مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج

فهرست مطالب

مقدمه

یکی دیگر از مسایلی که در مشاوره قبل از ازدواج مورد توجه قرار می گیرد؛ عواملی است که باید در تصمیم گیری شما تاثیر گذار باشند. در واقع در یک مشاوره قبل از ازدواج شما به درستی در خواهید یافت که به چه دلایلی می بایست به یک خواستگار خود جواب بله و یا خیر بدهید.

لزوم مراجعه به مشاور

ممکن است بگویید که خودتان به خوبی از این عوامل تاثیر گذار آگاه هستید، شرایط مالی مناسب، شخصیت خانوادگی مناسب، چهره ظاهری خوب، نجابت و ..‌ بی گمان از عواملی هستند که شما به خوبی از آنها آگاهی دارید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هدف از انجام مشاوره ازدواج بیان و تکرار واضحات نیست، بلکه کنکاش در عوامل روانی ای است که در ازدواج شما موثر هستند و باعث می گردند که شما یک ازدواج ناموفق داشته باشید و یا آنکه اصلا نتوانید ازدواج کنید.

مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج
مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج

معمولأ چهار دلیل اصلی وجود دارند که از آنها میتوان به عنوان عوامل روانی موثر در ازدواج نام برد:

دلیل اول -مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج

به وجود آمدن تناقض بین احساس و منطق است این عامل معمولا در مورد خانمها دارای تاثیر گذاری بیشتری است و زمانی رخ میدهد که شخص مورد نظر شما دارای هیچ یک از ملاک ها و مشخصات منطقی برای ازدواج نیست اما به هر دلیل یک وابستگی عاطفی مابین تان وجود دارد، همین امر موجب دشواری در ازدواج شده و شما قادر نیستید که تصمیم گیری کنید. یکی از اهداف مشاوره ازدواج یاری رساندن به شما در امر اتخاذ تصمیم در چنین موارد ای است.

دلیل دوم-مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج

مختص خانم هایی است که در سنین پایین تر قرار دارند، معمولا برای ازدواج خود دچار مشکل می شوند، به این دلیل که با خود می اندیشند شاید خواستگار بعدی بهتر باشد، همین مسئله باعث میشود بدون آنکه خودشان متوجه باشند فرصت ها و موقعیت های مناسب برای ازدواج را از دست بدهند. در واقع هدف از انجام مشاوره ازدواج از دست ندادن فرصت ها و موقعیت ها بنا به دلایلی از این دست است.مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج

دلیل سوم

مخصوص خانم هایی که مقداری از سن آنها گذشته است و از ترس آنکه مبادا تنها بمانند با عجله دست به تصمیم گیری می زنند و امکان دارد همین تعجیل در تصمیم گیری دشواری های فراوانی را برای آنها در آینده ایجاد نماید.مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج

و اما دلیل  چهارم

که بیشتر در مورد  پسران جوان مصداق پیدا میکند،مشاوره ازدواج تلفنی-مشاوره تلفنی ازدواج-بهترین مشاور ازدواج

بهترین زمان انجام مشاوره

معمولا بهترین زمان انجام مشاوره در صورت خواستگاری بعد از هشت الی ده ساعت گفتگو و در صورت آشنایی پس از دو یا سه ملاقات است. با این در هر مرحله از آشنایی که هستید برای ازدواج که یکی از اصلی ترین تصمیمات زندگی هر فرد است بهتر است از یک متخصص مشورت بگیرید.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)