سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

معرفی وکیل کیفری

ممکن است شما مشکل امور کیفری  داشته باشید و به یک وکیل کیفری احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید از خدمات دکتر محمد امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید. آقای دکتر امیرنجات به مدت 9 سال به طور تخصصی در امور کیفری فعالیت دارند و ماهر و متخصص در قوانین کیفری  هستند.

جهت تعیین وقت با شماره 09122888366  یا 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

وکیل کیفری
وکیل کیفری

داشتن یک وکیل خوب کیفری برای دادرسی کیفری و قضایی ، به عنوان نماینده خوب و عالی برای مددجویان ، می تواند در دادسراها و دادگاهها مفید باشد.

وکیل کیست؟
وکیل یک شخص حقیقی است که توانایی انجام امور حقوقی ، قضایی و اداری را دارد. چه کسی به عنوان نماینده مشتری در کلیه مناطق ذکر شده عمل می کند.

آیین دادرسی کیفری
آیین دادرسی کیفری مجموعه ای از قوانین و مقررات است که برای کشف جرم ، پیگرد قانونی ، تحقیقات مقدماتی ، واسطه گری ، صلح بین طرفین ، نحوه انجام ، رای گیری ، اعتراض به رأی ، اجرای آرا ، تعیین وظایف و اختیارات استفاده می شود. مقامات قضایی و اجرای قانون. حقوق متهم ، قربانی و جامعه اجرایی می شود.

چه کسی وکیل خوب جنایی است؟
وکیل خوب جنایی شخصی است که پس از گذراندن دوره دانشگاه یا تحصیل میدانی و کسب دانش لازم در زمینه حقوق و فقه ، در کانون وکلا پذیرفته می شود و دارای پروانه وکالت معتبر و دارای علاقه و تخصص در امور کیفری است. و امور کیفری نسبتاً مسلط به قانون مجازات اسلامی ، رویه کیفری ، مبارزه با قاچاق کالا ، مقابله با مواد مخدر و غیره ، وی غالباً در حقوق کیفری و جزایی نماینده است. و تمرکز حرفه ای رویه وکالت وی روی امور کیفری و کیفری است.

تفاوت بین پرونده های کیفری و حقوقی
دعاوی کیفری دادخواستهایی است که دادگاه تحمیل می کند. اما دادخواست مجازات را توجیه نمی کند بلکه فقط شخص را وادار به مطالبه حقوق و حقوق دیگران می کند.
یک شکایت کیفری را می توان روی کاغذ ساده تشکیل داد ، اما برای اینکه یک پرونده تشکیل شود ، باید فرم ویژه تشکیل شود.
شکایات کیفری ابتدا در دادسرای عمومی و سپس در دادسرای پلیس و دادستان تشکیل می شود ، اما شکایات حقوقی باید توسط دادگاه حقوقی یا هیئت حل اختلاف ارائه شود.
هزینه دادرسی کیفری و حقوقی متفاوت است.
اگر متهم از احضار احضار نشود و در حضور در دادسرا یا مرجع قضایی ذیربط ظاهر نشود ، و در اسرع وقت خود را معرفی ننماید ، حکم صادر می شود. اما در یک پرونده حقوقی ، اگر متهم حضور نداشته باشد ، آنها خواستار حق هستند.
مشتری کیست؟
مشتری کسی است که به وکیل اختیار و قضایی می دهد تا او را در دادگاه و دادگاه محاکمه کند.

بیلی کیست؟
کلمه وکالت با اجرای حکم فرق دارد. وثیقه شخصی است که می تواند وکیل باشد. و اینکه وکالت در برخی موارد می تواند نقش متولی را ایفا کند.

وکیل چیست؟
هر فرد از منظر قانون و قانون از حقوق و تکالیف خاصی برخوردار است. به عنوان مثال ، یک شخص ممکن است از حقوق دارایی و قانونی برخوردار باشد. برای این منظور ، فرد ممکن است اموالی را که در اختیار دارد ، بفروشد یا اجاره دهد یا در صورت مطالبه for شخصی برای او و سایر موارد مربوط به حقوق فرد اقدام کند. حال این شخص می تواند شخصاً عمل کند تا خود این حقوق کیفری و حقوقی را مطالبه کند ، یا یک وکیل خوب جنایی یا یک وکیل حقوقی می تواند کار را برای پرونده های مذکور انجام دهد. به نوعی به وکیل شما می گوید که شما حقوقی دارید که در پرونده های ذکر شده نماینده من باشید. و اعطای این آژانس به صورت پیمانکاری به نام وکالت است.

وکلا دفاع خوب جنایی
قانونگذار در ماده 5 قانون مدنی با اشاره به موضوع وکالت غیرقابل برگشت ، عنوان کرد: موکل می تواند وکالت را در هر زمان عزل کند مگر اینکه وکالت تأمین نشود یا وکالت در قرارداد حفظ نشده باشد. در این حالت ، مشتری دیگر حق عزل وکالت و فسخ وکالت خود را ندارد. (مصونیت وکالت کیفری مانع از عمل موکل به عنوان وکیل نمی شود.) وکالت توسط خود موکل ممنوع نیست و موکل می تواند همان کاری را که به شخص دیگری واگذار کرده است انجام دهد. اما لازم به ذکر است که اگر فروشنده مالی را به دیگری بفروشد و در این میان قراردادهای خریدار ، خریدار ، وکالت را بدون تأخیر در انتقال رسمی ملک معامله شده به خودش بفروشد ، اما فروشنده در اینجا مشتری را انتقال می دهد. این مال به شخص ثالث ، این عمل او جرم و فروش املاک تلقی می شود. بنابراین ، وقتی می گوییم از وکالت شخص شکایت می شود ، به مواردی اشاره می کند که با حقوق وکالت مغایرت نداشته باشد.

وکیل خوب تام الخطیار وکیل
وقتی یک وکیل کیفری کاملاً نماینده باشد ، وی حق دارد در کلیه امور مربوط به موکل خود ، اعم از مالی ، حقوقی ، کیفری و غیره مداخله کند و تمام وظایف قانونی و اداری خود را انجام دهد.

انواع وکلا
وکیل انتخاب
این نوع انتخاب وکلا متداول ترین است زیرا شخصاً شخصاً وکیل خود را انتخاب می کند.

دستیار دادستان
طبق قانون مدنی ، هر کس حق دارد یک وکیل دادگستری برای دفاع از وی حضور داشته باشد. اما اگر شخصی وسیله مالی برای وکالت نداشته باشد می تواند از یک وکیل دستیار برای نمایندگی خود در دادگاه ها استفاده کند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)