواهند گرفت.

حتی اگر وکیل شما مایل به ادامه کار باشد ، دانستن اینکه شما گناه خود را پذیرفته اید بر توانایی آنها در دفاع موثر از شما در دادگاه تأثیر می گذارد و بهتر است وکیل دیگری پیدا کنید.

با توجه به مجازات های جرایم جنایی و حتی راهنمایی و رانندگی ، شما می خواهید تمام تلاش خود را انجام دهید تا در پرونده خود بهترین شانس موفقیت را داشته باشید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)