سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مقدمه

مشهد شهری تقریبا صنعتی می باشد . شهری است که جنبه توریسی دارد . هر سال میلیون ها زائر به مشهد سفر می کنند و از خدمات توریسی این شهر بهره مند می گردند . شهری است که جنبه صنعتی دارد . مشاغل بسیاری در این شهر در حال فعالیت هستند و همچنین شهری است که دعاوی حقوقی و کیفری زیادی همچون خیانت در مانت و سرقت و کلاهبرداری در آن به چشم می خورد .

وکیل آنلاین مشهد چیست؟

وکیل آنلاین مشهد در واقع وکیلی است که به صورت آنلاین در مشهد به شما مشاوره حقوقی آنلاین ارائه می دهد.

شما از 2 طریق می توانید با وکیل آنلاین مشهد تماس بگیرید.

1- بر روی لینک وکیل آنلاین چت رایگان کلیک کنید و مشاوره حقوقی آنلاین داشته باشید.

2- با شماره واتساپ 09122888366 تماس بگیرید و مشاوره حقوقی آنلاین از طریق واتساپ داشته باشید.

چرا وکیل آنلاین بگیرم ؟

قطعا فرهنگ استفاده از وکیل در جامعه ما بسیار پایین است . اگر نبود سالانه 15 میلیون پرونده جریانی نداشتیم . برای مثال در جامعه ما باب هست یک سازنده ساختمان خود اقدام به انعقاد قرارداد مشارکت می کند. بعد به مشکلات حقوقی برخورد می کند . مثلا ملک خود را می فروشد و در آن واحد به کس دیگر می فروشد. و… یا سایر مشکلات . بعد از اینکه چند میلیارد تومان ضرر می کند تازه به فکر گرفتن وکیل می افتد . چند ده یا چند صد میلیون هم هزینه برای وکیل می کند.

اگر همین فرد یک سرچ ساده در گوگل می کرد و به وب سایت ما سر می زد و به صورت حتی آنلاین از خدمات حقوقی وکیل آنلاین بهره مند می شد دیگر انقد ضرر مالی نمی دید.

پس چرا استفاده نکنیم ؟

خیلی راحت می توانیم به شماره 09122888366 پی ام در واتساپ بدهیم. و سوال حقوقی خود را بپرسیم و سایر خدمات حقوقی این دفتر استفاده کنیم.

من در مشهدم و دفتر وکیل در تهران چه کار کنم؟

اگر بخواهید وکیل اتخاذ نمایید می توانید با دفتر ما به  شماره 02186129208 تماس حاصل نمایید و درخواست ملاقات حضوری کنید . مشاوران ما در اسرع وقت به شما وقت ملاقات می دهند  یا در مشهد وکلای خوب ما را معرفی می کنند ما راهی دیگر نیز وجود دارد و آن استفاده از سامانه عریضه نویسی آنلاین است.

 

عریضه نویسی آنلاین چیست؟

یکی از خدمات نوینی که ما به هم میهنان خود ارائه داده ایم عریضه نویسی آنلاین است. یعنی چه ؟ یعنی شما فایل خود را برای ما بصورت آنلاین ارسال می کنید و عریضه ، شوائیه و لایحه خود را به صورت آنلاین اخذ می کنید .  همان فایل را کپی کرده و به دادسرای مربوطه ارائه می دهید.

مزایای عریضه نویسی آنلاین چیست؟

مزایای عریضه نویسی آنلاین این است که اولا شما در وقت خود صرفه جویی می نمایید . این مهم است که شما در پای کامپیوتر خود می نشینید و عریضه خود را دریافت می کنید ؟

آیا دوست دارید به دادگاه و واحد عریضه نویسی مراجعه کنید و با دوخط نوشتن 50 هزار تومان بدهید و در آخر پرونده شما بسته شود و چند صد میلیون شما بر باد رود؟ حداقل ما این ادعا را داریم وکلای متخصص و بر جسته عریضه شما را تنظیم می نمایند.

بنابر این از همین حالا شروع کنید و از امکانات بی نظیر مجموعه ما استفاده نمایید.

وکیل آنلاین مشهد چگونه است

 

ق ارائه خدمات مشاوره تلفنی و حضوری رایگان یکی از ویژگی های بارز موسسه حقوقدان  است. همانطور که در اهداف سایت ذکر شد ، موسسه حقوقدان  در حال حاضر در شهرهای مشهد ، تهران و نیشابور فعالیت می کند و بدیهی است که مشاوره حقوقی نیز برای ساکنان آن شهرها کاملاً رایگان است.

مشاوره حقوقی در مشهد

دوستان عزیز می توانید همیشه با شماره های 09122888366  تماس گرفته و موضوع پرونده خود را با وکلای ما در میان بگذارید تا راهنمایی های لازم جهت انجام بهتر و سریعتر کار به شما ابلاغ شود.
یکی از اصلی ترین ویژگی های مشاوره تلفنی صرفه جویی در وقت و هزینه است.

موسسه حقوقدان ، به دلیل حضور چندین وکیل متخصص ، بررسی کلی را انجام می دهد که ابتدا ، بهترین لایحه و بهترین دادخواست و پس از تعیین بهترین دفاع توسط وکیل انجام شده است در پرونده شما متخصص است ، که منجر به موفقیت آمیز بودن پرونده می شود.

امروزه که تعداد وکلا افزایش یافته است ، سوالی که پیش می آید این است که در انتخاب وکیل از چه معیارهایی پیروی کنیم؟

نکات مهمی که باید قبل از مشاوره با وکیل یادداشت کنید:

1- تحقیق کنید زیرا شما باید از ظرفیت علمی ، شهرت ، تجربه ، شخصیت و وکالت نامه و سایر ویژگی های یک وکیل خوب مطمئن شوید ، بنابراین می توانید یک موردی که گاه سرنوشت زندگی شما را تغییر خواهد داد.

2. هرگز به اعلامیه های یک وکیل بسنده نکنید. تبلیغات در تلویزیون ، اینترنت و سایر رسانه های جمعی معیار مناسبی برای جستجو نیستند. می توانید به انجمن حقوق مراجعه کرده و از سوابق وکیلی که قصد دارید انتخاب کنید مطلع شوید.

3- سن و جنس وکیل (زن یا مرد) ملاک مناسبی برای وکالت خوب یا بد بودن نیست. گاهی اوقات یک وکیل جوان با تحصیلات عالی می تواند از طریق یک وکیل مسن و ظاهراً باتجربه به شما مراجعه کند. زن یا مرد بودن وکیل فرقی نمی کند و ملاک علم شهرت و حسن خلق وی است.

4- شخصی که عنوان وکالت و مشاور حقوقی را کسب می کند ، علاوه بر داشتن حداقل مدرک لیسانس حقوق ، مراحل بسیار سختی را برای وکالت برای دریافت پروانه کسب کرده است.
اطلاعات بیشتر درباره این منبع منبع متن منبع مورد نیاز برای اطلاعات ترجمه اضافی است

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)