مشاوره تلفنی وکالت

مشاوره تلفنی وکالت

ممکن است شما نیاز به مشاوره تلفنی وکالت نیاز داشته باشید . در اینصورت بهترین گزینه برای شما مشاوره با دکتر امیر نجات می باشد.

بقیه دفاتر مشاوره از کاراموز استفاده می کنند لیکن دفتر حقوقی دکتر امیرنجات شما با شخص خود ایشان می توانید مشاوره داشته باشید.

جهت مشاوره حقوقی با شماره 02186129208 تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی وکالت داشته باشید.

 

 

یک مربی پیدا کنید. هر وکیل ، فارغ از چند سال سن ، به یک وکیل باتجربه تر نیاز دارد که با وی در رابطه با پرونده ها بحث کند ، استدلال را امتحان کند و به سوالات شما پاسخ دهد. این رابطه به شما فرصتی می دهد تا دانش خود را بیشتر کنید و عقاید خود را در مورد شخص دیگری امتحان کنید قبل از اینکه آنها را به دادگاه برسانید.
با صحبت کردن در مورد قاضی می توانید یک وکیل بهتر شوید:

مورد خاص شما در حال کار بر روی.

موردی که در گذشته روی آن کار کرده بودند.

سناریوها و نکات مختلف قانون.

موردی که درگیر آن نیستید.
قسمت
3
نمایش تمدن به مشتری ها ، همکاران و داوران
1
با احترام با قضات و کارمندان دادگاه صحبت کنید. بدون وقفه به آنها گوش دهید. حرفه ای بودن شما به نحوه ارائه خود بستگی دارد. بی ادب بودن نسبت به قضات یا کارمندان به شما یا مشتری شما کمک نمی کند.
2
هنگام برخورد با مشتری از تاکتیک و لطف استفاده کنید. آنها ممکن است از آنچه شما باید بگویید ناراحت شوند و یا آن را دوست نداشته باشند ، اما سعی کنید از دیدگاه آنها به وضعیت نگاه کنید. با این حال ، به مشتریان خود اجازه ندهید که بطور شفاهی از شما سوءاستفاده کنند یا خواسته های غیر معقول شما را مطرح کنند. لازم نیست هر مشتری را که همراهی می کند ، نمایندگی کنید ، و احتمالاً نباید اینگونه باشید!
3
به مشتری خود گوش دهید. هرگز قضاوت نکنید ، فقط گوش دهید و توصیه کنید. حتی اگر مشتری شما تصمیم بدی گرفته است ، که بدون شک وی در طی مقطعی از نمایندگی شما در برخی موارد انجام خواهد داد ، بفهمید که چگونه به بهترین نحو ممکن اوضاع را اداره کرده و حرکت کنید. [2] 4
با دادگاه ، همکاران و موکلان خود صادق باشید. ناسپاس بودن شما را به جایی نمی رساند و به شما ناسازگاری می بخشد. بعلاوه ، مشتریان شما به شما اعتماد نخواهند کرد ، که این امر به تکرار مشتری از مشتری تبدیل نمی شود. در موارد شدید ، اگر کمیته انضباطی ایالت شما تشخیص دهد که شما قوانین حرفه ای رفتار را که بر همه وکلا حاکم است نقض کرده اید ، بی صدا بودن می تواند مجوز قانونی شما را در معرض خطر قرار دهد.
5
از شهود سؤال کنید. هنگام بازجویی از یک شاهد ، سؤالات مناسب مربوط به دادگاه را مطرح کنید. اگر احساساتی می شود ، شاهد را مسخره نکنید ، بلکه مسافت حرفه ای خود را حفظ کنید. به خاطر داشته باشید که باید مراقبت ویژه ای برای شاهدان خردسال یا قربانی یک جرم خشن انجام شود. یک قاضی و / یا هیئت منصفه از طریق رفتار شما با دیگران در طی یک دادخواست به شما قضاوت می کنند.

حفظ سطح بالای اخلاق
1
محرمانه بودن وکالت را حفظ کنید. پرونده مشتری یک کسبه جز شما نیست. این اطلاعات را به دادگاه و مشاوره مخالف فقط در حدی که شما مجبور به انجام این کار هستند و این برای نمایندگی مؤثر از مشتری خود لازم است ، افشا کنید.
2
قوانین وکالت حرفه ای ایالتی خود را برای وکلا دنبال کنید. هر ایالت دارای مجموعه ای از قوانین رفتار حرفه ای است که حاکم بر رفتار وکلا است. اگر شما از این قوانین پیروی نکنید ، خطر انضباط را به خطر می اندازید ، که می تواند منجر به تعلیق یا ابطال مجوز قانونی شود.
3
مطابق قانون اگر مرتکب جرم شوید ، نه تنها از طریق سیستم دادرسی کیفری مجازات خواهید شد ، بلکه به عنوان یک رشته حرفه ای نیز مجازات خواهید شد. بسته به ماهیت جرم و جنایت نیز احتمالاً شغل خود را از دست خواهید داد.

1
به یاد داشته باشید که موفقیت شما همیشه با دستمزد شما سنجیده نمی شود. بعضی اوقات ، این مورد طرفدار پاداش یا آن موردی است که هزینه کمتری را برای شما پرداخت می کند که می توانید بیشترین تفاوت را داشته باشید. و بدست آوردن شش رقم لزوماً موفقیت برای وکلا نیست. بسیاری از وکلا که در دفاتر کمک های حقوقی ، دفاتر دولتی و سایر مشاغل کم درآمد کار می کنند ، کاملاً از شغل خود راضی هستند و تفاوت زیادی در زندگی سایر افراد ایجاد می کنند.
2
بدانید که مسیرهای مختلف زیادی برای رسیدن به یک حرفه موفق وجود دارد. برخی از وکلا وقتی خود را در یک شرکت حقوقی با قدرت بالا شریک می کنند خود را موفق می دانند. برخی دیگر راضی هستند که در کارهای انفرادی خود زندگی می کنند. هنوز برخی دیگر کار غیرانتفاعی یا منافع عمومی را کلید موفقیت در زندگی خود می دانند. در پایان ، یک حرفه موفق به عنوان وکیل همان چیزی است که شما آن را در نظر می گیرید ، نه دیگران.
3
استرس را مدیریت کنید. وکلا غالباً ساعات طولانی کار می کنند و به طور روزانه با موقعیت های استرس زا برخورد می کنند. بیاموزید که چگونه استرس را رها کنید و آن را به صورت روزانه مدیریت کنید. این مرحله به شما امکان می دهد واضح تر و آرام تر فکر کنید و در کار خود مؤثرتر باشید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)