سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

مرکز مشاوره ازدواج-مشاوره ازدواج-مشاور ازدواج

جهت وقت مشاوره با روانشناسان ما با شماره 09121433438 تماس بگیرید

عوامل گرایش به ازدواج

عشق امنیت اقتصادی محافظت امنیت عاطفی احساس آرامش و فرار از تنهایی نیز تعدادی از عواملی هستند که باعث گرایش به ازدواج می شوند.

بایسته های زوجین در ازدواج-مرکز مشاوره ازدواج-مشاوره ازدواج-مشاور ازدواج

برای پرداختن به امر ازدواج دوام بخشیدن به ان و لذت بخش کردن روابطمان در ازدواج باید بیاموزیم اهدافمان از ازدواج را مرور کنیم و در این خصوص دانش و آگاهی نقش مهمی را ایفا می‌کنند چراکه هرچه ما اطلاعات گسترده تر و صحیح تر داشته باشیم.

گام‌های محکمتری خواهیم برداشت و در نهایت استحکام زندگی مان بیشتر خواهد شد.مرکز مشاوره ازدواج-مشاوره ازدواج-مشاور ازدواج

اهمیت مشاوره ازدواج-مرکز مشاوره ازدواج-مشاوره ازدواج-مشاور ازدواج

در این راستا مشاوره قبل از ازدواج بسیار کمک کننده است. در واقع آموزش های قبل از ازدواج پایه و اساس پیشرفته رابطه می باشد که عمدتاً شامل مهارت های ارتباطی ایجاد رضایتمندی از ارتباط جنسی گوش دادن فعال مهارتهای کنترل تعارض و کشمکش مهارتهای حل مسئله کنترل عواطف و هیجانات افزایش آگاهی و شناخت زوج ها از خویشتن دیگری و زندگی مشترک و تحکیم روابط و مناسبات عاطفی میانه آنها و درک و آگاهی آنها از آسیب شناسی و بحران های ازدواج است.

اهمیت خدمات مشاوره

بهره مندی از خدمات مشاوره ای باعث می شود تا زن و مرد با آگاهی هرچه بیشتر و مجهز به دانش کافی در ارتباط با خود و همسر آینده شان نیز اهمیت و اهداف ازدواج به این دوره پویا و شکوفا در زندگی با آرامش بیشتری گام نهند.

آموزش های پیش از ازدواج

این آموزش ها طیف وسیعی دارند از دانش نسبت به اهداف ازدواج شناخت روانشناسی زن و مرد آگاهی از ملاکهای صحیح ازدواج و برخورداری از شرایط لازم برای ورود به ازدواج تا آموزشهای جنسی یکی از ابعاد مهم رابطه همسران که اغلب مورد غفلت قرار می گیرد رابطه جنسی می باشد.مرکز مشاوره ازدواج-مشاوره ازدواج-مشاور ازدواج

تمایلات جنسی

تمایلات جنسی پدیده ای است که اهمیت آن امری واقع‌بینانه و نادیده انگاشتن آن اشتباه می باشد .فعالیت های جنسی علاوه بر اینکه در انسان برای وی حیاتی است و با گذشت زمان مفاهیم مذهبی عرفانی تاریخی را نیز با خود ههمراه نموده است و می توان گفت از لحاظ اهمیت در ردیف مسائل درجه اول زندگی بوده و سازگاری در روابط جنسی و تناسب و تعادل در مقدار تمایل جنسی در زن و مرد از مهمترین علل خوشبختی و موفقیت ۱ زندگی زناشویی است.

جهت وقت مشاوره با روانشناسان ما با شماره 09121433438تماس بگیرید

روانشناسی و مشاوره قبل از ازدواج-مشاوره پیش از ازدواج
روانشناسی و مشاوره قبل از ازدواج-مشاوره پیش از ازدواج
وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)