مشاوره حضوری معافیت سربازی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش گروه خدمات اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، برخی از کارمندان خدمات عمومی سؤالاتی در مورد قوانین کلی معافیت حمایت مالی و شرایط دریافت معافیت حمایت مالی والدین دارند که در این گزارش به آنها پاسخ خواهیم داد.

کارمندان خدمات عمومی باید بدانند که در هنگام تشکیل پرونده باید به سن 18 سالگی رسیده باشند تا از معافیت وثیقه بهره مند شوند. همچنین نداشتن غیاب بودن ، تنها سرپرست یا متولی (سرپرست) سایر شرایط اساسی برای دریافت معافیت وثیقه است.

همچنین برخی دانش آموزانی که مشغول به تحصیل هستند در مورد امکان درخواست معافیت وثیقه سوالاتی دارند که بهتر است بدانید: با ارائه گواهی اشتغال در یک آموزش معتبر ، در نظر گرفتن مطالبه وثیقه غیرممکن است.

بیشتر بخوانید: آخرین وضعیت فروش نظامی در سال 1998 / کدام یک از فرزندان شهدا از خدمت معاف هستند؟
با این حال ، بیماران باید بدانند که وجود برادر بیمار بالای 18 سال مانعی برای معافیت از حمایت مالی است و اگر بنا به تشخیص شورای پزشکی ، برادر بیمار نتواند از کودک مراقبت کند ، فقط یک فرزند مرد سالم بالای 18 سال می تواند تقاضای چشم پوشی کند. .

ضامن شخصی است که تحت حضانت قرار دارد و توسط پدر ، مادر ، مادربزرگ و مادربزرگ ، خواهر ، برادر ، همسر ، فرزند ، ضامن محسوب می شود.

همچنین برخی پرسنل و سربازان خدمات عمومی سوالی در مورد شرایط ویژه حمایت مالی پدرشان دارند که در ادامه این گزارش به آنها پاسخ خواهیم داد.

همه کسانی که تنها فرزند پسر در خانواده هستند ، نمی توانند درخواست معافیت والدین کنند ، زیرا این امر به سن پدر و وضعیت جسمی آن بستگی دارد ، و در صورتی که سن پدر کمتر باشد ، سن پدر برای معافیت کودک باید 70 سال باشد. اگر شما بیش از 70 سال سن دارید و بیمار هستید ، اگر بنا به تشخیص شورای پزشکی وظیفه عمومی پدر به دلیل بیماری به عنوان سرپرست شناخته شود ، می توان درخواست داد و از او در معافیت حمایت مالی استفاده کرد.

همچنین اگر سایر خواهران و برادران مجاز به زندگی در محل سکونت پدر به مدت 70 سال نباشند یا بیمار هستند و مثلاً در کشور دیگری ساکن هستند ، نمی توان از حمایت مالی درخواست کرد و متقاضی باید تنها فرزند پسر بالای 18 سال باشد. سن در خانواده. اینکه برادر یا خواهر و برادر به دلیل بیماری یا ناتوانی قادر به مراقبت از پدر نیستند.

اما ، یک پدر 70 ساله یا بیمار نمی تواند برای معافیت فرزند خود به فرزند خود اقدام کند.

در مورد تأثیر تغییرات سن بر روی کارت شناسایی پدر نیز باید بدانید: طبق مقررات قانون وظیفه عمومی ، معیار و محتویات و سن اول پدر است و در صورت اصلاح شناسنامه ، سن اصلاح می شود. ملاک نیست بلکه اگر سند ثبت پدر اگر مقامات قضایی شناسنامه جدید را فسخ و به دست آوردند ، شناسنامه جدید وی ملاک بررسی است.

همچنین اگر شخصی فرزند اول خود را معاف کرده و سپس فرزند اول را به دلیل بیماری ، ناتوانی و یا فوت از دست داده باشد فرزند دیگر کودک می تواند وثیقه ای را درخواست کند و در صورت تایید بیماری یا ناتوانی توسط شورای پزشکی یا مرگ شخص معاف به درخواست فرزند دوم قابل بررسی است.

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)