مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

همه ما این زندگی را با یک خانواده شروع می کنیم ، خواه آن خانواده متشکل از خویشاوندان خون ، والدین متولد شده ، یک محله نزدیک و یا یک خانواده پرورشی باشد. این خانواده که ما هنگام تولد به دست می آوریم ، بر هر جنبه ای از زندگی ما تأثیر می گذارد ، از اولین لحظات تا آخرین لحظه.

خانواده ما برای بهتر و بدتر شدن روی کسی که هستیم و چه کسی هستیم ، تأثیر می گذارد. ما واژگان ، عادات ، آداب و رسوم و آیین های خود را یاد می گیریم و چگونه می توان دنیای اطراف خود را مشاهده و مشاهده کرد.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

ما همچنین یاد می گیریم که از این روابط مهم اول چگونه عشق و چگونگی تعامل با دیگران را یاد بگیریم.

اگر در یک خانواده سالم با روابط سالم به دنیا بیایم ، احتمالاً یاد خواهیم گرفت که چگونه روابط سالم را حفظ کنیم. اگر در خانواده ای ناکارآمد متولد شویم که برای برقراری ارتباط تلاش می کند ، ممکن است برای برقراری ارتباط با دیگران نیز تلاش کنیم.

در حالی که مطمئناً متولد شدن در خانواده نوع دوم بدبختانه نیست ، وضعیت غیرقابل تغییر نیست. تقریباً همه خانواده ها در یک زمان یا زمان دیگری با نوعی از اختلالات سر و کار دارند ، اما بیشتر خانواده ها احساس تمامیت و خوشبختی را حفظ یا مجدداً به دست می آورند.

خانواده درمانی راهی برای انجام این کار به خانواده ها می دهد – روشی برای رشد یا حفظ یک خانواده سالم و کارآمد.

این مقاله شامل:

خانواده درمانی / مشاوره خانواده چیست؟
مشاوران خانواده که برای آن آموزش دیده اند چیست؟
هدف خانواده درمانی چیست؟
روان درمانی خانواده: یک قدم جلوتر بردن آن
مزایای خانواده درمانی چیست؟
6 نمونه و تمرین
کتابهای پیشنهادی
پیام خانگی
منابع

خانواده درمانی / مشاوره خانواده چیست؟
خانواده درمانی یا مشاوره خانوادگی نوعی از معالجه است که برای رسیدگی به موضوعات خاص تأثیر بر سلامت و عملکرد خانواده طراحی شده است. این می تواند برای کمک به خانواده در یک دوره دشوار ، یک انتقال بزرگ یا مشکلات بهداشت روانی یا رفتاری در اعضای خانواده استفاده شود (“خانواده درمانی” ، 2014).مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

همانطور که دکتر مایکل هروکو توضیح می دهد ، خانواده درمانی مشکلات افراد را در زمینه واحد بزرگتر: خانواده (2016) مشاهده می کند. فرض این نوع درمان این است که بدون درک پویایی گروه نمی توان مشکلات را با موفقیت حل کرد یا حل کرد.

نحوه عملکرد خانواده تأثیر می گذارد بر نحوه شکل گیری مشکلات مشتری و چگونگی تشویق یا فعال شدن آنها توسط اعضای دیگر خانواده.

خانواده درمانی می تواند از تکنیک ها و تمرین های مربوط به شناخت درمانی ، رفتار درمانی ، درمانی بین فردی یا سایر انواع درمان های فردی استفاده کند. مانند سایر انواع درمان ، تکنیک های به کار گرفته شده به مشکلات خاصی که مشتری یا مشتری با آنها درگیر هستند بستگی دارد.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

مشکلات رفتاری یا عاطفی در کودکان دلایل شایع مراجعه به یک درمانگر خانواده است. مشکلات کودک در خلاء وجود ندارد. آنها وجود دارند ، و احتمالاً باید در چارچوب خانواده مورد بررسی قرار گیرند (Herkov، 2016).

لازم به ذکر است که در خانواده درمانی یا مشاوره ، اصطلاح خانواده به معنای خویشاوندان خون نیست. در این زمینه ، “خانواده” هرکسی است که “نقش حامی طولانی مدت در زندگی شخص دارد ، که ممکن است به معنای روابط خونی یا اعضای خانواده در یک خانواده نباشد” (کینگ ، 2017).

طبق گفته های مجازی ، مددكل اجتماعی بالینی ، لنی سلین كینگ ، اینها متداول ترین انواع خانواده درمانی هستند:

بوونین: این شکل از خانواده درمانی برای موقعیت هایی مناسب است که در آن افراد نمی توانند یا نمی خواهند اعضای دیگر خانواده را در معالجه درگیر کنند. بوون تراپی بر اساس دو مفهوم اصلی ساخته شده است: مثلث (تمایل طبیعی برای تهویه یا پریشانی با صحبت کردن با شخص ثالث) و تمایز (یادگیری واکنش کم عاطفی در روابط خانوادگی).
ساختاری: ساختاری درمانی بر تنظیم و تقویت سیستم خانواده متمرکز است تا اطمینان حاصل شود که والدین کنترل می شوند و هم کودکان و هم بزرگسالان مرزهای مناسبی را تعیین می کنند. در این روش درمانی ، درمانگر برای مشاهده ، یادگیری و تقویت توانایی آنها برای کمک به خانواده در تقویت روابط خود ، به خانواده می پیوندد.
سیستمیک: مدل سیستمیک به نوع درمانی است که در ارتباطات ناخودآگاه و معانی رفتارهای اعضای خانواده متمرکز است. درمانگر در این نوع درمان بی طرف و از راه دور است ، به اعضای خانواده اجازه می دهد تا به عنوان یک خانواده در مسائل و مشکلات خود عمیق تر باشند.
استراتژیک: این شکل از درمان مختصر و مستقیم تر از سایرین است ، که در آن درمانگر کارهای خانه را به خانواده اختصاص می دهد. این کار در خانه برای تغییر نحوه تعامل اعضای خانواده با ارزیابی و تنظیم نحوه برقراری ارتباط و تصمیم گیری خانواده است. درمانگر در این نوع درمان ، موقعیت قدرت را به دست می آورد ، این امر به سایر اعضای خانواده که معمولاً ممکن است به اندازه قدرت لازم برای برقراری ارتباط مؤثر برخوردار نباشند ، اجازه نمی دهد (King، 2017)

مشاوران خانواده که برای آن آموزش دیده اند چیست؟
همانطور که انواع مختلف درمانی که در بالا توضیح داده می شود ، ممکن است از یک متخصص خانواده استفاده شود تا نقش های مختلفی را بر عهده بگیرد. این نقش های بسیاری به یک متخصص خانواده درمانی نیاز دارد تا تمرینات ، آموزش رسمی و تست های زیادی را پشت سر بگذارد

خانواده ها می توانند منبع حمایت ، تشویق و عشق باشند ، اما گاهی اوقات روابط درون خانواده تحت فشار قرار می گیرد و اعضای خانواده احساس انزوا یا غفلت می کنند.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره خانواده می تواند به شما کمک کند وقتی خواهران و برادران در حال ادامه کار نیستند ، یا والدین و فرزندان در حال طلاق یا جدایی هستند. تشکیل خانواده جدید یک چالش است و در این مرحله است که بسیاری از والدین برای کمک به همه افراد در حل و فصل ، با برخی امور پشتیبانی می کنند.

هرچه به عنوان یک خانواده مشکل داشته باشید ، می توانیم به شما کمک کنیم.

در مشاوره خانواده چه می توان انتظار داشت؟
شما با یک مشاور ملاقات خواهید کرد ، که پشتیبانی محرمانه و غیرقانونی را ارائه می دهد ، و هر کسی که می خواهد سخنان خود را تشویق کند و در صورت تمایل احساسات خود را به اشتراک بگذارد ، تشویق می کند.

در اولین ملاقات ، مشاور از شما می خواهد تا درباره آنچه اتفاق می افتد صحبت کنید ، و آنچه را که می خواهید تغییر دهید. سپس با مشاور همکاری خواهید کرد تا تصمیم بگیرید چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد.

مشاوره تجربه متفاوتی برای همه است و آنچه در جلسات شما اتفاق می افتد بسیار به آنچه شما امیدوار هستید از آن خارج شوید ، و به نیازهای بی نظیر خانواده تان بستگی دارد.

شما می توانید از مشاوره خانواده انتظار داشته باشید تا به شما در برقراری روابط محکم تر بین هر یک از اعضای خانواده کمک کند و به شما کمک کند تا به عنوان یک تیم با هم همکاری کنید.

مشاوره خانواده چگونه می تواند به من کمک کند؟
اگر به عنوان یک خانواده مشکل دارید ، هر چه باعث آنها شود ، مشاوره خانواده می تواند به کل خانواده کمک کند تا بهتر ارتباط برقرار کنند ، و تفاوت ها را درک و حل کنند.

وقتی خانواده ها دچار تغییر می شوند ، یادگیری سازگاری دشوار است. مشاوره می تواند به اعضای خانواده کمک کند تا در این شرایط دشوار از یکدیگر حمایت کنند ، درگیری و استدلال را کاهش دهند و در نتیجه قوی تر شوند.

شگفت انگیز است که والدین چقدر درک می کنند که فرزندشان تا چه اندازه احساسات خود را برطرف کرده است – وقتی کودک احساس امنیت کرد ، می تواند برای اولین بار علناً صحبت کند. ” بچه ها واقعاً از شنیدن آنها قدردانی می کنند. آنها مشاجره می کنند و اگر منبع دیگری نداشته باشند ، می تواند به شدت بر آنها تأثیر بگذارد.

با مشاور ارتباط برقرار کنید

 

اگر این مقاله را می خوانید ، به این دلیل است که شما ازدواج کرده اید و در حال تلاش هستید ، به فکر ازدواج هستید یا در مورد طلاق فکر می کنید. شما به دنبال پاسخ به این سوال قدیمی هستید: آیا می توانیم این کار را انجام دهیم؟مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

تو تنها نیستی.

خبرهای بسیار خوبی هنگام ازدواج و ماندن در ازدواج وجود دارد. به عنوان مثال ، در ایالات متحده و بخش هایی از انگلیس ، آمار طلاق در حال کاهش است (وود ، 2018). افراد جوانتر ازدواج را به تأخیر می اندازند و از آن دوری نمی کنند. آنها منتظر هستند تا مدرسه را تمام کنند و پول برای حمایت از ازدواج دارند.

همانطور که می خوانید ، می فهمید که یکی از مهمترین مزایا این است که چگونه ازدواج تأثیر مثبتی بر سلامتی و طول عمر شما دارد. اگر به دنبال راهنمایی هستید ، شما را تحت پوشش قرار می دهیم. خواندن را ادامه دهید.

این مقاله شامل:

روانشناسی ازدواج چیست؟
نگاهی به روانشناسی ازدواج
نظریه های روانشناختی ازدواج
انواع مختلف ازدواج چیست؟
12 واقعیت جالب روانشناسی ازدواج
ازدواج و خانواده درمانی
چگونه ازدواج درمانی می تواند به مسائل زناشویی کمک کند؟
نقش روانشناس در مشاوره
30 سوال مفید برای مشاوره ازدواج
نگاهی به روانشناسی زوج های ناسازگار
روانشناسی طلاق
چگونه به بهترین وجه با مسائل و مشکلات ازدواج ازدواج کنیم
چگونه می توانیم یک ازدواج را بازیابی کنیم؟
چه چیزی باعث ایجاد یک ازدواج شاد می شود؟
6 نکته برای یک ازدواج موفق و شاد
20 کتاب در موضوع
غذاهای اساسی
پیامی به خانه
منابع

روانشناسی ازدواج چیست؟
تعریف ازدواج معمولاً از منظر حقوقی است. در بسیاری از فرهنگ ها ، اگرچه نه همه ، این تفاوت بین زن و مرد تعریف می شود. ازدواج در هر وضعیت و در سطوح مختلف تحصیلی رخ می دهد.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

چرا انسانها این ترتیب را دنبال می کنند؟ چرا مهم است؟ چرا مانند خویشاوندان ما بنبو یا شامپانزه زندگی نمی کنیم؟ این در مورد ازدواج چیست که اینقدر توجه را جلب می کند؟

محققان رشته های مختلف در حال بررسی این موضوع هستند. از دیدگاه تکاملی ، به عنوان تقویت و زنده ماندن گونه ها مشاهده می شود. از دیدگاه جامعه شناختی ، ازدواج پیوندهایی بین و میان گروهها ایجاد می کند. این اوراق موفقیت موفقیت گروه را تسهیل می کند.

روانشناسی روی زوج تمرکز دارد. محققان هر موقعیت قابل تصور در مورد ازدواج را زیر سوال می برند. مثلا:

چه چیزی دو نفر را با هم جمع می کند؟
چه چیزی آنها را در کنار هم نگه می دارد؟
چه چیزی آنها را از هم جدا می کند؟
اتحادیه آنها چگونه بر سلامتی ، سلامتی و خوشبختی آنها تأثیر می گذارد؟
طلاق چگونه متغیرهای مشابه را تحت تأثیر قرار می دهد؟
آیا قرار است یکدست باشیم؟
چگونه داشتن فرزندان بر پیوند ازدواج تأثیر می گذارد؟
طلاق چگونه بر کودکان تأثیر می گذارد؟
اقدامات دولت چگونه می تواند بر سلامت ازدواج تأثیر بگذارد؟
استرس چگونه بر رابطه تأثیر می گذارد؟
عدم صمیمیت چگونه بر رابطه تأثیر می گذارد؟
چه عواملی شانس طلاق را افزایش می دهد؟
تأثیر تربیت فرد چگونه بر روابط عاشقانه آنها تأثیر می گذارد؟
اخیراً محققان در حال بررسی این سؤالات در چارچوب زوجین همجنسگرا هستند.

از این اکتشاف ، درمانگران قادر به کمک به زوجین قبل ، حین و بعد از بروز بحران هستند.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

 

نگاهی به روانشناسی ازدواج
روابط می تواند مشکل باشد. در یک رابطه متاهل ، این به ویژه صادق است. گذشته از خود ، هیچ یک از افراد مجرد در زندگی بزرگسال ما به اندازه همسر ما تأثیر زیادی بر سلامتی و رفاه ما نمی گذارد. مطالعات بی شماری به این موضوع اشاره دارد (Robles، Slatcher، Trombello، and McGinn، 2014).

شریک زندگی ما به دلیل نزدیکی روزانه آنها به ما ، ما را بهتر از هر کس دیگری می شناسد. آنها احمق های ما را می شناسند. با گذشت زمان ، هرچه به هم نزدیکتر می شویم ، می توانیم یکدیگر را بالا ببریم و در آن گرما قرار بگیریم. حمایت در روابط زناشویی ما به راحتی توسط پشتیبانی اجتماعی جایگزین نمی شود (هولت-لونستاد ، بیرمنگام ، و جونز ، 2008).

اما وقتی همه چیز در حال کلیک کردن نیست ، وضعیت می تواند فرار کند. دعوا یا نبردهای همه جانبه می تواند رهایی از آسیب دیدگان را دشوار کند. داشتن یک متخصص حرفه ای در دسترس برای ارائه پشتیبانی مبتنی بر شواهد می تواند کمک کند.

استفاده از آموزش و پشتیبانی درمانگران از چندین تئوری ناشی می شود.

 

نظریه های روانشناختی ازدواج
تئوری تبادل اجتماعی
نظریه مبادله اجتماعی بیان می کند که در تعامل بالقوه هزینه و فوایدی وجود دارد. افراد برای تعیین خطرات و مزایا ، هر موقعیتی را تجزیه و تحلیل می کنند. در یک رابطه زناشویی ، این “الگوی چرخه ای معاملات منابع ارزشمند ، ملموس یا نامحسوس ، بین شرکاء و پاداش ها و هزینه های مرتبط با چنین معاملات است” (ناکونزنی و دنتون ، 2008).

خود افشای شناختی
ادوارد وارینگ اظهار داشت كه راه ایجاد صمیمیت از طریق خود افشایی است. کمی شبیه به بازی Newlywed است. بازی تخته شامل یک سری سؤال است. این به شما امکان می دهد اطلاعات را به روشی غیر تهدید آمیز و سرگرم کننده فاش کنید.

زوج ها می توانند تنها با استفاده از سؤال ها به تنهایی بازی کنند و هرچه راحت تر کاوش کنند. هر فرد در مورد خواسته ها ، نیازها ، آرزوها ، نگرش ها ، عقاید و خواسته های خود به اشتراک می گذارد.

شما از قبل می دانید که یک ازدواج قوی می تواند تقویت مهمی در حرفه شما باشد. اما آیا نمی دانید آیا اتحادیه خود به همان اندازه استوار است که می تواند باشد؟ آیا کاری وجود دارد که می توانید انجام دهید تا یک ازدواج جدید به طول انجامد یا یک ازدواج قبلاً بسیار خوب حتی قوی تر؟مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

به گفته روانشناس بالینی لیزا فیرستون ، دکترا ، پاسخ مثبت است. همه چیز به یک چیز کاهش می یابد: آسیب پذیری. اگر می توانید با آسیب پذیری به همسر خود نزدیک شوید ، می توانید هرگونه رابطه را قوی تر کنید ، همانطور که او در پستی در وب سایت روانشناسی امروز توضیح می دهد:

“در فرهنگی که غالباً از داشتن پوستی ضخیم تمجید می کند و به صورت محکم و در خود ماندگار می شود ، به اشتباه ما را از آسیب پذیری دور می کنیم.

مشکل این است که ، البته این است که در حالی که سعی می کنیم غیرقابل دفاع باقی بمانیم ، پنهان می شویم که چه کسی واقعاً هستیم و به خصوص آنچه واقعاً از زندگی در زندگی مردم احساس می کنیم. ممکن است بخواهیم احساس نزدیکی به همسر یا شریک زندگی خود داشته باشیم ، اما تلاش برای قوی بودن و تجاوزپذیری ، ما را در جهت مخالف سوق می دهد. آسیب پذیری تمایل به دیده شدن ، شناخته شدن و درک همه عیب ها و عادت های شرم آور و لکه دار کردن ماست. و اعتماد به اینکه شرکای ما به هر حال ما را دوست خواهند داشت.

اگر این کار را انجام دهند – و آنها معمولاً چنین می کنند – پس افشای آن آسیب پذیری ها و دیدن اینکه ما هنوز هم دوستش داریم باعث می شود اعتماد به نفس و قدردانی بیشتر از شریک زندگی خود داشته باشیم. این می تواند عشق ما به شریک زندگی ما را عمیق تر کند. در عین حال ، آسیب پذیری غالباً معکوس می شود – هرچه آسیب پذیرتر باشید به خود اجازه می دهید در کنار همسر خود باشید ، احساس راحتی بیشتری نسبت به شما خواهد کرد. اگر در مقابل ناکامی های بزرگی که او به شما نشان داد ، همان عشق واقعی خود را به شریک زندگی خود نشان می دهید ، این باعث تقویت اعتماد و پیوند بین شما برای هر دو شما خواهد شد.

هیچکدام از این چیزهای خوب در صورت محافظت و غیرقابل دفاع بودن نمی توانند اتفاق بیفتد ، و اگر افکار و احساسات درونی خود – خود واقعی خود را – در معرض شخصی قرار ندهید که زندگی خود را با او در میان می گذارید. با این حال ، برای اکثر ما ، آسیب پذیری یک امر گسترده است. تلاش واقعی برای بیان احساساتی که به آنها افتخار نمی کنیم ، یا احساساتی که از آنها می ترسیم ، ما را در معرض آسیب قرار می دهد. اغلب ، ما این احساسات را حتی از خودمان مخفی می کنیم.
تبلیغات

Firestone چندین نکته مفید برای کمک به شما در رها کردن محافظت از خود ، اجازه می دهد تا شریک زندگی خود را در اختیار داشته باشید ، و در نتیجه با یک پیوند قوی تر بادوام کنید. در اینجا آنچه من فکر می کنم بهترین هستند:

آنچه را لازم دارید بپرسید.
به نظر می رسد ساده است ، نه؟ بیشتر ما سالهای کودکی خود را صرف می خواهیم تا آنچه را که به طور مداوم به آن نیاز داریم ، گاه با اشک و اشک بپاشیم. اما هرچه بزرگ شدیم ، یاد می گیریم که متوقف از چنین خواستنی شویم. چه اتفاقی می افتد اگر به چیزی احتیاج داشته باشیم – واقعاً به آن احتیاج داریم – اما وقتی درخواست آن را می کنیم ، آن را دریافت نمی کنیم؟ من در مورد شما نمی دانم ، اما این نگرانی اکثر اوقات باعث می شود که من در مورد درخواست چیزی فکر کنم ، سرما بخورد ، زیرا با رد چیزی که به آن احتیاج دارم احساس می کنم این یک طرد غیرقابل تحمل است. بسیار ساده تر و مطمئن تر هرگز نیازی به چیزی به هیچ وجه.

اما اگر آنچه را که لازم دارید نپرسید ، شریک زندگی خود را نمی توانید آن را به شما ببخشید ، مگر اینکه او بتواند ذهن شما را بخواند. بنابراین به آنچه نیاز دارید پی ببرید و سپس آن را ساده ، ساده و ساده بخواهید. به احتمال زیاد شریک زندگی شما از رفع نیاز شما خوشحال خواهد شد. و اگر شریک زندگی تان نتواند یا نتواند ، من قول نمی دهم و بمیرید.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

به شریک زندگی خود بگویید که چه می خواهید (نه آنچه شما نمی خواهید).
Firestone می نویسد: گفتن یکدیگر به آنچه می خواهید برای اکثر زوج ها یک چالش است. وی گفت: “من با خیلی از زوج ها نشسته ام که خیلی خوب می توانند دقیقاً آنچه را دوست ندارند و از شریک زندگی خود نمی خواهند بگویم. این منجر به عناوین زیادی برای تات و عقب و جلو می شود که آنها را به هیچ وجه نمی رساند.”

من در مورد شما نمی دانم ، اما برای من فهمیدن آنچه من از شوهرم نمی خواهم بسیار ساده تر از فهمیدن آنچه می خواهم است. مشخص کردن اینکه چه کاری او می تواند انجام دهد باعث خوشحال شدن من می شود ، غالباً جستجوی روح و تجسم طول می کشد. اما ارزش این تلاش را دارد. همانطور که Firestone می نویسد ، وقتی زوج ها باز می شوند و به یکدیگر می گویند که چه می خواهند ، اتفاقات خوبی رخ می دهد. او می نویسد: “صدای و بیان آنها نرم می شود. بیشتر اوقات ، شریک زندگی آنها دیگر احساس دفاعی نمی کنند و زبان بدن آنها تغییر می کند.” گفتن شریک زندگی خود به آنچه می خواهید گامی به سوی آسیب پذیری بیشتر و همکاری قوی تر است.

در لحظه با شریک زندگی خود باشید.
برای حرفه ای های شلوغ که دائماً تعجب می کنند که آیا باید ایمیل خود را چک کنیم ، به فکر ارائه نسخه بعدی یا زمین خود باشیم و برنامه های ذهنی را برای روز یا هفته آینده بسازیم ، بودن در آن لحظه می تواند یک چالش واقعی باشد. (من یک بار خودم را شنیدم که این کلمات را بیان می کردم ، بدون اینکه طعم مورد نظر داشته باشم: “روزی یاد می گیرم در آن لحظه باشم ، اما نمی دانم چه موقع است.” اوچ.)

اگر می خواهید یک رابطه قوی داشته باشید باید در لحظه با همسر خود باشید. حضور جسمی اما از نظر روحی غایب ، این را برای شما دشوار خواهد کرد که بتوانید آنچه را که شریک زندگی تان می تواند در مورد آنچه او می خواهد و می خواهد به شما بگوید ، تنظیم کنید. این مسئله همچنین صادق است اگر ذهن شما از نگرانی در مورد آسیب پذیر بودن مصرف شود

مشاوره قبل از ازدواج نوع خاصی از درمانی است که به زوجین کمک می کند تا برای ازدواج آماده شوند. با مشارکت در مشاوره قبل از ازدواج قبل از عروسی ، زوجین می توانند شروع به ایجاد یک رابطه سالم و قوی کنند که به فراهم آوردن پایه ای سالم تر برای اتحادیه کمک می کند. مشاوره قبل از ازدواج می تواند به زوجین از هر جنس ، نژاد و مذهبی کمک کند تا زمینه های بالقوه درگیری در روابط خود را شناسایی کرده و به آنها بپردازند. علاوه بر این ، مشاوره می تواند در بعضی از موارد در آینده از تجمع مسائل کوچک در نگرانی های جدی جلوگیری کند.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

درمان قبل از زایمان همچنین به زوجین کمک می کند انتظارات خود را برای ازدواج مشخص کنند و اختلافات مهمی را که ممکن است داشته باشند برطرف کنند.

اهداف و اهداف مشاوره قبل از ازدواج چیست؟

تغییر نظر در رابطه – در طول فرایند درمانی ، مشاور به هر شریک کمک می کند تا رابطه را به شکلی عینی تر بررسی کند و به زوج کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه تعامل خود را با نور مثبت درک کنند.
درک کنید که چگونه مسائل فرهنگی بر یک رابطه تأثیر می گذارد – خانواده منشأ و عقاید فرهنگی بر چگونگی درک شرکاء از همه روابط در زندگی خود تأثیر می گذارد. همچنین بر رفتارهای روزمره مانند خوردن ، کار کردن و مدیریت پول تأثیر می گذارد. تفاوت در انتظارات فرهنگی می تواند باعث ایجاد مشکل در رابطه شود. هرچه زودتر زوج یاد بگیرند که این اختلافات را شناسایی و مدیریت کنند ، بهتر می شوند. یک مشاور می تواند به آشکار کردن این مشکلات کمک کند و به زوج آموزش دهد که چگونه از هنر سازش استفاده کند.
از بین بردن رفتارهای ناسازگار – مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا رفتارهای ناکارآمد عملکردی مانند مواردی که با تسلط و کنترل و اعتیاد روبرو هستند را شناسایی و تصحیح کنند.
بهبود ارتباطات – ارتباط موثر یکی از مهمترین عوامل ایجاد یک رابطه سالم است. در واقع ، همانطور که در “روانشناسی امروز” آمده است ، روانشناسان بر این باورند که ارتباطات “یکی از” سه سی سی “صمیمیت است.” یک درمانگر قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا چگونگی صحبت صریح با یکدیگر را یاد بگیرند و افکار و احساسات خود را به صورت سالم بیان کنند. شیوه حمایتی
نقاط قوت را شناسایی کنید – یک مشاور پیش از ازدواج می تواند به زوج کمک کند نقاط قوت در رابطه به عنوان یک کل یا هر یک از شرکای شخصی خود را شناسایی کنند. درک کامل از جنبه های قوی تر اتحادیه به ایجاد انعطاف پذیری و پایه و اساس محکمی برای ایجاد ازدواج کمک می کند.
انزوا و دوری عاطفی را کاهش دهید – بسیاری از افراد در بیان احساسات خود مشکل دارند ، بنابراین برخی از شرکا به سادگی از انجام این کار خودداری می کنند. این نوع انزوا تقریباً همیشه به مشکلات جدی در روابط منجر می شود. یک درمانگر قبل از ازدواج به زوج کمک می کند تا یاد بگیرند چگونه احساسات خود را به روشی بیان کنند که آنها را به هم نزدیک کند نه اینکه از هم جدا شوند.
موضوعات مشترک در مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره قبل از ازدواج طیف گسترده ای از موضوعات ، از جمله این موضوعات معمولی را مورد توجه قرار می دهد:

حل تعارض – هر شریک چگونه تعارضات را حل می کند؟ درک آنها از مسائل چگونه مطابقت دارد؟ چگونه آنها می توانند توانایی خود را در زمینه سازگاری با مسائلی که در آن اختلاف نظر ندارند ، بهبود بخشند؟
ارتباطات – چگونه زوج ارتباط برقرار می کنند؟ آیا آنها در حال حاضر روشی سازگار یا ناسازگار برای بحث در مورد موضوعات مهم دارند؟ چگونه می توانند توانایی ارتباط خود را ارتقا بخشند؟
انتظارات و عقاید زناشویی را تعریف کنید – هر شریک از رابطه چه انتظاری دارد؟ بعضی اوقات افراد با توقعات مختلفی در رابطه با آنچه ازدواج موفقی ایجاد می کند ، وارد روابط می شوند. آنها غالباً آگاه نیستند که انتظاراتشان تا قبل از ازدواج متمایز باشد ، که می تواند منجر به بروز مشکلات جدی شود. یک درمانگر قبل از ازدواج هر شریک را به بحث در مورد انتظارات خود ترغیب می کند ، پس از آن زوج می توانند در جستجوی راه های سازش تلاش کنند.
ارزشهای شخصی – آیا شرکاء ارزشهای شخصی مشابهی دارند؟ تحقیقات نشان می دهد كه ارزشهای مشترك مهمتر از علایق مشترك هستند و زوج های با ارزشهای مشابه شانس بهتری برای ماندن در كنار هم دارند.
امور مالی – آیا زن و شوهر می توانند در مورد مسائل مالی صحبت کنند؟ بسیاری از افراد هنگام بحث در مورد امور مالی شخصی ناراحت هستند و مسائل مربوط به هزینه و بودجه اغلب درگیری در ازدواج ایجاد می کند. مشاور به هر شریک کمک می کند تا سبک مالی خود را تعیین کند و سپس در حل این مسائل با زوج همکاری کند.
خانواده – آیا هر دو شریک می خواهند فرزندان داشته باشند؟ اگر چنین است ، هر کودک چند کودک می خواهد؟ برای هر شریک ، زمان بهینه برای شروع خانواده چقدر است؟
رابطه جنسی و صمیمیت – آیا هر دو شریک در بحث و گفتگو درباره رابطه جنسی راحت و یا ناراحت کننده هستند؟ انتظار می رود هر شریک از نظر صمیمیت و یک رابطه جنسی چیست؟ زوجین باید صادقانه و علناً در مورد رابطه جنسی صحبت کنند ، حتی اگر آنها تصمیم گرفته اند که تا زمان ازدواج در کنار هم باشند. توانایی بحث در مورد این مسائل بدون رزرو ، به یک ازدواج موفق منجر می شود.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی
مزایای مشاوره قبل از ازدواج
بسیاری از مزایای درمان قبل از ازدواج شامل موارد زیر است:

به ساخت و تقویت مهارت های حل و فصل تعارض کمک می کند – مهارت های حل و فصل تعارض برای بسیاری از موارد مهم است

مشاوره تلفنی تلفنی خود را ذخیره کنید
اکنون آماده هستید؟
گزینه مشاوره تلفنی خود را انتخاب کرده و قرار ملاقات خود را تعیین کنید.
ایجاد یک رابطه رضایت بخش و پایدار یکی از چالش برانگیزترین موفقیتهای زندگی است. برای حرکت به فراز و نشیب های زندگی ، و یک دید رابطه ای نیاز به یک پایه ، ابزار و مهارت محکم دارد و نیازهای هر شریک را برآورده می کند.

این مبارزه بسیار رایج است. و خیلی واقعی
بسیاری از ما رابطه خود را با این باور غلط شروع می كنیم كه به محض اینكه “عاشق شوید” همه چیز دیگر از خود مراقبت خواهد كرد. ما فاقد مدل های نقش واقعی در زندگی واقعی هستیم ، یا دیدگاه ما با عاشقانه های هالیوود و سایر ایده های ایده آل و غیرواقعی پوشیده شده است. تعداد کمی از ما ابزارهای مناسبی برای موفقیت داریم. جای تعجب نیست که میزان طلاق زیاد باشد و بسیاری از زوجینی که در ازدواج خود باقی می مانند ، در آخر از این که در روابطشان ناراضی هستند ، تلاش می کنند. همسران با تعارض مبارزه می کنند ، استدلال های یکسانی دارند و بارها و بارها ، از خانواده منشاء خود و سایر روابط با آنها چمدانی می آورند. درگیری به طور هم زمان بروز می یابد – درمورد پول ، قانون ، فرزندپروری ، جنسیت ، صمیمیت ، نقش ها ، تعهدات ، دین ، ​​دوستان ، عادات شخصی ، مصرف مواد ، آزادی و امنیت ، نارضایتی ، گناه و سایر احساسات منفی که زوج ها به طور فعال از یکدیگر بیزار هستند و ترجیح می دهند در همان هوا سکونت نکنند. آنها درباره هر چیز و هر چیزی که درباره آنها صحبت می کنند بحث می کنند ، فارغ از اینکه موضوع چقدر خنثی باشد. سایر زوج ها اینقدر کنار گذاشته شده اند که به سختی با یکدیگر صحبت می کنند مگر اینکه کاملاً لازم باشد.
یک چیز را می دانیم که مطمئناً. زوج ها نیازی به زندگی در بدبختی ندارند. راه بهتری وجود دارد.
ما می توانیم در این زمینه و سایر موارد به شما کمک کنیم.
couple-437987_1280 راه حل مشاوره تلفنی حرفه ای
هر کس وقت و منابع لازم برای شرکت در عقب نشینی زوج های فشرده خصوصی و زوج به شخصه ما را ندارد. ما همیشه از افرادی که می خواهند راه های جایگزین برای همکاری با ما باشند درخواست می کنیم. در عقب نشینی های فشرده خصوصی ما ، ازدواج ها را نجات دادیم و به صدها زوج کمک کردیم که در مسیر زندگی قرار گیرند. ما متعهد هستیم که کارهای خود را در دسترس زوج های بیشتری قرار دهیم زیرا می دانیم که هیچ کس نیازی به زندگی در بدبختی ندارد. راه بهتری وجود دارد. ماموریت ما این است که جهان را به مکانی آرامتر تبدیل کنیم – یک زن و شوهر به طور هم زمان. در ژانویه 2015 ، در راستای انجام ماموریت خود ، ما راه حل های مشاوره حرفه ای در رابطه با تلفن را معرفی کردیم تا کار ما را برای زوج ها در دسترس تر و مقرون به صرفه تر کند. با خواندن مطالب دیگر ، درباره بسته هایی که به خدمات ما اضافه کرده ایم ، می آموزید.
آیا به دنبال چیزی متفاوت از زوج های درمانی سنتی و حتی موثرتر هستید؟
آیا در ساعتهای محدود خود برای رفتن به مطب حرفه ای خیلی مشغول هستید؟مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی
تونل باریک
کمک و مشاوره درست در خانه خود دریافت کنید.
قرار ملاقات ها عصرها و آخر هفته ها موجود است.
ما با مهارت هایی به وجود آمده ایم که رابطه خوبی داشته باشیم.
ما این مهارت ها را نیز در مدرسه تدریس نمی کنیم. همکاری با یک مشاور روابط به شما کمک می کند تا در مورد موضوعاتی که در رابطه شما با هم روبرو هستند ، شفاف شوید ، راه های حل آنها را یاد بگیرید ، یادگیری مهارت های جدید برای کمک به شما در حرکت در فراز و نشیب های اجتناب ناپذیر زندگی در روابط ، و تدوین برنامه ای برای پیشبرد پیشبرد. آیا شما مسائل مربوط به روابط را دارید و مطمئن نیستید که چگونه آنها را حل کنید؟ آیا طلاق را گزینه جدی می دانید؟ آیا این دو نفر سخت است که وقت ملاقات با یک مشاور را پیدا کنید؟ آیا شما مشاوره زوجین را امتحان کرده اید و شکست خورده اید؟ انگیزه ای نسبت به شریک زندگی خود دارد تا بتواند روی رابطه شما کار کند؟ آیا در رابطه خود محبت و عشق را از دست داده اید؟
مشاوره روابط تلفنی برای شما مناسب است اگر …
man-390339_1280 شما چشم انداز یک زوج شخص ثالث را می خواهید.
شما باید در جستجوی راهنمایی روابط ، هزینه و راحتی را در نظر بگیرید.
شما می خواهید یک ازدواج یا رابطه جدید را بر پایه و اساس محکم ایجاد کنید.
شما می خواهید ازدواج خود را تقویت یا نجات دهید.
احساس می کنید دوباره و بارها با همان استدلال چرخه می گیرید.
شما عاشق شریک زندگی خود هستید و باید درک کنید که چگونه در این رابطه به این مکان رسیدید.
شما درمان را امتحان کرده اید ، اما در رابطه تان جلو نمی روید.
شما می خواهید تصمیم بگیرید که آیا در کنار هم بمانید.
شما می خواهید حفظ حریم خصوصی ، آشنایی و راحتی محیط اطراف خود باشید.
ترجیح می دهید با افراد حرفه ای خارج از منطقه محلی خود کار کنید.
شما می خواهید قبل از تعهد به عقب نشینی فشرده خصوصی ، با ما همکاری کنید.
مشاوره تلفنی ترکیبی از روابط درمانی و مربیگری است. ما به شما کمک می کنیم درک کنید که چگونه به جایی رسیده اید ، به شما آگاهی ، درک و ابزارهایی را می دهیم تا به سمت جایی بروید که می خواهید در روابط خود بروید. در حین کار ما با هم ، درک بهتری از نگرش ها یا رفتارهای خود کسب خواهید کرد. مشکلات گذشته و ریشه ای که در راه رضایت از روابط حاصل می شود. ما می توانیم به شما توصیه كنیم كه در صورت لزوم به پزشك متخصص مراجعه كنید. سرانجام ، ما با شما همکاری می کنیم تا چارچوبی و چشم اندازی برای آینده شما ایجاد شود

 

از راه دور درمانی ، برخلاف درمان سنتی ، در طول درمان تعامل حضوری ندارد. با ورود تمرین درمانی به عصر دیجیتال ، تکامل یافته است. درمانگران ممکن است برای رسیدن به افراد بیشتر در بسیاری از مناطق ، اشکال مختلفی از مسافت درمانی ارائه دهند. از راه دور درمانی اغلب به صورت آنلاین یا تلفنی انجام می شود. اصطلاحات دیگر برای درمان از راه دور شامل مشاوره از راه دور ، تلفنی ، تلفن درمانی یا اینترنت درمانی است.مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

چرا انتخاب فاصله را انتخاب می کنید؟
متخصصین از راه دور می توانند از طریق تلفن ، گپ ، ویدئو یا ایمیل خدمات ارائه دهند. آنها ممکن است با استفاده از انواع مختلف فن آوری ارتباطات ، مردم را از طریق چالش ها راهنمایی کنند.

متخصصان بهداشت روان ممکن است از راه دور درمانی را به عنوان اصلی ترین راه برای برقراری ارتباط با افرادی که به دنبال درمان هستند ارائه دهند. برخی این نوع درمان را ترجیح می دهند زیرا می توانند مزایای درمانی را در خانه های خود یا در هنگام مسافرت به دست آورند.

درمان از راه دور ممکن است به عنوان یک درمان مستقل ارائه شود. همچنین می تواند در کنار رابطه درمانی سنتی استفاده شود. اگر شخص خارج از شهر باشد یا نتواند رفت و آمد خود را به مطب برساند ، ممکن است یک درمانگر از مطب معالجه کند اما از راه دور درمانی استفاده کند.

درمان از راه دور می تواند مناسب افرادی باشد که در دسترسی به خدمات بهداشت روان مشکل دارند. همچنین در سایر شرایط می تواند مفید باشد. برخی از افراد راحت تر از طریق تماس با پزشک درمانی از طریق ایمیل ارتباط برقرار می کنند. برخی دیگر ممکن است احساس کنند که روش درمانی از این طریق قابل دسترسی تر است ، زیرا آنها نمی دانند چه زمانی ممکن است بیشترین حمایت را داشته باشند.

افرادی که تازه به درمان مراجعه می کنند ممکن است شرکت در جلسات از راه دور را آسان کنند. این واقعیت که درمان در خانه صورت می گیرد همچنین ممکن است ننگ ناشی از دریافت خدمات بهداشت روان را کاهش دهد.

چه کسی از راه حل استفاده می کند؟
درمان از راه دور می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که به دلیل موقعیت مکانی ، سلامتی یا حمل و نقل نمی توانند به مراقبتهای لازم برسند. همچنین ممکن است برای افرادی که مایل به ملاقات در یک دفتر نیستند جذاب باشد. از آنجا که بسیاری از جنبه های مهم زندگی در حال حاضر بصورت آنلاین در دسترس است ، ممکن است از راه دور درمانی راهکار درمانی با دنیای دیجیتال باشد.

بسیاری از جنبه های سلامت روان را می توان با درمان از راه دور مورد بررسی قرار داد. برخی از این موارد عبارتند از:

اضطراب
افسردگی
مسائل مربوط به غذا و غذا
مسائل مربوط به روابط
فشار
وسواس و اجبار
مسائل مربوط به فرزندپروری
مطالعات نشان می دهد که از راه دور درمانی ممکن است در بسیاری از موارد به همان اندازه درمانی رو در رو مؤثر باشد. بسیاری از رویکردهای رایج مانند درمان شناختی رفتاری (CBT) ممکن است در درمان آنلاین مناسب باشد. با این حال ، بازخورد بصری ممکن است در دسترس نباشد و به فناوری استفاده شده بستگی دارد.

چگونه می توان گفت اگر راه حل برای شما مناسب است
درمان از راه دور ممکن است برای افرادی که به دور از منابع بهداشت روان زندگی می کنند انتخاب مناسبی باشد. افرادی که برنامه های شلوغ دارند و یا در خانه خود مشکلی ندارند ، می توانند از این نوع مراقبت از سلامت روان نیز بهره مند شوند.

موقعیت هایی وجود دارد که از راه دور توصیه نمی شود. به عنوان مثال ، افراد دارای مشکلات شدید روانی یا عاطفی ممکن است با این نوع درمان به خوبی عمل نکنند. افراد مبتلا به اسکیزوفرنی ، افسردگی شدید ، افکار دو قطبی یا خودکشی ممکن است بیشتر از روش های درمانی سنتی دریافت کنند. افراد مبتلا به این و سایر موارد ممکن است نیاز به مراقبت های شدید داشته باشند.

دیگران که ممکن است از راه دور درمانی بهره مند نباشند ، کسانی هستند که از نظر تکنولوژی ناراحت نیستند. افرادی که خصوصیات کمی در خانه ندارند و افرادی که مایل به اشتراک گذاشتن امور شخصی از طریق اینترنت یا تلفن نیستند ، ممکن است سایر گزینه های بهداشت روان را نیز ترجیح دهند.

یافتن ارائه دهنده حق استفاده از راه دور
افرادی که به دنبال مسافت از راه دور هستند گزینه های زیادی دارند ، اما باید در جستجوی یک درمانگر احتیاط کنید. برخی از افرادی که از راه دور درمانی را ارائه می دهند ، مجوز یا مجوز ندارند. این می تواند منجر به درمان ناکارآمد یا یک وضعیت بالقوه خطرناک شود. به اشتراک گذاشتن اطلاعات خصوصی با شخص اشتباه می تواند منجر به سرقت هویت و سایر شکل های کلاهبرداری شود.

هنگام انتخاب یک درمانگر آنلاین ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که مجوز آنها برای انجام فعالیت در ایالت شما است. این ممکن است به بررسی نام کامل ، اعتبار و شماره مجوز آنها کمک کند. یک درمانگر آموزش دیده باید حداقل دارای مدرک فوق لیسانس در زمینه مربوط به سلامت روان باشد. اکثر ایالت ها برای کلیه معاینه متقابل ، یک فهرست آنلاین جستجوگر از همه درمانگران مجاز را ارائه می دهند.

اگر یک درمانگر خدمات بهداشت روان آنلاین را ارائه می دهد ، ممکن است یک وب سایت نیز داشته باشد. این ایده خوبی است که آدرس وب سایت را در طول بحث اولیه خود درخواست کنید یا خودتان آن را آنلاین پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها و روشها ، تجربه و فلسفه آنها ، وب سایت خود را بررسی کنید. همچنین می توانید وب سایت های معتبر را برای بررسی های آنلاین جستجو کنید تا دیگران در مورد خدمات درمانگر باقی مانده باشند.

بسیاری از افراد در حال بررسی امکان درمان آنلاین هستند. به همین ترتیب ، تعداد فزاینده ای از درمانگران این نوع درمان را ارائه می دهند. در حالی که ممکن است درمانگر در جلسات سنتی چهره به چهره بسیار تجربه کند ، اما ممکن است با تجهیزات مورد نیاز برای از راه دور درمانی ناآشنا باشد. مشاوره خانواده تلفنی-مشاوره ازدواج تلفنی

درمان آنلاین چیست؟
شما نمی توانید در مورد درمان آنلاین صحبت کنید ، بدون اینکه در مورد متخصصان مجرب و مجوزی صحبت کنید که کمک و پشتیبانی افرادی را که به صورت آنلاین به دنبال آن هستند … یعنی درمانگرهای آنها را ارائه می دهید.

بیش از 3900 درمانی که در حال حاضر در سکوی BetterHelp.com موجود هستند باید به عنوان متخصصانی شناخته شوند که دارای مجوز از پزشکان مراقبت از بهداشت روان هستند. انواع مختلفی از درمانگرها (داخلی یا غیره) وجود دارند که قادر هستند با انواع نگرانی های مهم بصورت آنلاین در یک زمان و مکانی که به بهترین وجه برای کاربر مناسب است ، به کاربران آنلاین ما یاری رسانند. روان‌درمانگرها به كسانی كه دچار مشكلات روحی هستند ، در مواجهه با ازدواج و نگرانی از خانواده یا سایر چالشهای زندگی كمك می كنند. به عنوان مثال ، اگر فردی دچار افسردگی است ، یک درمانگر آنلاین می تواند به آنها کمک کند تا دوباره به برنامه خود برگردند و آن قسمت های افسردگی را مدیریت کنند. درمانگر زوج می تواند با استفاده از بستر آنلاین ما با جلسات برنامه ریزی شده ، به زوج هایی که در زمینه ازدواج دچار مشکل هستند کمک کند. ما حتی درمانگرهای نوجوان را نیز بصورت آنلاین داریم که می توانند به یک مدرس متوسط ​​یا دبیرستان در مورد چیزهایی که روزانه نوجوانان با آنها روبرو هستند کمک کند.

یک درمانگر آنلاین ، درمانی است که از راه دور از طریق اینترنت با شما ارتباط برقرار می کند (در مقابل دفتر درمانی). ارائه خدمات وب درمانی به صورت آنلاین با استفاده از بستر ما. با استفاده از رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند و هر دستگاه دیگری که می تواند از اتصال اینترنت استفاده کند ، می توانید با آنها صحبت کنید.

چرا روش های آنلاین درمانی محبوب تر از درمان سنتی است
راه های بسیاری که می توانید با یک درمانگر آنلاین صحبت کنید
آزمایشات درمانی آنلاین
فواید درمانی آنلاین
پرسش و پاسخ درمانی
انتخاب یک درمانگر
مشکلات مربوط به درمان آنلاین
حقایق جالب در مورد درمان آنلاین
درباره BetterHelp – رهبر خدمات درمانی آنلاین
چرا روش های آنلاین درمانی محبوب تر از درمان سنتی است
درمان آنلاین (که به عنوان درمان الکترونیکی ، روان درمانی در اینترنت ، از راه دور درمانی و غیره نیز شناخته می شود) از اواخر بسیار رواج یافته است ، و با گذشت زمان این واقعیت بیشتر شناخته می شود. نه تنها ما توانسته ایم با تکمیل بیش از 41 جلسه درمانی به صورت آنلاین با یکی از مشاوران دارای مجوز خود ، بلکه 1000 هزار بررسی از کاربران واقعی پلتفرم خود داشته باشیم که تجربیات مثبت خود را که از کار با یک درمانگر BetterHelp حاصل شده است به اشتراک می گذاریم.

ما شما را تشویق می کنیم تا زمان لازم را برای دیدن آنچه که برخی از کاربران ما در مورد پلت فرم آنلاین ما می گویند ، بخاطر داشته باشد و پلتفرم ما به آنها در زمینه سلامت روان و سلامتی آنها کمک کرده است.

علاوه بر آنچه مردم واقعی درباره خدمات درمانی آنلاین ارائه می دهند که در اینجا در BetterHelp.com ارائه می شود ، ممکن است دیدن برخی از رایج ترین مزایایی که کاربران ما بیشتر از آنچه در زیر نشان داده شده است ، سودمند باشد:

برای افراد معلول:
کسی که نمی تواند راه برود ممکن است سفرهای مورد نیاز برای بازدید از مطب درمانی هر هفته را بسیار دشوار کند. با این حال ، هنگام کار با یک درمانگر آنلاین ، می تواند موارد بعدی را برای جلسات معمول در مطب درمانی به طور کامل از بین ببرد. مثال هایی از این دست یکی از دلایل بسیاری است که چرا تعداد فزاینده ای از مردم از ویژگی هایی که اغلب با روان درمانی مبتنی بر فناوری در ارتباط است ، مانند فیلم یا پیام کوتاه درمانی ، قدردانی می کنند. علاوه بر این ، پیدا کردن و کار کردن با یکی از بسیاری از درمانگران موجود و کمک به افراد آنلاین ، برای شخصی که دارای توانایی بدن است اما از ترس رفتن به بیرون از منزل ترس دارد ، به گزینه ای بسیار مفید تبدیل شده است و در نتیجه ترجیح می دهد به ویزیت مراجعه نکنید. دفتر حضوری
مشکلات مکان و حمل و نقل:
با توجه به تعداد فزاینده ای از مردم که در مناطق روستایی به دور از شهرها و شهرهای بزرگ زندگی می کنند که به طور معمول انواع مختلفی از درمانگران را در دسترس دارند ، کار با یک متخصص آنلاین مجوز ، مزیت آن را به همراه دارد. صرف نظر از این که از نظر جسمی تا چه اندازه ممکن است فاصله داشته باشد ، جلسات درمانی به صورت آنلاین ابزاری بسیار مفید برای افرادی است که به این نوع پشتیبانی بستگی دارند ، اما با وجود درمانگران موجود در یک مکان جغرافیایی قرار ندارند. همین امر برای شخصی که حمل و نقل قابل اعتماد لازم برای قرار ملاقات های درمانی به صورت حضوری نداشته باشد ، صدق می کند ، به همین دلیل تعداد بیشتری از افراد برای جلسات با درمانگران آنلاین ثبت نام می کنند.
برای کسانی که در برقراری ارتباط مشکل دارند خوب است:
برخی از افراد به هیچ وجه نمی توانند صحبت کنند ، یا با چهره به چهره با افراد غریبه صحبت می کنند. درمان آنلاین می تواند به هر کسی که در ارتباط کلامی مشکلی دارد ، کمک کند تا یک شکل جایگزین ارتباط برقرار کند و باعث شود احساس راحتی بیشتری داشته باشد. آیا این بدان معناست که استفاده از جلسات چت درمانی بصورت آنلاین یا انواع دیگر روانشناختی رایانه ای.
شما می توانید با برنامه شخصی خود با کسی ارتباط برقرار کنید:
درمان آنلاین بصورت 24 ساعته ، 7 روز در هفته انجام می شود. در همین حال ، برای درمان سنتی ، اگر زندگی شلوغی داشته باشید ، می توانید آن را کمی سخت تر از برنامه ریزی کنید. یک کودک دانشگاهی استرس زا که در کنار هم شغلی دارد ، ممکن است حضور در ویزیت های کاردرمانی را دشوار کند ، اما هنگام کار با یکی از 1000 هزار درمانگر آنلاین ، این مشکلی است که می توان به طور کامل از آن جلوگیری کرد.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)