مشاوره معافیت سربازی

جهت مشاوره با وکیل متخصص سربازی با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خدمت مقدس ارتش برای همه مردانی که به سن خدمت سربازی می رسند واجب است. با این حال ، برخی از اطلاعات زیادی در مورد قوانین نظام وظیفه ، مانند مدت خدمت سربازی ، خرید خدمت سربازی ، دستور خدمت سربازی ، معافیت پزشکی ، معافیت وثیقه و غیره ندارند ، بنابراین ممکن است اقدامات لازم را برای هر از موارد فوق نه تنها مؤثر نخواهد بود بلکه ممکن است وقت آن باشد که خود را به عنوان یک موضوع خدمات معرفی کرده و از این طریق خدمات اضافی نیز به شما ارائه شود.

به همین دلیل سعی داریم اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید و اگر سؤال یا ابهامی دارید که در این مقاله به آنها پاسخی نداده اید ، می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره ایران تماس بگیرید. مشاوران مرکز به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

افراد معاف مشروط می توانند کارت پایان خدمت خود را بدون انجام خدمت سربازی دریافت کنند.

قوانین و ضوابط خدمت سربازی
دوره آموزشی
خدمت سربازی به دو دوره تقسیم می شود. اولین دوره نظامی 2 تا 3 ماه است و دوره آموزش نامیده می شود. در این دوره آموزشهایی مانند سلاح ، ناوبری روزانه و شبانه ، تیراندازی و آموزش تدریس می شود.

دوره خدمات
پس از گذراندن دوره آموزشی ، دوره خدمت آغاز می شود. پس از گذراندن دوره آموزش ، سربازان براساس سطح تحصیلات خود رتبه نظامی دریافت می کنند و پس از تقسیم ، آنها برای انجام خدمت سربازی به شهرهای مختلف اعزام می شوند.

در طول زمان
اگر شخصی که به سن قانونی رسیده باشد تا به خدمت اعزام شود اما از معرفی خود در سازمان نظام وظیفه خودداری کند یا در طول خدمت خود به هر دلیلی مجازات شود که به مدت طولانی تری نسبت به زمان قانونی ادامه خدمت دهد ، مجازات می شود. در طول زمان. اشاره دارد به.

معافیت سربازی
اول از همه ، لازم به گفتن است كه دو نوع معافیت وجود دارد: 1- معافیت موقت 2- معافیت دائمی. افراد به دلیل برخی شرایط اجتماعی یا برخی آسیب ها و ناتوانی های جسمی از خدمت سربازی معاف می شوند و در واقع کارت پایان خدمت را دریافت نمی کنند.

معافیت تحصیلی
افرادی که تحصیل می کنند در حالی که معافیت تحصیلی دریافت می کنند معافیت موقت از تحصیل دریافت می کنند. بودن.

معافیت پزشکی
افرادی که شرایط جسمی یا روحی خاصی دارند و قادر به خدمت نیستند معافیت پزشکی دریافت می کنند.

معافیت وثیقه
ممکن است برخی از سربازان سرپرست خانوار باشند ، به همین دلیل است که به موجب وثیقه از آنها معافیت می گیرند.

شرایط دریافت معافیت پزشکی
کسانی که بیماری یا مشکل جسمی خاصی دارند (به عنوان مثال ، نمره چشم فرد 6) می توانند از معافیت پزشکی استفاده کنند. برای انجام این کار ، آنها باید به پزشک متخصص مراجعه کنند که مورد تأیید سیستم وظیفه باشد تا تشخیص دهد که آیا آنها معافیت پزشکی دارند یا خیر. و اینکه نوع معافیت دائمی یا موقت خواهد بود؟ یا طبق گفته پزشک ممکن است آنها فقط از درگیری معاف شوند.

برای انجام این کار ، آنها ابتدا باید کتابچه معافیت پزشکی نظامی را بخوانند تا مطمئن شوند که مشکلی که دارند ، یکی از مواردی است که از آن معاف هستند. سپس آنها مانند سایر افراد دفترچه خدمات را دریافت و تکمیل می کنند و سپس توسط پزشک مراقبت های اولیه معاینه می شوند. برای اطلاع از اینکه مشکل یا بیماری شما معافیت پزشکی است ، لطفا با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس بگیرید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)