سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مشاوره با وکیل مهاجرت به آلمان

ممکن است شما نیاز داشته باشید با یک وکیل مهاجرت به آلمان مشاوره کنید . در اینصورت می توانید با آقای دکتر امیرنجات که وکیل مهاجرت به آلمان می باشند مشاوره داشته باشید.

جهت مشاوره با آقای دکتر امیرنجات با شماره 02186128670 تماس گرفته و مشاوره کنید.

وکیل مهاجرت به المان
وکیل مهاجرت به المان

شرایط وکیل مهاجرت به آلمان

در حالی که روش های بسیاری وجود دارد که افراد بتوانند از آنها برای مهاجرت استفاده کنند و هر یک از آنها شرایط خود را دارند ، اما در برخی از آنها شباهت هایی وجود دارد. برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به اروپا باید معیارهای زیر را رعایت کرده و برآورده سازید.

ثبات مالی را ثابت کنید
هر هدف مهاجرتی متفاوت دارای آستانه مالی است که متقاضیان باید آن را برآورده کنند ، اما با این وجود متقاضیان باید ثابت کنند که این توانایی را دارند که خود در آلمان سرمایه گذاری کنند حتی اگر در آلمان کار کنید ، بودجه اولیه خود را نگه دارید تا بتوانید هزینه های خود را تا زمان دریافت دریافت کنید. حقوق.

بیمه درمانی داشته باشید
شما بدون پوشش معتبر بیمه درمانی قادر به مهاجرت  نخواهید بود. راه پیشنهادی اخذ بیمه درمانی آلمان است. تا زمانی که شما اطمینان داشته باشید که مقامات آلمانی بیمه درمانی خارجی را می پذیرند.

حداقل مهارت های پایه در آلمان
برای اینکه بتوانید در آلمان زندگی کنید باید زبان آلمانی را بدانید. چارچوب مرجع مشترک زبانها در اروپا دارای سه مهارت AB (a ، b ، c) است. هر یک از این دو بخش است. بنابراین ، مهارت زبان به دو سطح A1 و A2 یا ابتدایی ، B1 و B2 یا سطح کارآموز و مهارت های C1 و C2 یا مهارت های پیشرفته زبان تقسیم می شود.

شرایط مهاجرت به آلمان

برای اینکه اجازه مهاجرت به آلمان را داشته باشید ، باید امتحان ورودی را بگیرید و آن را بگذرانید و نمره A1 یا B1 کسب کنید. اگر می خواهید اقامت دائم را بدست آورید ، باید امتیاز بالاتری داشته باشید ، یعنی C1 یا C2.

اخذ ویزای آلمان و مهاجرت به آلمان
مهاجرت به آلمان
مهاجرت به آلمان
شهروندان این کشور قبل از ورود به آلمان باید متقاضی دریافت ویزا شوند. همه اتباع دیگر برای ورود به آلمان نیازی به ویزا ندارند. آنها ممکن است پس از ورود به آلمان بدون ویزا ، برای اجازه اقامت درخواست کنند.
نمونه ویزای آلمان:

گردشگری یا ویزا ویزا
ویزای تجاری
ویزای تحصیلی در آلمان
ویزای جستجوی شغل
ویزای کار یا کار
ویزای دانشمند مهمان
ویزای آموزش یا کارآموز
مهاجرت آلمان برای کارفرمایان
مهاجرت به آلمان
مهاجرت به آلمان
آلمان از کمبود کارگران ماهر خبر داده است. آنها دائماً به دنبال مهندس هستند ،

متخصصان فناوری اطلاعات
کادر پزشکی
و سایر متخصصان واجد شرایط.
برای ترغیب چنین افرادی به مهاجرت  ، مقامات مهاجرت خارجی مأموریتهای سختگیرانه ای را برای عزیمت به آلمان و کار در آنجا انجام داده اند. کشوری پیدا کنید

مراحل انتقال به آلمان برای کار عبارتند از:

مشاغل موجود در آلمان را پیدا کنید که اتباع خارجی باشند
درخواست ویزای کار یا کار آلمان.
مهاجرت  و اخذ اجازه اقامت.
علاوه بر این ، برای به دست آوردن اجازه اقامت برای کار در آلمان ، یک کارمند و کارفرما باید ثابت کنند که:

کمبود کارمندان آلمان و اتحادیه اروپا وجود دارد ، بنابراین جایگاه توسط آنها نمی تواند تکمیل شود.
این کارمند از نظر حقوق و محیط کار شرایط مشابه سایر کارمندان آلمانی را دارد.
اینکه کارمند تمام الزامات آموزشی مورد نیاز کار را برآورده کند.
اینکه شرکت استخدام کارمند تمام الزامات کشور آلمان (اسناد و گواهینامه ها) را برآورده سازد
به عنوان یک کارمند در آلمان ، شانس کار کردن را تا زمانی که اجازه اقامت شما اجازه می دهد ، خواهید داشت. اگر کارفرمای شما می خواهد به کار خود ادامه دهد ، حتی پس از اتمام اجازه کار شما. می توانید برای مدت زمان طولانی تر یا بعد از مدت زمانی مشخص اقدام کنید.

همچنین می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید. اگر یک کارگر غیر کار باشید ، مهاجرت برای کار بسیار سخت تر خواهد بود.

مهاجرت به اروپا  برای تحصیل
بسیاری از مردم از این امر آگاهی ندارند ، اما آلمان آموزش رایگان ارائه می دهد.

به همین دلیل آلمان مکان مهمی برای مهاجرت برای اهداف آموزشی است. برای مهاجرت به اروپا برای گذراندن مدرک دانشگاهی ، باید برای تحصیل در آلمان برای ویزا اقدام کنید.

برای اطلاعات بیشتر به پرونده آموزش مهاجرت آلمان مراجعه کنید

اگر ویزای تحصیل خود را برای آلمان دریافت کرده اید و مدرک خود را گذرانده اید می توانید مدت زمان محدودی در آلمان بمانید. اگر بتوانید در این مدت شغلی بیابید ، اجازه اقامت در آلمان را دارید. گزارش شده است که بیش از 54٪ دانشجویانی که مدرک خود را در آلمان اخذ کرده اند برای کار در آلمان ساکن شده اند.

شرایط مهاجرت تحصیلی در آلمان

هرگز این را از دست ندهید: تحصیل در آلمان
مهاجرت برای کارآفرینان
کارآفرینان و سرمایه گذاران که در آلمان شغل ایجاد می کنند مجاز به مهاجرت به آنجا هستند. با این وجود ، آستانه مشخصی از سرمایه گذاری وجود دارد که باید ایجاد شود.
این 250،000 یورو است. بعلاوه ویزای سیال تحت ویزای کار آلمان دریافت خواهید کرد. شما باید موارد زیر را ثابت کنید: اگر وضعیت خود را به عنوان کارآفرین در آلمان حفظ کنید ، می توانید بعد از 3 سال مجوز اقامت خود را به دائمی تبدیل کنید. این بدان معنی است که می توانید هر زمان که هستید وارد آلمان شوید یا آن را ترک کنید.

نتیجه گیری: برای اطلاعات بیشتری و مشاوره با ما تماس بگیرید 02186128670

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)