سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس

وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس ممکن است شما ساکن پردیس باشید و به وکیل دیوان عدالت اداری در این شهر احتیاج داشته باشید. در اینصورت می توانید این مقاله را بخوانید و در قسمت نتیجه گیری با ما تماس گرفته و وکیل مورد نظر خود را پیدا نمایید. در این مقاله در خصوص این موضوعات با شما صحبت می کنیم

وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس کیست

وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس کسی هست که متخصص در امور دیوان عدالت اداری باشد و در این شهر نیز ساکن باشد. از آنجا که بحث دیوان عدالت اداری بحثی تخصصی است و از پس هر وکیلی بر نمی آید و از آنجا که وکلای پردیس در این موضوعات دارای تخصص و تبحر کافی نیستند بنابر این لازم است که وکیلی مجرب در حوزه پردیس استفاده نمایید. همچنین ساکنین شهرهای رودهن و بومهن نیز می توانند در این قسمت از شهر که به ما نزدیک هستند فعالیت نمایند. در انتهای این مقاله شما می توانید با ما تماس گرفته  و از خدمات حقوقی ما در این شهر بهره مند شوید.

وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس در چه زمینه هایی فعال است.

وکیل دیوان عدالت اداری در هر زمینه ای که مربوط به دیوان باشد و در آن زمینه شما مشکل داشته باشید فعالیت می کند . مثلا وکالت در خصوص کمیسیون ماده 100 شهرداری یا منابع طبیعی . از آنجایی که پردیس شهری است که پر از مشکلات در زمینه منابع طبیعی می باشد در این صورت شما می توانید با ما در قسمت نتیجه گیری تماس گرفته و پرونده خود را به ما بسپارید. اگر شما ساکن پردیس هستید به دو صورت می توانید به ما وکالت دهید یا اینکه مستقیما به شعبه ما در پردیس بومهن مراجعه کنید و پس از مشاوره کامل از خدمات ما بهره مند گردید. مورد دوم این است که با ما تماس گرفته و از خدمات آنلاین ما در این نقطه از شهر استفاده نمایید. بنابراین تماس شما با ما فواید بسیاری برای شما در بر دارد. همچنین می توانید از خدمات مشاوره ای ما در زمینه دیوان عدالت اداری در این نقطه از شهر استفاده نمایید. از آنجا که فردیس شهری دور دست از تهران و دیوان عدالت اداری می باشد در این صورت شما می توانید با ما در این زمینه تماس گرفته و دعاوی خود را به ما بسپارید

 مزیت اخذ وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس

امروزه بحث دیوان و وکالت به بحث تخصصی تبدیل شده است. اولین مزیت اخذ وکیل پایه یک در پردیس این است که در این زمینه دارای تخصص می باشد و می تواند در این زمینه به شما کمک کند. دومین مزیت این است که کسی که در زمینه دیوان عدالت اداری کار کرده رویه قضایی شعب را می داند و می تواند به شما کمک کند.مورد بعدی نیز نزدیکی به محل سکونت شما می باشد که در این زمینه نیز می توانید از خدمات ما استفاده کنید. بنابر این هیچ وقت خودتان دست به کار دیوان عدالت نزنید و کارهای خود در این زمینه را به ما معرفی نمایید.

نکات مهم در خصوص اخذ وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس

چه کسی بهترین وکیل دادگستری اداری در ایران برای تشکیل پرونده در دادگاه است؟هزینه مشاوره حقوقی با وکیل دفتر دادگستری اداری بصورت آنلاین چقدر است؟ خدمات وکالت برای انتخاب بهترین وکیل دادگستری اداری چیست؟چه مواردی در دادگاه دیوان عدالت اداری در حال رسیدگی است؟صلاحیت دیوان عدالت اداری به سه دسته تقسیم می شود.دسته اول شکایات و اعتراضات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی عبارتند از:الف – تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه ها ، ادارات ، مؤسسات ، شرکتها ، شهرداریها ، سازمانهای تأمین اجتماعی ، سازمانها و نهادهای انقلابی و وابستگان آنها.بنابراین ، دیوان عدالت اداری منبع دادخواست عمومی است و دستگاه دولت نمی تواند شکایت کند.ب) تصمیمات و اقدامات افسران واحدهای فوق الذکر در بند (الف) وظایف آنها.شخصی که مایل است شکایت خود را به دیوان عدالت اداری ارائه دهد می تواند یا اقدام یا تصمیم خود دستگاه را تجدید نظر کند یا تصمیم استیناف یا کارمند یا کارمند دستگاه را تجدید نظر کند ، که هر دو موجود هستند.طبق قانون ، برخی از دستگاهها خارج از صلاحیت دیوان عدالت اداری هستند که برخی از آنها عبارتند از:از میان سازمانهای عمومی غیردولتی ، فقط شهرداری ها و سازمان تأمین اجتماعی نمونه ای از نهاد انقلابی هستند و داوری آنها در صلاحیت دادگاه عدالت اداری است و سایر سازمان های عمومی غیردولتی خارج از صلاحیت دادگاه هستند.این نوع شکایات شامل شکایاتی است که بدون رسیدگی قبلی توسط مقام دیگری به دیوان عدالت اداری ارائه می شود.به عنوان مثال ، اگر شخصی در محاسبه تاریخچه بیمه خود با یک سازمان تأمین اجتماعی مشکلی داشته باشد ، می تواند به دیوان دادگستری مراجعه کند.یا اگر به هر دلیلی به صدور مجوز از شهرداری می روید ، می توانند مستقیماً به دیوان عدالت اداری مراجعه کنند.

نتیجه گیری : 

در خصوص اخذ وکیل دیوان عدالت اداری در پردیس می توانید با شماره ما 09021517271 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *