مشاوره خانواده تلفنی

فهرست مطالب

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی در روابط خانوادگی  شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی بهره مند شوید.جهت مشاوره تلفنی با شماره 09121433438 تماس حاصل نمایید.

روابط خانوادگی عامل مهمی در سلامت روانشناختی است. خانواده درمانی یک رویکرد مبتنی بر شواهد و سیستمیک برای شناسایی الگوهای روابط و بهبود روابط در خانواده و کار بر روی موضوعات خاص برای رشد و تحول مثبت و توسعه است. “مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی
مشاوره خانواده تلفنی

تراپی خانوادگی-مشاوره خانواده تلفنی

خانواده نقش مهمی در رشد عاطفی ، جسمی و معنوی هر فرد در درون سیستم خانواده ایفا می کند. پویایی رابطه بین اعضای آن بر همه افراد در واحد خانواده تأثیر می گذارد.

هدف بالینی خانواده درمانی این است که مشکلات فردی باید در سیستم های خانوادگی و محیطی بزرگتر آنها درک شود. این اغلب کلید فهم پریشانی را تجربه می کند.

خانواده درمانی یا مشاوره خانواده نوعی روان درمانی است که با بهبود تعامل بین اعضای خانواده سعی در کاهش پریشانی و درگیری دارد. این امر با بسیج نقاط قوت ، ارتباطات و روابط آنها با یکدیگر حاصل می شود.

چه کسی برای خانواده عملی است؟

مشاوره خانواده تلفنی خانواده درمانی رویکردی مبتنی بر شواهد است که نشان داده شده است که به کاهش درد دل و کاهش علائم از جمله:

افسردگی ، اضطراب (از جمله اضطراب اجتماعی) و ترک تحصیل
مسائل روابط طولانی مدت و درگیری
تروما شامل اختلالات استرس پس از ضربه و تروما چند نسل
مشکلات رفتاری و عاطفی مشاهده شده در کودکان و نوجوانان ، به عنوان مثال اختلالات خوردن ، اختلالات یادگیری و رشد ، شروع بیماری روانی
اندوه ، ضرر ، بیماری (از جمله بیماری های مزمن)
مشکلات تعدیل فرهنگی
استرس طولانی مدت به دلیل چالش مالیمشاوره خانواده تلفنی

چه اتفاقی می افتد که از خانواده خانوادگی گذشت؟مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی- خانواده درمانی یا مشاوره خانواده توسط مشاور خانواده ما هدایت می شود که آموزش های گسترده ای در این زمینه دارد. جلسه اول به طور معمول شامل شخصی خواهد بود که با او ارتباط برقرار کرده است و احتمالاً سایر اعضای خانواده که در این میان موضوع اصلی هستند. ویژگی مهم خانواده درمانی این است که یک عضو خانواده که به یکدیگر اهمیت می دهند ، فرصتی برای گفتگو در مورد تجربیات خود خواهد داشت ، در حالی که سایرین به روشی گوش می دهند که ممکن است در تعامل روزانه اتفاق نیفتد. غالباً شنیدن و درک آن برای شروع حرکت خانواده در جهت تغییر تغییر کافی است.مشاوره خانواده تلفنی

بیشتر اوقات ، اعضای خانواده از این فرصت استفاده می کنند تا در مورد مشکلات عاطفی بسیار صمیمی و شدید بدون درگیری و تشدید صحبت کنند در حالی که توسط درمانگر تسهیل می شوند. اعضای خانواده غالباً می توانند چندین دیدگاه موجود را ببینند و شروع به تفکر در مورد چگونگی گنجاندن دیدگاههای مختلفی کنند که به شکلی دوست داشتنی و رابطه ای بوجود می آیند.مشاوره خانواده تلفنی

در پایان جلسه اول ، متخصص درمانگر و مشتری در مورد اینکه چه کسی به جلسه بعدی خواهد آمد صحبت خواهد کرد. بسته به نیازهای منحصر به فرد خانواده ، ترکیبهای مختلف اعضای خانواده ممکن است در هر جلسه شرکت کنند. جلسه در ترکیب های مختلف اغلب به اعضای خانواده کمک می کند تا خود را در گفتگو با موضوعات مختلف در این جلسات آزاد کنند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)