فهرست مطالب

مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان

مقدمه

یکی از مشکلات و مسائل جامعه ما  مشکلات خانوادگی است. مشکلات خانوادگی از قیبل طلاق، فسخ نکاح، تمکین ، نفقه و غیره . زمانی که با اینگونه مشکلات روبرو می شوید با ما تماس بگیرید.

روشهای مشاوره ما در دعاوی خانواده

 الف-مشاوره حقوقی طلاق و مهریه-مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان

یکی از خدمات مجموعه حقوق دان مشاوره حقوقی در زمینه طلاق و مهریه می باشد. در این راستا ممکن است شما با مسئله طلاق مواجه شده باشید. طلاق از شایع ترین دعاوی در زمینه حقوق خانواده است . در اینصورت یا دعوی طلاق به صورت توافقی است یا دعوی طلاق از ناحیه زوجه که دارای پیچیدگی های مختص به خود می باشد.

همچنین ممکن است شما با مسئله مطالبه مهریه سروکار داشته باشید. در اینصورت لازم است بدانید در حال حاضر مهریه تا 110 عدد سکه عند المطالبه  است و الباقی عند الاستطاعه. و مهم است بدانید هزینه دادرسی در حال حاضر 3.5 درصد خواسته می باشد. این میزان هزینه دادرسی سنگین است و شاید شما نتوانید از عهده پرداخت آن برآید. بنابر این لازم است با مشاوره حقوقی تماس بگیرید.

201

مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان
مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان

ب- مشاوره حقوقی نفقه و تمکین-مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان

ممکن است شما با دعاوی الزام به تمکین سرو کار داشته باشید. در اینصورت نیز نیاز دارید از مسائل حقوقی آگاه باشید .باید بدانید حکم الزام به تمکین تنها این خاصیت را دارد که نفقه زن را از بین می برد ولی امکان اجرایی ندارد.مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان

بنابر این می توانید همین اکنون از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید.مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان

روش بهره مندی از خدمات مشاوره حقوقی سایت حقوق دان چیست

الف- مشاوره آنلاین واتساپ و تلگرام

بهترین و راحت ترین روش اخذ مشاوره حقوقی ، از طریق واتساپ و تلگرام  می باشد. در این روش شما می توانید  به شماره 09122888366 پیغام دهید و سوال حقوقی خود را از طریق واتساپ مطرح نمایید.

ب–مشاوره از طریق سامانه پرسش و پاسخ

در وب سایت حقوق دان سامانه ای طراحی شده تحت عنوان سامانه پرسش و پاسخ که شما عزیزان و هموطنان می توانید کلیه سوالات حقوقی خود را از طریق سامانه پرسش و پاسخ مجموعه حقوق دان بپرسید.مشاوره حقوقی خانواده-مشاوره حقوقی خانواده رایگان

ج-مشاوره حقوقی تلفنی

از دیگر خدمات مجموعه حقوق دان مشاوره تلفنی می باشد. در این راستا شما می توانید با شماره 02186129208 تماس حاصل نمایید و سوال حقوقی خود را مطح کنید.

جهت مشاوره دیوان ، مشاوره طلاق توافقی با شماره 02186128670 تماس حاصل نمایید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)