سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

مهاجرت اسپانیا

فهرست مطالب

وکیل مهاجرت به اسپانیا

دراین مقاله در مورد وکیل مهاجرت به اسپانیا صحبت می کنیم.یکی از بهترین متخصصین در این حوزه دفتر حقوقی ما می باشد. در این مقاله می خواهیم به شما در مورد این مورد صحبت کنیم .جهت مهاجرت با شماره 09396176322 تماس بگیرید

لازم به ذکر است که ما می توانیم به سرعت و سه ماهه و تضمینی  مهاجرت اسپانیا را برای شما محیا کنیم.

شما می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و جهت مشاوره در دفتر حضور داشته باشید.01

وکیل مهاجرت به اسپانیا
وکیل مهاجرت به اسپانیا

وکیل مهاجرت به اسپانیا چه ویژگی باید داشته باشد

6 ویژگی که باید در وکیل مهاجرت به اسپانیا جستجو کرد
چگونه وکیل مهاجرت مناسب  اسپانیا را پیدا کنیم
هنگامی که با مسائل مربوط به مهاجرت روبرو می شوید و آماده استخدام وکیل برای کمک به شما در پرونده خود هستید ،در مورد حرفه ای های حقوقی گزینه های زیادی دارید – شاید بیش از حد. در واقع ، دانستن اینکه برای امور حساس مهاجرت به چه کسی استخدام کنید و به چه کسی اعتماد کنید ، می تواند به همان اندازه استرس زا باشد ، به ویژه اینکه انتخاب وکیل با صلاحیت نادرست می تواند به طور مستقیم بر نتیجه پرونده شما تأثیر می گذارد.

به تاخیر انداختن مسائل مربوط به مهاجرت ، که می تواند تأثیرات جدی دیگری بر زندگی شما داشته باشد.
در اینجا ، ما 6 ویژگی مهم را که باید برای استخدام وکیل مهاجرت آماده باشید ، ذکر می کنیم. با در نظر گرفتن این ویژگی ها هنگام جستجو و ملاقات با وکلای احتمالی ، می توانید به شما در انتخاب بهترین متخصص حقوقی برای نظارت بر امور مهم مهاجرت کمک کنید.

تجربه وکیل مهاجرت به اسپانیا

قانون مهاجرت یک حوزه پیچیده است و فرآیندهای مرتبط با انواع مختلف پرونده های مهاجرت می تواند به همان اندازه پیچیده باشد.بنابراین ، داشتن یک وکیل مهاجرت که دارای تجربه در رسیدگی به انواع مختلف مسائل مربوط به مهاجرت است ،ضروری است تا اطمینان حاصل شود که پرونده شما تا حد امکان به طور کارآمد (و سودمند) حل می شود.

ممکن است بتوانید با مراجعه به وب سایت آنها از تجربه وکیل در پرونده های مهاجرت مطلع شوید.اگر به راحتی نمی توانید اطلاعات مربوط به تجربه وکیل را در وب سایت آنها پیدا کنید ، می توانید مستقیماً با آن وکیل تماس بگیرید.تا در مورد تجربیات آنها در رسیدگی به پرونده های مهاجرت مشابه شما سوال کند.

سوابق درخشان وکیل مهاجرت به اسپانیا

اگر وکیلی قبلاً سانسور شده است یا شکایات رسمی از جمله مثلاً مراجعین سابق علیه او ثبت شده است ، سوابق آن پرونده ها ثبت می شود.و توسط کانون وکلای دادگستری حفظ می شود. اگر به دنبال استخدام وکیل برای رسیدگی به پرونده های مهم مهاجرت خود هستید. بهتر است ابتدا با کانون وکلای  مشورت کنید ، زیرا این امر می تواند تجربه وکیل را تأیید کند و احتمالاً به شما در مورد مشکلات حرفه ای که ممکن است یک وکیل داشته باشد ، هشدار دهد.

مهارت های ارتباطی خوب در وکیل مهاجرت به اسپانیا

در هر مرحله ای که تجارت مهاجرتی شما پیشرفت می کند ، احتمالاً می خواهید به روز باشید و از آنچه در پرونده شما می گذرد مطلع شوید.چه چالش هایی ممکن است ایجاد شود و برای غلبه بر این موانع چه باید بکنید. این بدان معناست که شما باید بتوانید روی این واقعیت حساب کنید که وکیل مهاجرت شما در تماس با شما فعال خواهد بود و وقتی آنها این کار را انجام دهند ،

مستقیماً در مورد وضعیت پرونده شما صحبت خواهند کرد. اگرچه می توانید به طور مستقیم از وکیل در مورد مهارت های ارتباطی او بپرسید (برای مثال ، از آنها بخواهید که در آینده چند بار در مورد پرونده شما با شما ارتباط برقرار می کنند یا اگر با آنها تماس بگیرید ، چه سریع به شما پاسخ می دهند. در مورد شما) ، همچنین ایده خوبی است که ببینیم مشتریان قبلی او در مورد مهارت های ارتباطی او چه گفته اند.

مشاوره مهاجرت به اسپانیا
مشاوره مهاجرت به اسپانیا

با پیشرفت پرونده شما در دسترس وکیل مهاجرت به اسپانیا  باشد

این کیفیت با مهارت های ارتباطی مطابقت دارد ، زیرا عموماً مستلزم این است که بتوانید در صورت داشتن سوالات  ، نیاز به مشاوره و یا نیاز به اطمینان مجدد در مورد پرونده خود ، با وکیل خود تماس بگیرید.در حالی که لزوما منطقی نیست که فرض کنیم وکیل همیشه در دسترس شما خواهد بود تا هنگام تماس با شما تماس بگیرد ،منطقی است که انتظار داشته باشید وکیل شما در عرض چند روز به شما پاسخ دهد.اگر وکیلی سابقه بازگشت به مراجعین قبلی را ندارد (که می توانید از آن به عنوان مثال از طریق توصیفات مشتری مطلع شوید) ،پس مراقب باشید که با آن وکیل پیش نروید و همچنان به دنبال وکیل دیگری باشید.

خدمات به چند زبان مختلف توسط وکلای مهاجرت

اگر شما می توانید روان صحبت کنید و انگلیسی بخوانید ، داشتن یک وکیل مهاجرت که به چندین زبان خدمات ارائه می دهد ، ضروری است ،اگر موارد مهاجرت شما شامل اعضای خانواده ، همکاران یا دیگران می شود. »سایر افرادی که صحبت نمی کنند (یا کم صحبت می کنند) انگلیس اگر زبان ممکن است برای شما یا شخص دیگری که در پرونده مهاجرت شما دخیل است مشکل ساز باشد، اطمینان حاصل کنید که هر وکیلی که برای استخدام و پیشروی انتخاب می کنید خدمات را به زبان مادری (یا ترجیحی) شما ارائه دهد.

صداقت توسط وکلای مهاجرت

در نهایت ، شما باید بتوانید به وکیل مهاجرت خود اعتماد کنید

راههای مهاجرت به اسپانیا توسط وکیل

آیا می پرسید مراحل مهاجرت به اسپانیا  توسط وکیل چیست؟ خواه زندگی شهری را ترجیح می دهید ، حومه شهرها ، شهرهای ساحلی و یا جایی در کوهستان ، اسپانیا مکانی رویایی برای همه دارد.

هر آنچه را که باید در مورد شرایط مهاجرت به اسپانیا بدانید می گوییم . آیا می دانستید که به عنوان یک کارگر با صلاحیت بالا در اسپانیا ، می توانید واجد شرایط دریافت کارت آبی اروپا باشید؟

نیاز به مهاجرت به خارج از کشور دارید؟ مهاجرت  کاری نیست که شما مجبور باشید به تنهایی انجام دهید.

به عنوان مهاجران ، ما نیازهای شما را درک می کنیم و خدمات ضروری را به شما ارائه می دهیم تا به شما کمک کند به راحتی در خارج از کشور حرکت کرده و زندگی کنید. همین امروز با ما تماس بگیرید تا حرکت خود را آغاز کرده و با چک لیست نقل مکان رایگان ما آماده سازی را آغاز کنید.

نمی دانید چگونه می توانید به اسپانیا آفتابی بروید؟ واقعاً چقدر دشوار است؟

این بستگی به وضعیت خاص شما و کشور مبدأ شما دارد.

اتباع اتحادیه اروپا یا افرادی که اقامت دائم در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند ، روند مهاجرت به اسپانیا برایشان  بسیار آسان است.این بدان معنا نیست که افراد خارج از اتحادیه اروپا باید دلسرد شوند. اگر زندگی در سرزمین churros ، tapas و tinto de verano رویای شما است ، این راهنما همه چیزهایی را که برای اقامت در اسپانیا باید بدانید به شما ارائه می دهد.از گرفتن ویزا گرفته تا حرکت در بازار مسکن ، یافتن مدارس خوب ، افتتاح حساب بانکی و تشکیل اظهارنامه مالیات بر درآمد.جای تعجب نیست که اسپانیا برای  مهاجران مورد علاقه است.

این بیش از آب و هوای آفتابی ، سواحل وسیع و غذای عالی است.

تعادل بین کار و زندگی و کیفیت کلی زندگی تنها تعدادی از مزایای مهاجرت به اسپانیا است.اولویت های اسپانیایی ها بسیار واضح است ، خانواده ، دوستان ، معاشرت و آرامش حرف اول را می زند.بر اساس گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) ، کارگران تمام وقت حدود 65 درصد از روز خود را صرف مراقبت و اوقات فراغت شخصی می کنند.فرهنگ کار آرام ، مدارس عالی بین المللی و مراقبت های بهداشتی عمومی رایگان و با کیفیت ، تنها تعدادی از مزایای این کشور باورنکردنی در جنوب اروپا است.

برای آشنایی بیشتر با اسپانیا و اینکه چرا مهاجرت به آنجا کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

حمل ونقل به اسپانیا

این که آیا برای اولین بار به خارج مهاجرت می کنید یا چند بار قبلاً نقل مکان کرده اید ، این روند سوالات  زیادی را ایجاد می کند.

راهنمای جامع جابجایی ما شک و تردید شما را در طول مسیر برطرف می کند ، از آماده سازی های اولیه گرفته تا مذاکره در مورد بسته جابجایی ، ما به شما کمک می کنیم بروید! تهیه شده با پاسخ های کلیدی در صورت پیروی از مراحل ، روند مهاجرت به اسپانیا می تواند بدون استرس باشد.

جایگزین های زیادی برای حمل اقلام خانگی خود به اسپانیا خواهید داشت.

کشور اسپانیا  به دلیل موقعیت جغرافیایی ایده آل یکی از بهترین قطب های حمل و نقل در جهان است.

این که آیا قصد دارید کالاهای خود را از طریق حمل و نقل هوایی ، راه آهن ، اقیانوس یا زمین حمل کنید ، باید گزینه های زیادی برای انتخاب داشته باشید.

هنگام ورود شما ، وسایل شما باید از گمرکات اسپانیا عبور کنند ، چه در بندر و چه در فرودگاه. اگر چیزی برای اظهارنظر ندارید ، این فرایند ساده است ، اما اگر اقلام ممنوعه یا محدود شده توسط گمرک را حمل می کنید ، باید آنها را اظهار کنید.

به عنوان مثال ، اگر دارویی دارید که در گروه داروهای کنترل شده قرار دارد که توسط گمرک اسپانیا تأسیس شده است ، باید از مجوز واردات از کنسولگری اسپانیا در کشور خود درخواست کنید.

به عنوان یک قاعده کلی ، اطمینان حاصل کنید که اقلام را فقط در مقادیر مجاز همراه داشته باشید و کلیه مجوزهای لازم را برای جلوگیری از عقب ماندگی در مرز به همراه داشته باشید.

توجه داشته باشید که مقادیر بسته به اینکه شما از کشوری خارج یا داخل اتحادیه اروپا هستید بطور قابل توجهی متفاوت است.

مهاجرت به اسپانیا  توسط وکیل با حیوانات خانگی

مهاجرت به اسپانیا به همراه جیوانات خانگی شما بسیار ساده است. تعداد زیادی واکسیناسیون اجباری وجود ندارد.همه حیوانات باید ثابت کنند که اخیراً علیه هاری واکسینه شده اند ، مهم نیست از کجا هستید.

از آنجا که سگ ها ، گربه ها و موش های فرسوده زیر سه ماه واکسینه نمی شوند ، به آنها اجازه ورود به کشور را نمی دهند ، بنابراین هنگام برنامه ریزی حرکت خود این را در نظر داشته باشید.

ویزای کار برای مهاجرت به اسپانیا

نمی دانید چگونه می توانید ویزا و مجوز کار برای اسپانیا دریافت کنید؟

این بخش هر آنچه را که باید در مورد روند درخواست ویزا و شرایط لازم برای مهاجرت به اسپانیا بدانید ، پوشش می دهد.به عنوان شهروند اتحادیه اروپا ، می توانید به مدت سه ماه آزادانه در قلمرو شنگن سفر کرده و زندگی کنید.پس از این مدت ، باید در مقامات محلی ثبت نام کنید.به عنوان شهروند یک کشور غیر اتحادیه اروپا ، روند پیچیده تر است. برای ورود به اسپانیا ، به ویزای کوتاه مدت شنگن معتبر به مدت 90 روز در مدت 180 روز نیاز دارید.اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید ، باید همزمان برای ویزای اقامت طولانی مدت نیز اقدام کنید.برای درخواست ویزای اسپانیا ، باید شرایط خاصی مانند اثبات بودجه کافی ، سابقه کیفری پاک و گواهی سلامت عمومی را داشته باشید.به عنوان یک کارگر بسیار ماهر ، حتی می توانید کارت آبی اروپا را که معادل گرین کارت در ایالات متحده است دریافت کنید.

خرید ملک در اسپانیا و مهاجرت به این کشور

خرید ملک به ارزش بیش از 500،000 یورو (590،000 دلار) در اسپانیا نیز به شما ویزای دو ساله می دهد که پس از آن باید هر پنج سال یکبار آن را تمدید کنید.هزینه های ویزا بسته به ملیت شما و همچنین نوع ویزای مورد درخواست شما متفاوت است.به طور کلی ، شهروندان آمریکایی و کانادایی بالاترین هزینه های ویزا را دارند و بسته به نوع ویزا ، قیمت آنها بین 100-1000 یورو (120-1180 دلار آمریکا) متغیر است. ملیتهای دیگر هزینه کمتری پرداخت می کنند ، هزینه های آنها بین 70-150 یورو (82-177 دلار آمریکا) است.

شما می توانید در این قسمت از راهنمای ما به اسپانیا هر آنچه را که باید درباره انواع ویزا و شرایط مجوز کار بدانید بخوانید.

اقامتگاه برای اجاره در اسپانیا

اجاره اقامت در اسپانیا می تواند مشکل باشد. بازار اجاره مسکن شما را مجبور می کند از موانع بوروکراتیک زیادی عبور کنید.جالب است که خرید ملک به عنوان یک فرد خارجی حتی راحت تر از اجاره است.در این بخش ما تمام جنبه های اجاره یا خرید خانه در اسپانیا را به عنوان یک خارجی پوشش می دهیم.از قیمت ملک گرفته تا حقوق اجاره ، متوسط ​​اجاره ، قیمت خانه و خدمات شهری در اسپانیا.خبر خوب این است که در اسپانیا هیچ محدودیتی برای مالکیت املاک خارجی وجود ندارد.خرید خانه ای به ارزش بیش از 500،000 یورو (590،000 دلار آمریکا) به شما ویزای طلایی نیز می دهد که به شما اجازه می دهد در اسپانیا زندگی کنید.

اگر می خواهید خانه یا آپارتمان اجاره کنید ، قانون اساسی مسکن در اسپانیا را در نظر داشته باشید: هرگز توافق شفاهی را نپذیرید و یک قرارداد کتبی مطالبه نکنید.به طور کلی ، قوانین اسپانیا از حمایت  مستاجران است و از حقوق آنها محافظت می کند.با این حال ، این غیر معمول نیست که مالکان از شما بخواهند تا منابع مالی کافی را اثبات کنید یا یک ضامن قرارداد را با شما امضا کند.با استفاده از سرویس جستجوی خانه ما ، از کلاهبرداری ها و مشکلات احتمالی ناشی از برخورد با بازار مسکن خارجی جلوگیری می کنید.در این راهنمای مفصل ، همچنین با انواع مختلف خانه ها و الزاماتی که باید در صورت قصد اجاره یا خرید خانه در اسپانیا داشته باشید ، آشنا خواهید شد.

قیمت اجاره بسته به جایی که می خواهید زندگی کنید بسیار متفاوت است.البته شهرهای بزرگ مانند بارسلونا و مادرید بسیار گرانتر از شهرهایی مانند والنسیا یا بیلبائو هستند.اگر هنوز نمی دانید در خارج از خانه با کدام شهر تماس بگیرید ، از راهنمای ما برای بهترین مکان های زندگی در اسپانیا الهام بگیرید.

مراقبت پزشکی در اسپانیا یکی از راههای مهاجرت به اسپانیا

در این بخش ما به طور کامل سیستم درمانی و بیمه درمانی اسپانیا را پوشش می دهیم.نحوه درخواست بیمه درمانی در اسپانیا ، نحوه یافتن پزشک و همچنین مواردی که هنگام زایمان در اسپانیا باید در نظر گرفت.ما شما را از طریق یافتن یک پزشک متخصص و مراقبت های پزشکی مورد نیاز راهنمایی می کنیم.مراقبت های بهداشت عمومی در اسپانیا رایگان است

و شامل خدمات مراقبت های اولیه مانند پزشکی خانواده ، اطفال ، خدمات پرستاری ، ماماها و فیزیوتراپیست ها ، و همچنین خدمات پیشگیری فوری و تشخیصی است. مراقبت از دندان های بزرگسالان ، عینک اصلاحی و برخی خدمات ارتوپدی و اقلام دارویی رایگان نیست.هزینه ها بسته به درآمد شما متفاوت خواهد بود.اگر شما مقیم قانونی کار در اسپانیا هستید ، از خدمات مراقبت های بهداشتی عمومی برخوردار هستید.و برای دریافت کارت بهداشتی خود باید در بیمه اجتماعی محلی ثبت نام کنید (tarjeta sanitaria individual).

به یاد داشته باشید که در هر نوبت پزشک باید این کارت را ارائه دهید. اگر واجد شرایط هیچ نوع مراقبت های بهداشتی عمومی نیستید ،می توانید یک برنامه پرداخت با حداقل نرخ 60 یورو (70 دلار آمریکا) در ماه را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بخش کامل ما در مورد بیمه درمانی و سیستم درمانی در اسپانیا را مطالعه کنید.

افتتاح حساب در اسپانیا راه مهاجرت توسط وکیل مهاجرت

افتتاح حساب بانکی در اسپانیا بسیار ساده است. بهترین بانک های اسپانیایی برای ساکنان حساب و همچنین حساب های بانکی برای افراد غیر مقیم ارائه می دهند. پس از اخذ اقامت ، می توانید آن را به حساب مقیم تبدیل کنید.ساکنان اسپانیا و غیر مقیم باید در پایان هر سال مالیاتی اظهارنامه مالیات بر درآمد ارائه دهند. اگر غیر مقیم هستید ، فقط باید مالیات بر درآمد اسپانیایی خود بپردازید ، مگر اینکه بیش از 183 روز در سال در اسپانیا کار کرده باشید.

از وکیل مهاجرت بپرسید  هزینه مالیات در اسپانیا چقدر است؟

بستگی به نوع مالیات دارد. به عنوان مثال ، بسته به میزان درآمد شما ، مالیات بر درآمد از 19 تا 45 درصد متغیر است.برای خواندن همه آنچه که باید در مورد افتتاح حساب بانکی و مدیریت مالیات خود در اسپانیا بدانید ، بخوانید.

تحصیل در کشور اسپانیا راه مهاجرت

اگر با خانواده خود به اسپانیا نقل مکان می کنید ، ممکن است بخواهید فرزندان خود را در مدارس بین المللی ثبت نام کنید.سیستم مدارس اسپانیا از مدارس دولتی ، نیمه خصوصی و خصوصی تشکیل شده است.سیستم مدارس اسپانیا خوب است ، اما مدارس بین المللی این کشور در سطح ملی و بین المللی رتبه بسیار خوبی دارند.این مدارس به طور کلی به کودکان اجازه می دهند از یک برنامه درسی بین المللی که زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی آموزش است ، پیروی کنند

زندگی در اسپانیا چگونه است؟

قبل از حرکت ، با فرهنگ و شیوه زندگی آشنا شوید.این کشور به طور کلی دوستانه است و به روی خارجی ها باز است. با این وجود ، خوب است بدانید قبل از زندگی در آنجا چه انتظاری دارید.زندگی در اسپانیا مزایا و معایب زیادی دارد. آب و هوا ، غذا و طبیعت شگفت انگیز است. سیستم بهداشت درجه یک است

و ساکنان استقبال می کنند. در مورد نقاط ضعف ، اسپانیا نرخ بیکاری بالایی دارد و اگر به زبان اسپانیایی مسلط نباشید ، مانع زبان روند حل و فصل شما را کند می کند.هزینه زندگی در اسپانیا به اندازه سایر کشورهای بزرگ اتحادیه اروپا نیست. به طور کلی ، قیمت ها در جنوب غربی اروپا ارزان تر از اروپای مرکزی یا شمالی است.اسپانیا تأکید زیادی بر تعادل کار و زندگی دارد. اگرچه مفهوم چرت زدن در شهرهای بزرگ قدیمی است ،اما مردم دوست دارند برای استراحت ، استراحت طولانی ناهار داشته باشند.غذا خوردن در مترو یا پشت میز در محل کار مورد انتقاد قرار نمی گیرد زیرا اسپانیایی ها اهمیت زیادی به غذا می دهند.همچنین باید مطمئن شوید که برای رانندگی در اسپانیا مجهز شده اید.

این بخش همه چیزهایی را که باید در مورد جایگزینی گواهینامه رانندگی خارجی خود با گواهینامه اسپانیایی و حرکت در سیستم حمل و نقل عمومی اسپانیا بدانید ، پوشش می دهد.ما خدمات نصب خود را برای کمک به شما در تطبیق با زندگی جدید خود در اسرع وقت طراحی کرده ایم.طی یک تماس یک ساعته ، افراد داخلی مقصد ما به شما نحوه مدیریت بوروکراسی اسپانیایی را آموزش می دهند و مراحل بررسی و بررسی های محلی را گام به گام در اختیار شما قرار می دهند.

نتیجه گیری

ما می توانیم اقامت در اسپانیا را به سرعت و با هزینه مناسب برای شما محیا کنیم . کافیست با ما تماس بگیرید090396176322

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)