فهرست مطالب

مرکز مشاوره فرمانیه-مرکز مشاوره در فرمانیه-روانشناس در فرمانیه

مقدمه-مرکز مشاوره فرمانیه-مرکز مشاوره در فرمانیه-روانشناس در فرمانیه

ممکن است شما در محدوده فرمانیه سکونت داشته باشید و نیاز به یک مشاوره روانشناسی حاذق در شغل خود داشته باشید. در اینصورت ما تیم روانشناسی مجرب ما که جملگی از اساتید و دکتری روانشناسی هستند را به شما معرفی می کنیم.

 

تغییر در رفتار

تغییر جنبه ای از زندگی ماست. از لحظه ای که شروع به درک می‌کنیم تا لحظه مرگ وجود دارد .تغییر در کلیه جوانب زندگی ما در حال رخ دادن است .تعطیلی این تغییر و تحول مترادف با مرگ است بنابراین شما در درک مفهوم تغییر باید آگاه شوید و تا اندازه ای با شیوه های تغییر رفتار آشنا شوید زیرا شیوه های تغییر رفتار از برنامه های مهم قرآن روانشناسان اسلامی و غربی می باشد.مرکز مشاوره فرمانیه-مرکز مشاوره در فرمانیه-روانشناس در فرمانیه

مرکز مشاوره فرمانیه-مرکز مشاوره در فرمانیه-روانشناس در فرمانیه
مرکز مشاوره فرمانیه-مرکز مشاوره در فرمانیه-روانشناس در فرمانیه

تغییر رفتار از دیدگاه اسلام

در اسلام تغییر رفتار صحیح و درست از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است به طوری که آیات بیشماری در این رابطه در قرآن به این موضوع اختصاص داده شده است .

اهمیت اخلاق

.اخلاق به عنوان یکی از سه پایه اساسی معارف دینی در کنار عقاید و احکام مطرح است و راهبردهای تغییر و اصلاح رفتار هم در اسلام و هم از نظر روانشناسان اهمیت زیادی دارد از آنجا که قرآن کریم کاملترین و مستحکم ترین منبع اسلامی زندگی بشری است. شمار زیادی از آیات به شیوه های تغییر رفتار اختصاص داده شده و با تعابیری از قبیل تذهیب نفس تنبیه تشویق عبرت آموزی امر به معروف و نهی از منکر روش توجه به عاقبت و پایان کار و رفتار مورد نظر البته مصادیق تغییر رفتار در قرآن بیش از اینها می باشد.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)