سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

هزینه وکیل برای دیوان عدالت اداری

lمکن است شما نیاز به وکیل در دیوان عدالت اداری داشته باشید. وکیل دیوان عدالت اداری باید به صورت تخصصی به این امر مشغول باشد.آقای دکتر محمد امیرنجات به صورت تخصصی به مدت 9 سال وکالت در امور دیوان عدالت اداری را بر عهده دارند.

آشنایی با کلیه مقررات دولتی و آرا صادره در دیوان عدالت اداری مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری  از ایشان یک وکیل متخصص و متبحر ساخته و ایشان می تواند به بهترین شکل در دیوان عدالت اداری برای بهترین نتیجه برای موکلین اقدام نماید.

جهت اخذ مشاوره با دکتر امیر نجات می توانید با شماره واتساپ 09019948366 یا 02186129208 تماس گرفته و مشاوره حقوقی نمایید.

هزینه وکیل برای دیوان عدالت اداری
هزینه وکیل برای دیوان عدالت اداری

هزینه وکیل برای دیوان عدالت اداری چقدر است؟

دفتر دیوان عدالت اداری در حال پیگیری مواردی است كه در اختیار ادارات و سازمانهای دولتی قرار دارد.

دفتر وکلای دادگستری اداری دارای تخصص و تجربه در برخورد با تخلفات و تخلفات تجدیدنظر اداری و دولتی نسبت به مردم در دادگاه است و تجارب ارزنده ای در زمینه دادرسی و دادخواهی دارد.

کمترین هزینه برای دیوان عدالت اداری

دیوان عدالت اداری برای اجرای ماده یکصد و هفتاد و سه قانون اساسی تشکیل شده و برای رسیدگی به شکایات ، اعتراضات و اعتراضات توسط مقامات دولتی ، واحدها و آئین نامه با خلاف قانون یا قانون یا خارج از صلاحیت این قانون اساسی تشکیل شده است. مرجع تصویب و تحت نظارت رئیس قوه قضائیه فعالیت می کند.

وکیل دادگستری اداری
دادگاه
صلاحیت و صلاحیت دیوان عدالت اداری
صلاحیت و صلاحیت دیوان به شرح زیر است:

2. رسیدگی به شکایات یا اعتراضات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی از:

الف – تصمیمات و عملکرد واحدهای دولتی ، وزارتخانه ها ، وزارتخانه ها ، سازمان ها ، نهادها ، شرکت ها ، شهرداری ها ، سازمان های تأمین اجتماعی ، مؤسسات انقلابی و نهادها و انجمن ها

ب) تصميمات و اقدامات افسران واحدهاي مذكور در بند (الف) در رابطه با وظايف خود محافظت از شکایات و تجدیدنظر درمورد تصمیمات و تصمیمات تخلفات اداری و کمیسیونهایی مانند کمیسیونهای مالیاتی ، کمیسیونهای حل اختلاف کارگران و کارفرمایان ، مشمول ماده (1) قانون شهرداریها صرفاً برای نقض قوانین یا مقررات یا مخالفت با آنها.

3. رسیدگی به شکایات قاضیان و کارمندان  هزینه وکیل برای دیوان عدالت اداری دولت تحت قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر کارمندان واحدها و مؤسسات ذکر شده در بند (1) و خادمین مؤسساتی که این قانون مستلزم ذکر آن است ، هم در ارتش و هم در ایالت. نقض حقوق شغلی

تبصره 1 – تعیین میزان خسارات وارده به مؤسسات و اشخاص مذكور در بندهای (1) و (2) این ماده پس از صدور حكم دادگاه در مورد تخلف دادگاه عمومی.

تبصره 1- تصمیمات و تصمیمات دادگاهها و سایر مراجع قضایی و قضایی دادگستری و نیروهای مسلح در دیوان عدالت اداری قابل تجدیدنظر نخواهد بود.

نتیجه گیری: برای مشاوره با ما تماس بگیرید09019948366

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)