وکیل معافیت کفالت مادر

وکیل معافیت کفالت مادر موضوعی است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت. یکی از توانایی های مجموعه حقوق دان فعالیت در زمینه امور کفالت می باشد. در واقع شما می توانید در زمینه امور کفالت با مشاورین ما که جملگی از کارمندان بازنشته امور حقوقی در زمینه امور نظامی هستند تماس حاصل نمایید. در این زمینه شما می توانید با شماره 09107288736 تماس گرفته و مشاوره تخصصی در این زمینه داشته باشید.

معافیت کفالت مادر به چه معناست

یکی از شرایط معافیت در واقع معافیت کفالت مادر می باشد. وقتی زن و شوهر بخواهند از هم جدا شوند  می توانند برای فرزند پسر خود از این معافیت استفاده کنند. در واقع معافیت کفالت مادر در خصوص امور مخصوص به طلاق توافقی مطرح می شود. در اینصورت به صورت موقت به فردی که مشمول است کفالت اعطا می شود تا کفیل مادر شود. این معافیت یعنی معافیت کفالت مادر در خصوص فوت پدر نیز اجرا می شود.  البته یک مدتی وجود دارد به نام مدت 30 ماهه . یعنی اگر زن و شوهر  از هم جداشوند یا پدر فوت کند باید این واقعه تا 30 ماه ادامه داشته باشد.بعد از 30 ماه این موضوع به معافیت دائم تبدیل خواهد شد.

یکی از مواردی که شما می توانید بواسطه آن خدمات معافیت اخذ نمایید معافیت برای کفالت مادر است.

شما می توانید در چندین مورد برای کفالت مادر معافیت بگیرید .

مورد اول مادر طلاق گرفته باشد . همانطور که گفتیم در این خصوص زن و شوهر می توانند با هم طلاق توافقی بگیرند و تا 30 ماه معافیت موقت به طرفین می دهد و بعد از 30 ماه معافیت تبدیل به دائم می شود در این زمینه نیز می توانید از ما خدمات طلاق توافقی اخذ کنید . یعنی ما هم خدمات طلاق توافقی برای شما می گیریم و هم خدمات  معافیت را برای شما انجام می دهیم .در چند مورد دیگر نیز می توانید معافیت کفالت مادر را اخذ کنید .یکی از این موارد  این است که زن شوهرش مرده باشد در این خصوص مشمول باید گواهی مربوط به  فوت را اخذ نماید . همچنین در موردی که شوهر زندان باشد گواهی مربوط به زندان باید اخذ شود.

شرایط معافیت زایمان برای کفالت مادر چیست 

1. پدر در معرض حبس ابد قرار نمی گیرد.
همچنین ، اگر مادر به طور دائم طلاق گرفته و مجدداً ازدواج نکرده باشد ، یا پدر در بازداشت است و بیش از یک سال مانده به حکم مجازات برای بررسی تا پایان مجازات باقی مانده است ، می توانید به مادر وثیقه بپردازید. .

2. شامل یک برادر بزرگتر از 18 سال نمی شود
یا اگر یک برادر بالاتر از 18 سال داشته باشد ، با تصویب شورای پزشکی نمی تواند از مادر خود مراقبت کند.

3. متقاضی باید غایب باشد
توجه داشته باشید که هنگام چشم پوشی می توانید برای مرخصی زایمان نیز اقدام کنید.

مراحل معافیت حمایت مالی مادرانه
متقاضی ابتدا باید اسناد اولیه را تهیه کرده و به سازمان خدمات عمومی ارسال کند. پس از آن ، تاریخی توسط سازمان خدمات عمومی تعیین می شود که با اسناد مرحله دوم (نهایی) ، باید در هیئت بررسی شرکت کند و در صورت تصویب هیئت بررسی ، می تواند معافیت دائمی خود را دریافت کند. در زیر لیستی از اسناد اساسی و نهایی برای دریافت معافیت مرخصی زایمان قرار دارد. کلیه این امور توسط وکیل معافیت کفالت مادر انجام می شود.

اسناد لازم (مرحله اول)
1. برگه تکمیل شده وضعیت ذینفعان (برگه شماره دو در دفترچه خدمت)
2. عکس رنگی 2 * 3 پس زمینه سفید و صورت کامل
3. تصویر کارت ملی یا کارت موقت ملی
4. تصویر تمام صفحات شناسه عکس
5- تصویر گواهی آخرین مدرک بدست آمده توسط مراجع صدور یا ثبت اسناد برابر با اصل. (برای کسانی که تحصیلات غیر دانشگاهی دارند ، برگه شماره 3 را در جزوه سربازان پر کنید.
6. برگه واکسیناسیون تکمیل شده (برگه شماره 4 در جزوه سربازی)
7. تقاضای اشتغال از واحد خدمات برای افرادی که در طول خدمت متقاضی هستند.
8. تصویر کلیه صفحات شناسنامه پدر ، مادر ، خواهر و برادر
9- برگه استعلام آخرین وضعیت (برگه شماره 1 در جزوه سربازی)
10- برگه تکمیل معاینه اولیه افراد (برگه شماره 5 در دفترچه خدمت)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)