معافیت سربازی خارج از کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از شرایط استفاده از معافیت وثیقه ، این است که تنها سرپرست پدری که 70 سال سن دارد و از 70 سال سن کمتری دارد که نیاز به مراقبت دارد ، باشد.

مطابق بند یک ماده 44 قانون خدمات ملکی ، از تاریخ 04/01/2014 ، سن 70 سالگی برای پدر و پدری که به سن 70 سالگی رسیده است (به سن 71 سالگی رسیده است) سن پیری محسوب می شود. ملزم به مراقبت است ، و با توجه به سایر معیارها ، تشکیل پرونده به منظور استفاده از حامی در هیأت امنا بی مانع است.

البته اگر فرد دارای پدر بیمار باشد که زیر 70 سال سن داشته باشد و طبق تصمیم شورای پزشکی ، وظیفه عمومی باید با مراقبت تشخیص داده شود ، می تواند از معافیت وثیقه استفاده کند.

در قانون ، تنها سرپرست به معنای این است که شخص تحت پوشش تنها فرزند پسر یا برادر یا نوه ای بیش از هجده سال سن داشته باشد ، که به دلیل نارسایی اندام ، بیماری ، پیری ، مراقبت از هر یک از بستگان ذکر شده در این مقاله را انجام می دهد. ، در سن جوان ، یا ممکن است او یک زن باشد که بسته به ناتوانی ، بیماری یا ناتوانی خود ، توسط یکی از اعضای شورای پزشکی مورد مراقبت قرار گیرد.

متقاضیان معافیت حمایت از اسپانسر نباید غایب باشند و ذینفعان باید بدانند که در صورت داشتن معافیت تحصیلی می توانند درخواست معافیت حمایت مالی کنند.

مراحل دریافت معافیت وثیقه پدر
متقاضی معافیت حمایت مالی پدر باید ابتدا اسناد اولیه را تهیه کرده و به سازمان خدمات عمومی ارسال کند ، پس از آن تاریخی از طرف سازمان خدمات عمومی تعیین می شود که مرحله دوم (نهایی) باید در هیئت امنا حضور داشته باشد. تأیید هیأت امنا ممکن است معافیت دائمی دریافت کند.

در زیر لیستی از اسناد اساسی و اسناد کامل جهت اخذ معافیت پدرانه ارائه شده است.

اسناد مورد نیاز برای معافیت وثیقه (مرحله اول)
1. برگه تکمیل شده وضعیت ذینفعان (برگه شماره دو در دفترچه خدمت)
2. عکس رنگی 2 * 3 پس زمینه سفید و صورت کامل
3. تصویر کارت ملی یا کارت موقت ملی
4. تصویر تمام صفحات شناسه عکس
5- تصویر گواهی آخرین مدرک بدست آمده توسط مراجع صدور یا ثبت اسناد برابر با اصل. (برای کسانی که تحصیلات غیر دانشگاهی دارند ، برگه شماره 3 را در جزوه سربازان پر کنید.
6. برگه واکسیناسیون تکمیل شده (برگه شماره 4 در جزوه سربازی)
7. تقاضای اشتغال از واحد خدمات برای افرادی که در طول خدمت متقاضی هستند.
8. تصویر کلیه صفحات شناسنامه پدر ، مادر ، خواهر و برادر
9- برگه استعلام آخرین وضعیت (برگه شماره 1 در جزوه سربازی)
10- برگه تکمیل معاینه اولیه افراد (برگه شماره 5 در دفترچه خدمت)

مدارک مورد نیاز برای معافیت از حمایت مالی والدین (مرحله دوم)
1. اصل و تصویر شناسه عکس (یک نسخه)
2. صفحات اصلی و تصویر شناسنامه والدین (یک نسخه)
3. تصویر صفحه اول شناسنامه برادران و خواهران درج شده (یک نسخه)
4- گواهی فوت برادر یا خواهر و برادر در معرض مرگ
5. دو عکس 3 * 4 از پدر درگیر
6. کپی شناسنامه یا شناسنامه طلاق همسر یا سایر همسران پدر تحت پوشش در صورت وجود
7. یک قطعه عکس رنگی 2 * 3 پس زمینه سفید و صورت کامل
8- برگه تکمیل بررسی وضعیت توسط نیروی انتظامی یا وظیفه عمومی (برگه شماره 7 در جزوه نظام وظیفه)
9. اصل گواهینامه دانشگاهی
10- کارت معاینه پزشکی برادر بیش از 18 سال به دلیل بیماری یا نارسایی اندام تحت مراقبت و نگهداری قرار نمی گیرد.
11- گواهی اشتغال از واحد خدمات برای افرادی که در طول خدمت اقدام می کنند.
12. تهیه اولین رسید 23000 ریال برای خدمات پستی کارت معافیت و یک پاکت نامه برای ارسال کارت از دفاتر پست.
13- برگه تکمیل کننده وضعیت موضوع (برگه شماره 8 در سیستم کار)
14- رسید اصلی بانك مبلغ واریز مبلغ مورد نیاز ، كه در جزوه سربازی آورده شده است
15. برگه تکمیل استعلام آخرین شرط موجود (برگه شماره 1 در جزوه سربازی)

شرایط دریافت معافیت وثیقه زایمان
متقاضیانی که مایل به استفاده از معافیت حمایت مالی مادر هستند ، باید تنها متولی مادر باشند که نیاز به مراقبت به دلیل ناتوانی ، بیماری یا ناتوانی در شورای پزشکی تشخیص داده شده است.

افراد مشمول این ماده می توانند حداکثر تا سی ماه متوالی از معافیت ضمانت موقت استفاده کنند و در پایان دوره ذکر شده در صورت داشتن شرایط ضمانت ، از انجام خدمات دوره اضطراری معاف می شوند.

اگر متقاضی ضامن مادر طلاق باشد ، یک برادر کوچکتر دارد که قبل از پایان دوره موقت 30 ماهه به 18 سالگی می رسد. در صورت تمایل برای دریافت موقت

 

 

 

 

 

 

کمیسیون معافیت حمایت مالی چیست؟
کمیسیون معافیت حمایت مالی یکی از مهمترین اقدامات برای اخذ معافیت حمایت مالی است. به همین دلیل ، ذینفعان باید کمیسیون معافیت حمایت را جدی بگیرند. قبل از توضیح مراحل و قوانین کمیسیون معافیت حمایت مالی ، ذینفعان باید با شرایط این معافیت حمایت مالی آشنا شوند. برای آشنایی با شرایط معافیت می توانید به مشاوره نظام وظیفه مراجعه کنید. زیرا انواع معافیت حمایت مالی وجود دارد که هرکدام دارای کمیسیون معافیت حمایت مالی هستند. همانطور که می دانید ، جوانان از رسیدن به سن واجد شرایط بودن و طی مراحل دشوار خدمت سربازی نگرانی های زیادی دارند. زیرا 21 ماه خدمت یک ضرورت محسوب می شود و دور از خانه و خانواده پس از 18 سال برای هر کسی دشوار خواهد بود.

انواع معافیت وثیقه
معافیت حمایت از پدر قدیمی
معافیت حمایت مالی والدین بدون همسر
معافیت وثیقه طلاق طلاق گرفته است
معافیت حمایت مالی از پدر بیمار
معافیت از حمایت مالی از برادر کوچکتر
معافیت حمایت از خواهر
معافیت حمایت مالی والدین یا والدین
معافیت وثیقه جده یا مادربزرگ
معافیت حمایت مالی کودک
معافیت وثیقه پسر مجرد
معافیت حمایت مالی از همسر
معافیت حمایت مالی از برادر بزرگتر بیمار
برای استفاده از معافیت های حمایت مالی و شرکت در کمیسیون معافیت حمایت مالی ، ذینفعان باید قبل از هر چیز سه شرط اصلی داشته باشند. با این شرایط و شرایط خاص هر نوع معافیت حمایت مالی ، آنها می توانند از معافیت نظامی حمایت مالی بهره مند شوند.

متقاضی معافیت از خدمت سربازی باید به سن واجدین شرایط برای ارائه درخواست خود رسیده باشد. در اوایل زندگی ، پسران قادر نخواهند بود برای این نوع معافیت اقدام کنند.
موضوع باید تنها پسر خانواده اش بالای 18 سال باشد تا درخواست وی در سازمان نظام وظیفه بررسی شود.
فرد باید بلافاصله پس از رسیدن به سن واجد شرایط ، برای معافیت وثیقه اقدام کند. زیرا پس از ورود به غیاب غیرقابل توجیه ، دریافت معافیت وثیقه امکان پذیر نخواهد بود.
چه کسی واجد شرایط معافیت نظامی است؟
انواع مختلفی از معافیت های حمایت مالی ارتش وجود دارد. در این بخش برخی از شرایط و ضوابط اساسی معافیت نظامی را بیان می کنیم.

حمایت مالی والدین: معافیت های حمایت مالی والدین شامل کودکانی هستند که بنا به تشخیص شورای پزشکی پدرشان ، نیازی به مراقبت ندارند و قادر به اداره امور خود هستند.
حمایت مالی از مادر: همچنین تنها پسر بالای 18 سال که پدرش فوت کرده است. و مراقبت از مادر یکی از معافیت های معافیت حمایت مالی مادر است.
حمایت مالی خواهر: تنها خواهر و برادر برای مراقبت از خواهری که پدر یا همسر نداشته باشد ، مراقبت می کند.
حمایت مالی از اخوان: اگر برادر بزرگتر به مراقبت ویژه ای نیاز داشته باشد و پدر نداشته باشد ، همسر دارد.
همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، این معافیت برای بسیاری از افراد اعمال می شود. انواع دیگر معافیت ها شامل حمایت از مادربزرگ ها و مادربزرگ ها ، حمایت از یک خواهر مجرد ، حمایت مالی از اعضای خانواده بیمار و غیره است. هر دسته از معافیت های حمایت مالی برای معافیت از خدمت سربازی به قوانین و اسناد خاص خود نیاز دارند.

با توجه به اینکه این دسته از معافیت ها انواع مختلفی دارند ، داوطلبان این دسته از معافیت با داشتن اطلاعات جامع و کامل و آشنایی با اسناد مورد نیاز هر نوع معافیت ، می توانند در گروه معافیت های حمایت مالی و وضعیت آنها برای معافیت از معاینه ارتش.

حامیان چه کسانی هستند؟
اول از همه ، باید بگوییم كه فردی به زیر 19 سال گفته می شود ، یعنی سن 19 سالگی برابر با سن ثبت نام است ، در چه سنی افراد ثبت نام كننده باید در این سن یا مراحل انجام آن را طی كنند. فرستاده شده برای خدمت و رفتن به خدمت مقدس ارتش.

همانطور که می دانید 21 ماه از خدمت سربازی گذشته است. این 21 ماه کاهش نخواهد یافت مگر اینکه برخی از ذینفعان بتوانند از انواع نقص خدمات نظامی استفاده کنند و این دوره را به 21 ماه کاهش دهند. باید توجه داشته باشید که کسر خدمت برای زندانیان با توجه به شرایط آنها متفاوت است و از 2 ماه به 6 ماه افزایش می یابد.

اما سوال برای همه افراد درگیر این است که چگونه می توان آنها را از ثبت نام در ارتش معاف کرد و از این دوره 21 ماهه خدمت معاف شدند؟ شرکت کنندگان باید بدانند که در صورت داشتن شرایط معافیت نظامی ، از جمله شرایط معافیت نظامی ، شرایط معافیت پزشکی ، شرایط معافیت تحصیلی و سایر شرایط معافیت از قبیل ایثارگری ، مددجویان و غیره می توانند اطلاعات دقیق و کاملی کسب کنند در مورد شرایط هر یک از این معافیت ها هر مرحله را به درستی دنبال کنید و از خدمت سربازی معاف شوید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)