سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

مشاور نظام وظیفه

جهت مشاوره با وکیل متخصص سربازی با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خدمت سربازی
خدمت سربازی یکی از مراحل زندگی آقایان است و به هر حال باید این مرحله را پشت سر گذاشت.
یا با گذراندن این دوره و گرفتن کارت پایان خدمت یا با استفاده از قوانین معافیت و دریافت کارت معافیت از ارتش!
سازمان نظام وظیفه مقررات مربوط به کسر خدمت ، معافیت ، خرید نظامی و غیره را اعلام می کند.
در برخی موارد ، برخی افراد فرصتهای خدماتی یا معافیت خود را از دست می دهند زیرا از این قوانین بی اطلاع هستند و پس از اتمام خدمت سربازی ، هنگامی که این قوانین دیگر معتبر نیستند ، به آنها اطلاع داده می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین جدید نظام وظیفه ، مقاله زیر را بخوانید.

سیستم وظیفه خدمت سربازی

آیا امکان خرید خدمت سربازی وجود دارد؟
خرید یک سرباز شامل همه افراد درگیر نمی شود. تا سال 1397 افرادی که بیش از 8 سال غایب بودند می توانند برای خدمت سربازی اقدام کنند. اما طبق اعتراضات سازمان نظام وظیفه در لایحه بودجه سال 1998 ، این امکان پیش بینی نشده است و در نتیجه ، فقط کسانی که تا سال گذشته پرونده تشکیل داده اند و غیر از این افراد ، قادر به خرید نخواهند بود. خدمت سربازی

چگونه می توان از معافیت وثیقه استفاده کرد؟
مطابق آیین نامه نظام وظیفه ، ذینفعان در صورت تحقق شرایط می توانند از حمایت مالی مادر ، پدر ، برادر و خواهران معاف شوند.
معافیت از حمایت مالی پدر بیمار ، معافیت مطلق حمایت مالی از مادر و غیره از جمله این نوع معافیت ها است.
اگر شرایط استفاده از معافیت حمایت مالی را داشته باشید ، کارت معافیت خود را بدون مراجعه به خدمت سربازی دریافت خواهید کرد.
توصیه می شود در این زمینه با افراد دانا مشورت کنید تا در صورت داشتن شرایط استفاده از این نوع معافیت ، به دلیل جهل فرصت خود را از دست ندهید.

معافیت پزشکی شامل چه مواردی است؟
معافیت پزشکی بندها و موارد بسیاری دارد. در بین این موارد ، نکاتی وجود دارد که شاید برای مردم عادی دور از ذهن به نظر برسد ، اما تکیه بر این موارد می تواند از خدمت سربازی معاف شود!

توصیه می شود که پرسنل خدمات نظامی بندهای معافیت پزشکی را مطالعه کرده و در صورت داشتن معافیت از آنها استفاده کنند.

به عنوان مثال گفته می شود معافیت پزشکی باعث ایجاد مشکلاتی در روند استخدام خواهد شد! برای اینکه دقیقاً بدانید که معافیت پزشکی از چه ارگان هایی ممکن است از شما گرفته شود ، بهتر است مقاله معافیت پزشکی و اشتغال در این مورد را بخوانید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

علاوه بر این ، بسیاری از افراد حتی برای جلوگیری از خدمت سربازی و اخذ کارت خاتمه ، معافیت پزشکی روانپزشکی را در نظر می گیرند و سؤالاتی از قبیل امکان دریافت گواهینامه رانندگی برای افرادی که معافیت روانپزشکی دارند ، مطرح می شود. در این رابطه می توانید راه حل های قبلی را دنبال کنید.
شما می توانید با مشاوران ما در مشاور Aloo سلام سلام تماس بگیرید و از آنها بخواهید که کلیه معافیت ها یا کسر خدمات را برای شما تعریف کنند.

چه کسی می تواند از کسری خدمات استفاده کند؟
کسری خدمات نخبگان ، کسری خدمات فرزندان شهدا ، جانبازان و شهدا ، کسری خدمت بسیج و غیره از جمله مواردی است که افراد در صورت داشتن شرایط لازم می توانند از آنها استفاده کنند و در معرض کسری خدمت باشند. .

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)