سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه

مقدمه

همه ما ممکن است در زندگی روزمره با مشکلات حقوقی عدیده ای دست و پنجه نرم کنیم. ممکن است درگیر مشکلات کیفری شویم همچون تصادفات رانندگی، یا درگیر مسائل حقوقی شویم همچون تخلیه عین مستاجره. یا درگیر مسائل خانوادگی همچون طلاق شویم .یا درگیر مسائلی همچون صدور چک بلا محل شویم.راه حل همه این مشکلات با مشاوره حقوقی حل می شود.مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه

انواع خدمات مشاوره ای در مجموعه حقوق دان.-مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه

الف – مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه

زمانی که درگیر  مشکلی حقوقی شده اید و نالانید، می توانید از مشاوره حقوقی تلفی مجموعه حقوق دان بهره مند گردید. راه حل مشکل بسیار ساده می باشد.شما می توانید با شماره 02186129208 تماس حاصل نمایید. متخصصین ما به صورت 24 ساعته پای تلفن هستند و آمادگی ارائه مشاوره حقوقی در موضوعات را دارند. بنابر این همین اکنون شروع به اخذ مشاوره حقوقی نمایید.مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی تلفنی-مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه

ب- اخذ مشاوره حقوقی از طریق واتساپ و تلگرام

در این روش از مشاوره حقوقی، شما می توانید به صورت آنلاین و از طریق واتساپ و تلگرام مشکل حقوقی خود را مطرح نموده و راه حل مناسبی دریافت نمایید. روش کار نیز بسیار ساده می باشد. می توانید با شماره 09122888366 از طریق واتساپ ارتباط برقرار نمایید و سوالات حقوقی خود را مطرح نمایید . ما در اسرع وقت پاسخگوی شما می باشند. در این روش نیز می توانید در منزل و بدون استرس از خدمات ما بهره مند گردید.

ج-اخذ مشاوره حقوقی از سامانه پرسش و پاسخ وب سایت حقوق دان

روش فوق نیز همانند استفاده از واتساپ و تلگرام است با این تفاوت که شما در سایت حقوق دان وارد می شوید. و به سامانه پرسش و پاسخ سایت وارد می شوید .و سوال خود را مطرح می نمایید. سوالات شما به صورت آنلاین برای ما ارسال می گردد و ما در اسرع وقت پاسخ آنرا به شما می دهیم.

د-سامانه عریضه نویسی آنلاین

ما برای اولین بار سامانه را طراحی نموده ایم تحت عنوان سامانه عریضه نویسی آنلاین. از طریق این سامانه شما می توانید عریضه لایحه و شکوائیه خود را به صورت آنلاین دریافت نمایید. روش کار بسیار ساده است.

شما فایل خود را از طریق سامانه عریضه نویسی در وب سایت حقوق دان یا از طریق واتساپ به شماره 09122888366 ارسال می کنید و عریضه خود را دریافت می نمایید.

جهت مشاوره دیوان ، مشاوره طلاق توافقی با شماره 02186128670 تماس حاصل نمایید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)