مشاوران نظام وظیفه

جهت مشاوره با وکیل متخصص سربازی با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دفتر خدمات نظامی
سازمان نظام وظیفه متولی اصلی سازماندهی و اعزام افراد مشمول خدمت سربازی به این دوره است. تاریخچه این سازمان به تشکیل ارتش بر می گردد. در سال 1301 ، آیین نامه ها و مقررات مربوط به استخدام تنظیم و به تصویب مجلس شورای ملی رسید. تا این قانون اولین قانون کامل در مورد خدمات نظامی یا اجباری است. البته مقررات آن دوره با توجه به شرایط آن سالها تنظیم شده است. در سال 1335 ، امور مربوط به خدمت سربازی و استخدام از سازمان ارتش جمهوری اسلامی جدا و به وزارت کشور تحویل داده شد. اما وزارت کشور در آن زمان حاضر نبود مسئولیت این مسئولیت را به عهده بگیرد. و تا سپتامبر سال 1341 به تعویق افتاد.

سرانجام امور سربازی در سال 1343 به ژاندارمری کل کشور واگذار شد و این سازمان متولی امور نظامی شد. در سال 1345 لایحه قانونی افسران ، مأمورین غیرمجاز و انواع سیستم وظیفه کاملاً به ژاندارمری سپرده شد که زیرمجموعه وزارت کشور بود. از آن تاریخ به بعد به دفتر خدمات عمومی تغییر نام داد. در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، مدیریت نظام سربازی همچنان تحت نظارت ژاندارمری فعالیت خود را ادامه داد. در سال 1990 ، مجلس شورای اسلامی سرانجام قانونی را تصویب كرد كه شامل ادغام نیروهای انتظامی بود كه شامل پلیس ، ژاندارمری ، كمیته انقلاب اسلامی و پلیس قضایی نیز می شد.

در سال 1990 ، این قانون به طور کامل توسط شورای نگهبان تصویب و تصویب شد. شش ماه پس از ادغام نیروی پلیس سابق ، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت. پس از تأیید فرمانده کل نیروهای مسلح و تأسیس جمهوری اسلامی ایران ، این سازمان به نتیجه رسید و به اختصار ناجا نامیده شد. هم اکنون سازمان نظام وظیفه یا اداره وظیفه عمومی با نظارت نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد. نکته قابل توجه این است که دفتر عمومی خدمات عمومی در سال 1991 معاون وزیر شد و تا دهه 80 از معاون وزیر خدمات عمومی به سازمان خدمات عمومی ارتقاء یافت.

بیشتر بخوانید: خدمات نظامی بخرید

خرید خدمت سربازی

مشاوره وظیفه تلفنی
مشاوره مربوط به وظیفه تلفنی با توجه به افزایش تعداد متقاضیان اطلاعات خدمات نظامی بطور قابل توجهی افزایش یافته است. با توجه به روند پیچیده اداری و نبود پرسنل سازمان نظام وظیفه ، سامانه تلفنی تلفنی را راه اندازی کرده است. در مرکز مشاوره سیستم ارتباطات ، موارد بسیاری را شاهد بوده ایم که مردم از معافیت های مختلف بهره کامل داشته اند. اما آنها فقط به این دلیل که اطلاعات کافی در مورد وضعیت خود و همچنین قوانین و مقررات مربوط به خدمت سربازی خود نداشتند ، تسلیم نشدند. برای این منظور ، سیستم مشاوره وظیفه تلفنی راه اندازی شد و در این سیستم ، کارشناسان آماده پاسخگویی به سؤالات مربوط به وضعیت سیستم وظیفه شما هستند. ارائه خدمات مشاوره ای برای سیستم یک کار تلفنی و آنلاین برای صرفه جویی در وقت مردم عزیز است.

متخصصان مرکز مشاوره سیستم مخابراتی ، شما را با جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات در مورد اخبار و قوانین نظام وظیفه ، که از مراجع معتبر و حقوقی سامانه سربازی تهیه شده ، به روز می کنند. یکی از سؤالات متداول در سیستم سربازی نحوه خرید خدمات است.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)