سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مقدمه

امروزه به دلیل  مشکلاتی همچون ترافیک و مشغله کاری، بعضا برای بسیاری از افراد حضور در دفتر وکیل قابل انجام نیست . بنابر این افراد در تلاشند به روشهای دیگر  مشاوره حقوقی داشته باشند و از خدمات حقوقی بهره مند گردند . یکی از آنها مشاوره حقوقی آنلاین می باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین چیست و چه مزایایی دارد؟

شما در روز کارهایی انجام می دهید که ماهیت حقوقی دارد. از جمله خرید و فروش، تنظیم انواع قراردادها یا وقایعی همچون تصادف و غیره. در این لحظه نیاز دارید از خدمات یک مشاوره حقوقی بهره مند گردید . لیکن شاید برایتان مقدور نباشد که مشاوره حضوری در دفتر وکیل را تجربه کنید. ولی چاره چیست؟ بهترین راه چاره استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین است.

حال مشاوره حقوقی آنلاین چه مزایایی دارد؟ اولین مزیت مشاوره حقوقی آنلاین این است که شما نیاز ندارید به دفتر وکیل بروید و هزینه  بابت حق المشاوره بدهید یا اگر هزینه ای هم در مشاوره حقوقی آنلاین می دهید هزینه مختصری می باشد . بنابر این صرفه جویی در هزینه است. دوم وبسایت ما علاوه بر تلگرام و مسائل دیگر، دو سامانه پریسش و پاسخ حقوقی تهیه نموده  که شما می توانید از این سامانه بهره مند شوید. سوم در محیطی آرام و در منزل خود می توانید از این مشاوره حقوقی بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی آنلاین

چگونه مشاوره حقوقی آنلاین بگیریم؟

 

همانطور که بیان شد. شما می توانید از طریق  سامانه پرسش و پاسخ وب سایت مشاوره بگیرید  همچنین می توانید به شماره 09122888366 از طریق نرم افزار واتساپ یا تلگرام پی ام بدهید و سوال خود را بپرسید.

پس از مشاوره حقوقی آنلاین چه کنم ؟

شما می توانید پس از مشاوره حقوقی آنلاین از سامانه عریضه نویسی وب سایت استفاده نمایید . مزیت استفاده از سامانه عریضه نویسی وب سایت چیست؟

آیا شما می خواهید به دفتر وکیل رفته و 10 میلیون تومان برای مشکل خود هزینه کنید ؟ آن هزینه را صرف جویی کنید . شما می توانید فایل خود را از طریق سامانه وب سایت  ارسال نمایید  یا از طریق همین سامانه فایل خود را به شماره 09122888366 واتساپ کنید و  و عریضه خود را دریافت نمایید. در واقع شما همین عریضه  را به دادگاه عرضه می کنید و کیل نیز همین عریضه را به دادگاه تقدیم می کند . پس چرا هزینه گزاف . از هم اکنون شروع کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی چیست ؟

چنانچه نمی توانید از طریق آنلاین مشاوره خود را دریافت نمایید می توانید مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید تنها با تماس با شماره 02186129208

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)