سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مرکز مشاوره غرب تهران-مرکز مشاوره در غرب تهران

جهت تعیین وقت مشاوره با شماره 02186129208 تماس بگیرید

مقدمه -مرکز مشاوره غرب تهران-مرکز مشاوره در غرب تهران

ممکن است شما دارای مشکل روحی باشید و نیاز به روانشناس داشته باشید. از طرفی نیز ساکن غرب تهران هستید. در این صورت بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات روانشناسی مجموعه ما می باشد.

جهت تعیین وقت مشاوره با شماره 09121433438تماس حاصل نمایید.مرکز مشاوره غرب تهران-مرکز مشاوره در غرب تهران

هدف جوانان از ازدواج

تمام جوانانی که میخواهند ازدواج کنند قبل از شروع زندگی زناشویی به تحقق زندگی مشترک موفق و پردوام امیدوارند. آنها علاقه مندند همسر انتخاب کرده و تا آخر عمر با وی زندگی کنند خانواده شان سالم و سعادتمند بوده و فرزند یا فرزندان صالح و لایق داشته باشند. تفاهم و توافق با همسر رضایتمندی از زندگی و داشتن زندگی مشترک استوار و محکم از دیگر خواسته های کسانی است که میخواهند ازدواج کنند.مرکز مشاوره غرب تهران-مرکز مشاوره در غرب تهران

آنها می‌خواهند با هم کامل شوند و لازم و ملزوم متمم و مکمل همدیگر باشند.

مرکز مشاوره غرب تهران-مرکز مشاوره در غرب تهران
مرکز مشاوره غرب تهران-مرکز مشاوره در غرب تهران

خطرات زندگی زناشویی

واقعیت این است که زندگی زناشویی همیشه در معرض خطر است و مشکلات متعددی نظیر نارضایتی زناشویی، اعتیاد همسر، روابط خارج از چارچوب خانواده مشکلات مالی آن را تهدید می کند. گاهی این مشکلات چنان پیچیده و لاینحل می‌شوند که چاره ای جز طلاق باقی نمی ماند.

ریشه بروز مشکلات خانوادگی

یکی از ریشه های بروز این مشکلات نگرش های غلط به عشق و ازدواج در بین جوانان در ابتدای زندگی زناشویی است که  ادامه مسیر زندگی را با دشواری هایی روبرو می سازد .

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج رویکردی نسبتا تازه برای پیشگیری از نارضایتی و شکست در زندگی زناشویی است و مبتنی بر این دیدگاه هست که زوج ها می توانند یاد بگیرند که چگونه انتخاب کنند و ازدواج های موفق و پایداری داشته باشند .

به نظر می‌رسد در جوامعی که آمار آسیب های اجتماعی مانند طلاق و جدایی در آن بالاست اصولاً جوانان مراحل یک ازدواج مقبول را طی نمی کنند و دانش و آگاهی لازم جهت تعیین مسیر را ندارند.

آگاهی از ازدواج در جامعه ایران

در جامعه ایران که آمار طلاق رو به رشد است می توان ادعا نمود که جوانان در مورد تصمیم‌گیری در رابطه با ازدواج خود شناخت و مهارت کافی راندارند.  اغلب آنها مردد هستند آیا دنبال علایق خود باشند . خواسته‌ها و آرزوهای والدین را برآورده سازند و یا به توصیه اطرافیان و دوستان خود عمل کنند. نگرش ها و انتظارات نسبت به ازدواج در زندگی زناشویی نقش کلیدی بازی می کند. نگرش های افراد به ازدواج می‌تواند سازنده و مخرب باشد. نگرشها در آنچه فرد می‌گوید و میشنود منعکس می‌شود و بر ادراک و از دنیای اطراف تاثیر می گذارد. نگرش ها و مولفه های عمده در ازدواج و اداره مسائل زناشویی هستند. یکی از جنبه‌های مهم ازدواج بررسی مسائل عاطفی است که تحت عنوان عشق از آن یاد می‌شود.مرکز مشاوره غرب تهران-مرکز مشاوره در غرب تهران

جهت تعیین وقت مشاوره با شماره 02186129208 تماس بگیرید

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)