مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری

مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری

مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری موضوعی است که در این مقاله بدان خواهیم پرداخت. از آنجایی که دیوان عدالت اداری در خصوص اعتراض به آرا دولتی است و این ارا از جنبه تخصصی و عمومی جدا می باشد در این مقاله سعی بر آن شده است است که در خصوص این گونه مشاوره ها به شما عزیزان اطلاع رسانی شود. شما می توانید این مقاله را به دقت خوانده  و سپس جهت هر گونه مشاوره در زمینه دیوان عدالت اداری می توانید با شماره 02186128670  تماس حاصل نمایید . در این مقاله به صورت کامل هر گونه سوال و جواب در خصوص بحث دیوان عدالت اداری را به شما بیان می نماییم. مشاورین ما به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند و می توانند به شما در در این خصوص و هر گونه سوال در زمینه دیوان عدالت اداری کمک نمایند

مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری چیست

همانطور که قبلا نیز گفته شد ، دیوان عدالت اداری در خصوص موضوعاتی است که مرتبط با مسائل دولتی باشد. از اعتراض به آرا کمیسیون های شهرداری گرفته تا تصمیمات دولتی . در واقع بخش اعظمی از مردم که با دولت و مسائل دولتی سروکار دارند با موضوعات دیوان عدالت اداری نیز سر رو کار دارند بنابر این بسیار خوب است که در این زمینه شما از یک وکیل دیوان عدالت اداری استفاده نمایید .

در واقع مشاوره رایگان دیوان عدالت اداری اطلاع از هر گونه پرسش و پاسخ در زمینه امور دیوان عدالت اداری توسط وکیل متخصص دیوان عدالت اداری می باشد.

وکیل متخصص دیوان عدالت اداری نیز کسی است که صرفا در خصوص موضوعات دیوان عدالت اداری فعالت داشته باشد .بنابر این مجموعه حقوقدان به عنوان یکی از اولین مجموعه هایی که در اینترنت خدمات مشاوره تلفنی را به هم میهنان عزیز ارائه نموده است می تواند گزینه مناسبی برای شما در زمینه سوالات مربوط به دیوان عدالت اداری باشد.

شما می توانید در این خصوص با شماره 02186128670  تماس گرفته و از خدمات ما در این زمینه استفاده نمایید.

چگونه با مشاوره رایگان دیوان عدالت اداری تماس بگیرم؟

لازم به توضیح است که خدمات مشاوره ای در زمینه دیوان عدالت اداری بسیار تخصصی می باشد. شما به چند طریق می توانید از این خدمات استفاده نمایید .طریق اول تلفنی است . در واقع شما می توانید با شماره گیری شماره 02186128670 با ما مستقیما وارد مشاوره شوید و از خدمات ما در این زمینه استفاده کنید .همچنین می توانید در این خصوص  از طریق واتساپ نیز سوالات خود را با شماره 02186128670 مطرح نمایید

مشورت  در زمینه دیوان عدالت چگونه است

در این موضوع  به معنی تماس با وکیل متخصص در این موضوعات است.بنابر این بهترین روش برای سوالات تخصصی دیوان عدالت می باشد.
شما فقط کافیست با شماره 02186128670 به مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت  داشته باشید.مشاوره در این زمینه  توسط وکیل متخصص دیوان عدالت صورت می گیرد باید به صورت تخصصی اشد.مجموعه حقوقدان به صورت تخصصی به مشاوره در این خصوص مدت 9 سال وکالت در امور دیوان عدالت اداری را بر عهده دارند.آشنایی با کلیه مقررات دولتی و آرا صادره در این دعاوی از ایشان یک وکیل متخصص و متبحر ساخته ایشان می تواند به صورت مناسب  مشکل در دعاوی برای بهترین نتیجه برای موکلین اقدام نماید.
جهت اخذ مشاوره با دکتر امیر نجات می توانید با شماره واتساپ 02186128670 یا 02186128670 تماس گرفته و مشاوره حقوقی نمایید.

208 تماس بگیرید و مشاوره خود را شروع کنید

مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری
مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری

شماره مشاوره دیوان عدالت اداری چند است

ممکن است در مشاوره در این مورد  بخواهید شماره وکیل متخصص  را نیز داشته باشید.در این صورت کافیست با شماره 02186128670 تماس گرفته و با وکیل تخصصی مشاوره داشته باشید.مشاوره حقوقی ما صد درصد به صورت رایگان می باشد.

مشاوره تلفنی دیوان عدالت در چه زمینه هایی است

رسیدگی به شکایات

1. رسیدگی به شکایات و اعتراضات و اعتراضات اشخاص حقیقی و حقوقی از:تصميمات و اقدامات واحدهاي دولتي اعم از وزارتخانه ها ، سازمان ها موسسات ، شركتها ، شهرداري ها ، سازمان هاي تأمين اجتماعي ، سازمان ها و نهادهاي انقلابي و مؤسسات وابسته به آنها

رسیدگی به تصمیمات

ب) تصميمات و اقدامات افسران واحدهاي مذكور در بند (الف) در رابطه با وظايف خود.اگر به هر یک از موارد “1” فوق الذکر شده اید و در جریان تشکیل پرونده هستید ،می توانید با دادگستری اداری تماس بگیرید.در این قسمت از مبحث مشاوره در این حوزه  لازم است بررسی شود چه مواردی در دیوان رسیدگی می شود:

تجدید نظر آرا نهادهای اداری

2- رسیدگی به شکایات و تجدیدنظر درمورد تصمیمات و تصمیمات دستگاههای نقض اداری و کمیسیونهایی مانند کمیسیونهای مالیاتی ، هیات حل اختلاف کارگران و کارفرمایان.
موضوع بند (1) قانون شهرداریها یا صلاحیت انحصاری آنها. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره (1) وکیل دادگستری اداری تماس بگیرید
(1) رسیدگی به شکایات قضات و کارمندان دولت تحت قانون مدیریت خدمات کشوری سایر کارمندان واحدها و مؤسسات مندرج در بند (1) و خادمین مؤسساتی که این قانون مستلزم ذکر آن است.چه نظامی و چه ملکی با نقض از حقوق آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بند با دفتر دادگستری اداری تماس بگیرید (7)تبصره 1 – تعیین میزان خسارات وارد شده توسط اشخاص مذكور و اشخاص مذكور در بندهای (1) و (2) این ماده پس از صدور حكم در دادگاه ، توسط دادگاه عمومی.
تبصره 1- تصمیمات و تصمیمات کلیه دادگاهها و دستگاههای قضایی اعم از نیروهای عمومی و مسلح قابل تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری نیست.
از زمان تصویب این قانون ، مهلت تشکیل دادخواست برای موارد مذكور در بند (2) ماده (1) برای اشخاص داخلی و شش ماه برای اشخاص مقیم خارج از كشور شش ماه است.شش ماه از تاریخ ابلاغ تصمیم یا مراجعه قطعی به قانون مربوط. این محاکمه دادگاههای عمومی و انقلابی است.در مواردی که شخص قبلاً مدت طولانی تری برای شکایت در قانون سابق داشته باشد.مهلت زمانی معیار محاسبه است. براساس آیین نامه ، دادگاه های عمومی و انقلابی امور مدنی هستند.

مشاوره تلفنی دیوان عدالت توسط چه کسی انجام می شود

مشاوره تلفنی   توسط وکیل متخصص این حوزه  انجام می شود. ایشان  وکیلی است که در زمینه امور دیوان عدالت اداری تخصص و تبحر لازم و کافی را دارد.بنابر این مشاوره حقوقی رایگان در این مورد  به وکیل متخصص دیوان عدالت اداری احتیاج دارد.چرا که دانشجوی حقوق که بلد نیست کار دیوان عدالت اداری انجام دهد.

بنابر این فقط وکیل متخصص دیوان  می تواند به شما مشاوره حقوقی مناسبی بدهد.در آخر ، لازم به ذکر است که در صورت نیاز به مشاوره با وکلای مجرب و باتجربه در هر یک از پرونده های ارائه شده به دیوان عدالت اداری ، می توانید با شماره وکالت دادگستری اداری تماس بگیرید.
مشاوره در این موضوع   باید توسط وکیل دادگستری باشد و مانند سایر دادگاه های بدوی و دادگاه تجدیدنظر  ودیوان عدالت اداری ،وکلا برای ثبت شکایت یا اعلام نمایندگی در پرونده های مربوطه  به صورت تخصصی کار می کنند.برای وکالت ، نکته ای که باید به آن توجه شود این است که ابتدا باید شخصاً با مدارک خود به دفتر وکیل مراجعه نماید.پس از مطالعه مدارک توسط وی و پذیرش وکالت نامه ، وکالت نامه و توافق نامه مالی را با آنها را تنظیم کنید.موکل  پرونده های خود را به وکیل متخصص  دیوان عدالت اداری تسلیم می کند.از مشاوره تخصصی وكیل دیوان عدالت اداری و متخصص پرونده های دیوان عدالت اداری بهره مند می شود.دکتر محمد امیرنجات  ، وکیل   دیوان عدالت اداری  نحوه شکایت در دیوان عدالت اداری را به شما نشان می دهد.
شما را از سردرگمی نجات می دهد.
بهتر است ابتدا مدارک خود را به 02186128670 ارسال کنید
سپس با ما تماس بگیرید تا بتوانیم پاسخگوی شما باشیم.

مزیت مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری  توسط وکیل متخصص

ما   پرونده های شما را در این نهاد می پذیریم و پرونده های شما را با هزینه   بسیار کم ، ارزان و بسیار فوری به نتیجه می رسانیم.

 کاهش پرداخت هزینه

همچنین پرداخت هزینه   به صورت اقساطی یا اقساطی ماهانه نیز امکان پذیر است.کلیه موارد اداری و استخدامی: اعتراض به آرا   هیأت رسیدگی به تخلفات اداری ،اعاده به کار و بازگشت به کار ، ارتقا ، قانون کار ، هیئت های انتخاب ، هسته مرکزی گزینش ، سازمان سنجش .
کمیسیون ماده 16 ، بیمه و تأمین اجتماعی ، بازنشستگی ، از کارافتادگی و مشاغل سخت و زیان آور.بازخرید ، تخلفات انضباطی ، حقوق بازنشستگی ، حقوق و مزایا ، مشاوره در خصوص دیوان عدالت اداری سالها ، قرار موقت در دیوان عدالت اداری – تغییر وضعیت استخدام و …

مشاوره تخصصی دیوان عدالت

موارد ماده 100 شهرداری ها ، املاک و شورای شهر:کمیسیون ماده 100 شهرداری (جرایم و تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای بزرگ و غیره) ، تبصره 2 ماده 99 (خارج از محدوده شهر) .ماده 77 عوارض مشاغل ، ساختمان ها و غیره .) ، بند 20 ماده 55 (مشاغل آزار دهنده) ، تأییدیه های محلی و عوارض ، تغییر کاربری و …عوارض پرونده های مالیاتی: هیئت های حل اختلاف مالیاتی ، مجازات های دولتی ، اداری ، مدنی ابطال آیین نامه ها ، مصوبات ، دستورالعمل ها ، بخشنامه ها و دستورات دولت

زمینه های مشاوره تلفنی دیوان عدالت

در ادامه زمینه های مشاوره دیوان عدالت توضیح داده می شود.

مشاوره در زمینه قوانین اداری

در بحث مشاوره تلفنی رایگان دیوان عدالت اداری بر اساس قانون اساسی و ماده 1 قانون تشکیلات و آیین دادرسی   این دیوان به منظور رسیدگی به شکایات ، شکایات و اعتراضات مردم علیه مقامات دولتی و آیین نامه های خلاف قانون یا شرع یا خارج از اختیارات مقام تصویب کننده نظر رئیس قوه قضائی همشاوره    تشکیل شده است. دیوان عدالت اداری در تهران مستقر است و کلیه پرونده ها در تهران رسیدگی می شود. دیوان عدالت اداری  دارای 50 شعبه در تهران برای رسیدگی به شکایات ،

 مشاوره در زمینه بخش نامه های اداری

بخشنامه ها ،مشاوره  در خصوص دیوان عدالت اداری آیین نامه ها و دستورالعمل های دولتی و ادارات دولتی و شهرداری ها ، مدیران دولتی ، سازمان ها و نهادهای دولتی است . لغو یا لغو آن در شعب دیوان یا عمومی فعال است. تخته میانگین زمان رسیدگی و صدور رای در دیوان عدالت اداری یک تا دو سال است. نام فعلی رئیس دیوان عدالت اداری آقای محمد کاظم بهرامی است. نام معاون قضایی دیوان عدالت اداری: مرتضی علی اشراقی

مشاوره در تنظیم شکایات به دیوان

مهلت ارسال شکایات و دادخواست ها به دیوان عدالت اداری:براساس تبصره 2 ماده 16 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ،
مهلت ارائه دادخواست یا شکایت از هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری ، کمیسیون های مالیاتی.

مراکز انتخاب ، کمیسیون شهرداری های ماده 100 ، کار و کارفرما هیئت حل اختلاف ، کمیسیونها تصفیه آبهای زیرزمینی و مشاوره  در مورد دیوان عدالت اداری حفر چاههای غیر مجاز سه برای افراد داخل کشور مشاوره در زمینه دیوان عدالت اداری به مدت سه ماه و برای اشخاص خارج از کشور به مدت 6 ماه از تاریخ اطلاع از تصمیم نهایی یا تصمیم مقام مربوطه.
آدرس و شماره تلفن و آدرس دیوان عدالت اداری در تهران به شرح زیر است:تهران – بزرگراه شهید ستاری – بلوار شهید مخبری – نبش خیابان ایران زمین – ساختمان جدید برای اطلاع از سایر خدمات ما در حوزه دیوان عدالت اداری میتوانید به موضوع وکیل دیوان عدالت اداری مراجعه فرمایید

نتیجه گیری

جهت مشاوره دیوان عدالت اداری با شماره 02186128670 تماس بگیرید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *