سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

مشاوره حقوقی آنلاین-مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

فهرست مطالب

مقدمه-مشاوره حقوقی آنلاین-مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

همه ما ممکن است در زندگی با مشکلات و مسائل حقوقی مختلف روبرو شویم . راه برون رفت از این مشکلات این است که در زمینه حل این مشکلات با وکیلی حاذق و توانمند مشورت نماییم.

چگونه مشاوره حقوقی آنلاین بگیرم؟-مشاوره حقوقی آنلاین-مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

ممکن است این سوال پیش اید که چگونه می توانیم مشاوره حقوقی آنلاین اخذ نماییم. درا ینجا چندین راه را برای اخذ مشاوره حقوقی آنلاین ارائه می کنیم.

مشاوره حقوقی آنلاین-مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی آنلاین-مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

الف-تماس از طریق واتساپ

بهترین راه اخذ مشاوره حقوقی آنلاین تماس از طریق واتساپ و اخذ مشاوره حقوقی از طریق واتساپ می باشد. روش کار بسیار ساده است. شما مشکل حقوقی خود را به شماره 09122888366 واتساپ نمایید. در اینصورت می توانید به راحتی پاسخ خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از طریق سامانه پرسش و پاسخ در وب سایت www.hoghooghdaan.com  مشکل حقوقی خود را به صورت آنلاین مطرح نمایید و پاسخ مناسب را توسط حقوق دانان برجسته مجموعه ما دریافت نمایید.

مزیت این روش بر سایر روشهای دیگر مشاوره این است که در منزل و بدون استرس و پرداخت هزینه راه حل مشکل خود را دریافت می نمایید.

ب-تماس از طریق تلگرام  یا اینستاگرام

علاوه بر موارد فوق شما می توانید از طریق واتساپ و اینستاگرام مشکل حقوقی خود را مطرح کنید. روند کار همانند مشاوره حقوقی از طریق واتساپ است. و ارسال پیام به تلگرام شماره 09122888366 می تواند شما را در این مسیر راهنمایی کند. همچنین در اینستاگرام مجموعه حقوق دان با آدرس hoghooghdaan  میتواند به شما کمک نماید.

ج- سامانه پرسش و پاسخ سایت  حقوق دان

یکی دیگر از خدمات حقوق دان در سایت، سامانه پرسش و پاسخ  می باشد. این سامانه نیز عملکردی همچون واتساپ و اینستاگرام دارد. شما می توانید سوالات خود را در این سامانه مطرح کنید . کلیه سوالات شما به صورت آنلاین برای ما ارسال می شود و ما به سرعت پاسخ سوالات شما را می دهیم.

د- سامانه عریضه نویسی آنلاین

از خدمات دیگر مجموعه حقوق دان عریضه نویسی آنلاین می باشد. شما می توانید فایل مدارک خود را از طریق واتساپ یا سامانه عریضه نویسی آنلاین به ما ارسال کنید و شکوائیه و عریضه خود را به صورت آنلاین دریافت نمایید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)