سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مشاوره آنلاین ازدواج-مشاوره ازدواج آنلاین

جهت مشاوره آنلاین با روانشناسان مجرب مرکز 

مقدمه-مشاوره آنلاین ازدواج-مشاوره ازدواج آنلاین

خانواده سلول بنیادین پیکر جامعه است و سلامت آن تعالی روحی و معنوی و رشد فکری جامعه را در پی دارد.

ضرورت صمیمیت جنسیمشاوره آنلاین ازدواج-مشاوره ازدواج آنلاین-

توجه به آمارهایی که اشاره به دلایل جدایی زوجین و رشد این پدیده دارد بر ضرورت وجود صمیمیت احساسی و جنسی که منجر به رضایتمندی جنسی در آنان می شودو تمرکز داشته و ایجاد و ارتقا سطح آگاهی زوجین در زمینه تفاهم جنسی را مهم‌ترین و موثرترین راهها میداند.

رابطه مشاوره قبل از ازدواج و میزان رضایت جنسی زوجین

اختلاف معناداری بین تاثیر مشاوره قبل از ازدواج و رویکرد مبتنی بر پذیرش و تعهد بر روی عملکرد جنسی و میزان رضایتمندی جنسی زوجین نسبت به روش مرسوم مشاوره قبل از ازدواج وجود ندارد.مشاوره آنلاین ازدواج-مشاوره ازدواج آنلاین

مقدمه یکی از مباحث عام جامعه امروز تقویت پا یه‌های زندگی زناشویی است. چون آثار مرتبط با آن بر روی فرد و جامعه تاثیری انکار ناپذیر دارد .

لذت جنسی و زندگی موفق

پایه گذاری زندگی موفق و پایدار نیاز به روشهای مطمئن و لذت بخشی دارد که زندگی زن و مرد را قوام داده و در سطح مطلوبی از رضایت نگه دارد .مشاوره آنلاین ازدواج-مشاوره ازدواج آنلاین

یکی از مسائلی که باید به ان پرداخت شود ایجاد صمیمیت احساسی و جنسی بین زن و شوهر و رفع مشکل و ناآگاهی ها در این زمینه است .آگاهی در این زمینه مهم‌ترین و موثرترین راه برای رسیدن به تفاهم جنسی است و برای افزایش آگاهی مشاوره پیش از ازدواج از مهمترین عوامل به شمار می رود.

اهمیت آموزش جنسی پیش از ازدواجمشاوره آنلاین ازدواج-مشاوره ازدواج آنلاین-

تحقیقات نشان می دهد آموزش پیش از ازدواج خطر زندگی ناسازگار و طلاق را تا ۳۵ درصد کاهش می ‌دهد. مسائل جنسی بخش مهمی از زندگی انسان هاست که می تواند منشا لذت راحتی ابراز عشق عواطف و یا آغاز تشکیل خانواده باشد.

اهمیت رابطه جنسی خوب در ازدواج

رابطه جنسی خوب ممکن است در موفقیت و شادی ازدواج تاثیر چندانی نداشته باشد اما ارتباطات جنسی ناخوشایند ونا مناسب می‌تواند به میزان زیادی در حدود ۷۰% نهاد ازدواج را تخریب کند .آموزش جامع جنسی لازمه شروع تعاملات جنسی سالم و ایمن بین زوجین است.

ازدواج موفق و رابطه جنسی

اگر زوجین می خواهند ازدواج موفقی داشته باشند باید در تمام ابعاد جنسی آموزش ببینند.

روانشناسان روانپزشکان و مشاوران طی مطالعات و بررسی‌های خود به این نتیجه رسیده‌اند که روابط جنسی زوج ها بخش مهمی از روابط زناشویی است .

تاثیر روابط جنسی بر زندگی زوجین

یعنی روابط جنسی برکل روابط زوجین تاثیر می گذارد. به عبارت دیگر گاهی مشکلات ارتباطی سبب مشکلات جنسی است و گاه مشکلات جنسی باعث بروز مشکلات ارتباطی می گردد بنابراین اگر زوجین رابطه نسبتا متعادلی در همه زمینه های زندگی داشته باشند در این صورت روابط جنسی سالم تری خواهند داشت انسان ها به دلایل مختلفی ازدواج می کنند که  در کنار تمایلات جنسی که از مسائل اولیه هستند.

جهت مشاوره آنلاین با مشاوره با روانشناسان مجرب مرکز با 09121433438 تماس بگیرید.

روانشناسی و مشاوره قبل از ازدواج-مشاوره پیش از ازدواج
روانشناسی و مشاوره قبل از ازدواج-مشاوره پیش از ازدواج
وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)