فراخوان مشمولان اعزامی اردیبهشت سال 99

در صورت تمایل به مشاوره نظام وظیفه با آقای دکتر نجات با شماره 9099072857 تماس حاصل نمایید.

فراخوان مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه 99/مشمولان در بدو ورود غربالگری می شوند

به گزارش معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا،این سازمان دراطلاعيه اي اعلام کرد:کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه سال 1399 را دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر می بایست روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه سال 99 و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم در روز چهارشنبه مورخ سوم اردیبهشت ماه،در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است اعزام مشمولان در تاریخ های مذکور،براساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش انجام می شود و در صورت مشاهده مشمولی که مشوک به بیماری است از اعزام وی خودداری می شود،لذاخانواده ها به هیچ عنوان نگران وضعیت سلامتی عزیزان خود نباشند.

گفتنی است،عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت .

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)