سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

مشاوره با وکیل مواد مخدر/مشاوره رایگان با وکیل مواد مخدر

مجموعه حقوقدان متشکل از گروه وکلای پایه یک دادگستری که همگی دکتری تخصصی دارند  .جهت تماس با ایشان می توانید با شماره 02165508754 یا 09021517271 تماس حاصل نمایید. نشانی شعب ما  در تهران سعادت اباد ابتدای بلوار دریا ، میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی و  ابتدای فاز یک اندیشه شهریار می باشد .بیش از 14 سال  در زمینه دعاوی کیفری و مواد مخدر سابقه داریم . در زمینه انواع پرونده های مواد مخدر  و کیفری تخصصا فعالیت می نمایند. جهت بهترین گزینه برای حل مشکلات و دعاوی کیفری و مواد مخدر شما می باشند.حضور و قبول وکالت در هزاران پرونده موفق در زمینه مواد مخدر از مجموعه ما  تیم حقوقی  توانمند و به نام در این زمینه ساخته است.

جهت اخذ مشاوره و وکالت با شماره موبایل 09021517271 یا 02165508754    تماس حاصل نمایید

جهت اخذ مشاوره و وکالت با شماره موبایل 09021517271 یا 02165508754    تماس حاصل نمایید

ویژگی ما به عنوان وکیل متخصص مواد مخدر

چندین ویژگی وجود دارد که  ما را به عنوان بهترین وکیل مواد مخدر در سطح تهران تبدیل کرده است

  • تخصص و علم در زمینه قوانین مواد مخدر
  • تعداد زیاد پرونده های جریانی در زمینه مواد مخدر
  • شناخت کافی از رویه شعبات

راهکار بردن در پرونده های مواد مخدر جهت مشاوره با شماره 02165508754 تماس حاصل نمایید.در واقع مجموعه وکلای ما چون در پرونده های متعددی در زمینه مواد مخدر حضور داشته اند،بهترین گزینه در راستای موفقیت در زمینه دعاوی مربوط به مواد مخدر می باشند.

مشاوره رایگان مواد مخدر

در این مقاله میخواهیم در مورد مشاوره رایگان با وکیل مواد مخدر صحبت کنیم.و انواع موضوعات را در این زمینه مطرح کنیم .شما می توانید با شماره 02165508754  تماس گرفته و با وکیل متخصص در زمینه مواد مخدر مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.

 

مشاوره رایگان مواد مخدر

در مشاوره وکیل مواد مخدر اصولا چه سوالاتی مطرح می شود

سوالات زیر سوالاتی است که اصولا در مشاوره با وکیل مواد مخدر مطرح می‌شود که به تفکیک نماییم.

سوال اول آیا جرم مواد مخدر قابل تعلیق است

پاسخ بله جز در مواردی که قانونگذار در ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی تعیین نموده است مواد مخدر قابل تعلیق می باشد.و همچنین شلاق نیز قابل تبدیل به جزای نقدی است.

آیا جرم مواد مخدر قابل تخفیف است؟

بله جرم مواد مخدر قابل تخفیف می باشد و طبق ماده ۳۷ و ۳۸ قانون مجازات اسلامی که جهات تخفیف مجازات بیان شده است.اگر مورد مشمولین ماده شود و همچنین در موارد عذر خانوادگی طبق قانون تقاضای تخفیف داد و میزان تخفیف در جرایم مواد مخدر حسب مورد در مورد ‏حبس ابد تا ۱۵ سال و یک یا دو درجه تخفیف می باشد که این درخواست باید از کمیسیون عفو و بخشودگی انجام شود و در آنجا اعمال می گردد.

مجازات حمل مواد مخدر چقدر است.

در بحث مشاوره رایگان مواد مخدر مجازات حمل مواد مخدر بین ۴ تا ۱۵ گرم این ۸ سال هست.و تا ۷۴ ضربه شلاق و جزای نقدی مرتبط را دارا می باشد.

نصف شدن مجازات مواد مخدر در چه مواردی است

نصف شدن مجازات حمل و نگهداری مواد مخدر در مورد کسانی است که برای بار اول مرتکب این جرم شده‌اند.

آیا زندانی مواد مخدر با وثیقه آزاد می شود

پاسخ بله در ۹۹ درصد جرایم مرتبط با مواد مخدر زندانی مواد مخدر با وثیقه و قید وثیقه به دستور بازپرس پرونده صادر شده است آزاد می گردد.

مراحل رسیدگی به پرونده های مواد مخدر

به طور خلاصه باید گفت پرونده مواد مخدر با کشف مواد مخدر و به تبع آن با گزارش ضابط مربوط به مواد مخدر شروع می شود.پس از احضار متهم برای متهم حصر مورد قرار که حالت قرار وثیقه صادر می گردد.پس از تفهیم اتهام پیگیری تحقیقات جلب به دادرسی و منع تعقیب برای متهم صادر می‌شود.اگر برای مترجمان به دادرسی صادر شود پرونده جهت صدور حکم به دادگاه انقلاب می رود.در دادگاه انقلاب پس از صدور حکم در صورت اعتراض پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده میشود.

نتیجه گیری

در خصوص جرایم مواد مخدر مشاوره و اخذ وکیل برای مواد مخدر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

بیشتر بخوانید:شماره تلفن وکیل مواد مخدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)