مشاوره نظام وظیفه تلفن

جهت مشاوره با وکیل متخصص سربازی با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره رایگان سامانه سربازی یکی دیگر از خدمات مشاوران آموزش ایران برای هدایت جوانان کشور عزیزمان ایران در امر نظام وظیفه و خدمات مقدس خدمت سربازی است. هر پسر ایرانی متعهد است دو سال در سن 18 سالگی خدمت سربازی تمام وقت خود را انجام دهد ، پس از آن وی کارت خاتمه خدمت را دریافت می کند.

مدت خدمت برای هر مدرک در هرسنی یکسان است. اما در این مقاله ، به عنوان مشاوره رایگان با سیستم سربازی ، قصد داریم با مشاوره تخصصی سیستم سربازی و توضیحات شرایط نظامی اطلاعات مفیدی را ارائه دهیم. پس از مشاوره رایگان ، نظام وظیفه با دید بازتر در این زمینه تصمیم می گیرد. زیرا به عنوان مثال برخی از افراد می پرسند ، آیا بهتر است قبل از فارغ التحصیلی یا بعد از فارغ التحصیلی خدمت سربازی را ادامه دهید؟

خدمت سربازی برای کلیه پسران بالای 18 سال 21 ماه است. با این حال ، باید توجه داشت که در طی مشاوره رایگان با سامانه سربازی ، ما روش هایی را برای کاهش این دوره به 21 ماه یا گذراندن دوره راحت تر به جای سرویس معمول ارائه خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات رایگان در مورد سیستم سربازی ، مشاوره تلفنی کنسولی آنلاین – اطلاعات مربوط به مناطق عملیاتی خدمت سربازی و آخرین تغییرات در خدمت سربازی با شماره زیر تماس بگیرید:

فقط با شماره 9092305587 (استان تهران) تماس بگیرید یا 9099072952 پاسخ دهید 8 صبح تا 1 بعد از ظهر حتی در تعطیلات

مشاوره تلفنی آنلاین سیستم وظیفه

مشاوره تلفنی آنلاین سیستم وظیفه
مشاوره تلفنی آنلاین سیستم وظیفه

خدمات دیگری که در طول مشاوره ارائه می شود مربوط به شرایط خدمات نظام وظیفه و در قالب مشاوره تلفنی آنلاین سامانه وظیفه است که براساس آن ، ذینفعان محترم می توانند اطلاعات لازم از جمله نحوه دریافت جزوه و مراحل آن ، نحوه تهیه آن دستور ارتش و چگونگی دریافت کسری خدمات اعلام شد.

یک داوطلب می تواند در صورت داشتن اطلاعات لازم بتواند به بهترین وجه ممکن به کشور خود خدمت کند. علاوه بر این ، در طول این سرویس ، با توجه به شرایط جغرافیایی ، آموزشی و خانوادگی خود ، بیشترین فرصت را برای خدمات بهینه برای موضوع فراهم کرده است. یكی از اهداف ما در مشاوره رایگان سیستم وظیفه ، ارائه اطلاعات كامل در این زمینه است.

بسیاری از داوطلبان همچنین دارای مدرک دانشگاهی ، مانند مدرک کارشناسی ارشد ، لیسانس ، یا مدرک کارشناسی ارشد و یا حتی دکترا هستند. برای این گروه از داوطلبان ، امکانات مناسب و کارآمدتری برای خدمات رسانی وجود دارد و شما با مشاوره رایگان سامانه وظیفه ، اطلاعات کاملی را در این رابطه دریافت خواهید کرد.

مشاوره رایگان سامانه سربازی در اختیار کلیه کسانی که مایل به کسب اطلاعات کامل در زمینه کسر خدمت و اخذ سفارش هستند.

راه های کسر کسر خدمات
در مشاوره رایگان سیستم وظیفه ، آنها تمام اطلاعاتی را که پرسنل خدمت سربازی باید بدانند به شما ارائه می دهند. بسیاری از افراد در سیستم دکترا به دنبال راه هایی برای کسر خدمات هستند. یكی از مواردی كه باعث كاهش خدمت سربازی می شود ، خدمت در مناطق عملیاتی یا خدمت در مناطق مرزی است. راه دیگر برای کاهش کسری خدمات ، کار در پایگاه های مقاومت بسیج است.

براساس قانون خدمات ملکی ، متولدین سال 1973 به بعد واجد شرایط کسر خدمت نخواهند بود. البته برای کسر خدمت این ذینفعان شرایط دیگری نیز وجود دارد. طبق آخرین مصاحبه ، رئیس خدمات عمومی گفت: طبق قانون جدید ، افرادی كه پدرانشان 30 ماه در جنگ خدمت كرده اند ، كسانی كه پدران آنها 24 ماه در اسارت بوده اند و كسانی كه پدران آنها 25 درصد جانباز هستند. آنها می توانند از کسری خدمات استفاده کنند.

لازم به ذکر است که پس از تصویب قانون جدید ، کسری خدمت سربازی در این قانون لحاظ نشده و افراد متولد سال 1994 مشمول این قانون نخواهند شد. متأسفانه ، قانون مشخصی برای کسری خدمات وجود ندارد ، اما آنچه تاکنون اتفاق افتاده است ، کسری خدمات است:

کسر خدمات نخبگان
کسر خدمات ایثارگری
کسر خدمات بسیجی
برای کودکان جانباز کمتر از 25 درصد ، 5 تا 10 درصد ، 2 ماه کسر خدمت و 11 تا 15 درصد جانباز معادل کسر 4 ماه ، 16 تا 20 درصد 5 ماه ، 21 تا 24 درصد خدمات کسر 8 ماه و برای فرزندان جانبازان کمتر از 5 درصد جانبازان کسر خدمات دریافت نخواهند کرد. برای اطلاعات دقیق تر ، از مشاوره رایگان سامانه وظیفه استفاده کنید تا از اطلاعات لازم در این زمینه بهره مند شوید. لازم به ذکر است که سربازان مشمول کسر خدمت نیستند.

کسر خدمات بسیجی
این نمونه از کسری خدمات ، که شامل بسیجیان فعال است ، یکی از راه های کاهش کسری خدمات است.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)