طلاق در گرجستان

طلاق در گرجستان+وکیل+ایرانی+خوب

طلاق در گرجستان کشور گرجستان در جنوب روسیه واقع شده کشوریست. که هم در اروپا و هم در آسیاست در نگاه اول ممکن است فکر کنید این کشور محل مناسبی برای مهاجرت و زندگی نیست. اما با بررسی شرایط زندگی هزینه ها و بازار کار این کشور متوجه می شویم .که می تواند گزینه خوبی باشد از این رو سالانه تعداد زیادی از هموطنان مان به جهت کار و زندگی به این کشور مهاجرت می کند. اگر شما نیز جزء کسانی هستید که به این کشور مهاجرت کرده اید. یا قصد مهاجرت به آن را دارید لازم است ست که با قوانین کشور و وضعیتهای حقوقی که ممکن است با آن مواجه شوید آشنا شوید در ادامه این مقاله قصد داریم .در مورد قوانین طلاق در گرجستان و قوانین طلاق ایرانیان مقیم گرجستان صحبت کنیم. طلاق تصمیم بسیار ناراحت کننده و ناگواری است. که گاهی افراد ناگزیر به گرفتن آن میشود .اما آنچه که مهم است این است. که بتوانند این مرحله را در آرامش و بدون هیچ گونه تنش پشت سر بگذارند. از همین رو باید نسبت به قوانین و شرایط آن آگاهی داشته باشند. و جهت بیشتر شدن سرعت و ساده تر شدن روند رسیدگی به یک وکیل کاردان و با تجربه مراجعه کنند.این مقاله را بخوانید و در قسمت نتیجه گیری با ما تماس بگیرید.

شرایط طلاق   در گرجستان

۱. آقا و خانم و یا حداقل یکی از آنها باید به مدت شش ماه در این کشور اقامت داشته باشد
۲. پس از آن که زوجین از دادگاه تقاضای طلاق می کند دادگاه به آنها یک فرصت ۳۰ روزه میدهد تا آنها را به سمت آشتی با یکدیگر صحبت دهد هزینه های مربوط به طلا در کشور گرجستان به طور کلی ما نمی توانیم هزینه های مربوط به طلاق در این کشور را تخمین بزنیم اما با یک طرح دعوی محکم میتوانیم کنترل مخارج را به دست بگیریم که در این خصوص حضور یک وکیل مبتواند بسیار کمک کننده باشد.

موارد مربوط به نفقه در قوانین  طلاق در گرجستان

در قوانین گرجستان آن هیچ روش محاسباتی و فرمول معینی برای تخمین نفقه وجود ندارد و برای محاسبه آن دیگر با ریاضیات سر و کار نداریم آنچه که در این خصوص حائز اهمیت است نظر قاضی یا هیئت منصفه است که با توجه به اختیاراتی که قانون به ایشان داده میتوانند نفقه را تعیین کنند البته مواردی مانند تفاوت درآمد زوجین و وضعیت هر یک از آنها معین زندگی و مدت زمان دوری ایشان از محیط های کاری در این خصوص مورد توجه قرار می گیرد و در میزان نفقه تاثیر خواهد داشت البته لازم به ذکر است ست که در ازدواج هایی که طول مدت آن از سه سال کمتر است معمولاً نفقه تعلق نمی گیرد و عمدتاً نفقه شامل ازدواج هایی میشود که طول مدت آن بیشتر باشد به طوری که میزان و مدت نفقه معمولاً با ثلث طول مدت ازدواج در ارتباط است.

وضعیت کودکان بعد از طلاق در گرجستان

قانون گرجستان هر هر یک از زوجین در قبال فرزندان خویش مسئول هستند. و هردو می بایست کمال حمایت را از ایشان انجام دهند .این موارد میتواند اعم از بیمه هزینه های مربوط به تحصیل هزینه های درمانی و مخارج مربوط به فعالیتهای فرزند باشد.

مدت زمان روند پرونده طلاق در گرجستان

در این خصوص نمی‌توانیم یک مدت زمان معین مشخص کنیم .و بسته به شرایط آن پرونده و وضعیت هر یک از زوجین و توافقات ایشان دارد .ولی اگر هیچگونه اعتراض واختلاف نظری بین زوجین وجود نداشته باشد. و در مورد تمامی مسائل و موارد مربوط به پرونده توافق کرده باشد .این پروسه با سرعت بیشتر و در زمان کوتاه تری حل می شود.

بیشتر بخوانید وکیل طلاق در ایران

طلاق ایرانیان در گرجستان

همانطور که میدانید طلاق یکی از از موارد احوال شخصیه محسوب می شود. و برای آنکه دارای اعتبار باشد می بایست طبق قوانین ایران صورت بگیرد .به همین منظور ایرانیان مقیم گرجستان میتوانند کارهایت تشریفات قانونی و شرایط قانونی ایران در سفارتخانه ایران در کشور گرجستان طلاق شانرا ثبت کنند. اخذ وکیل توافقی شما می توانید با اخذ یک وکیل اطمینان خاطر حاصل کنید. که تمام مراحل و پروسه طلاق شما به خوبی انجام می‌شود .و همچنین موارد مربوط به مهریه نفقه حضانت کودک و دیگر حقوق شما در نظر گرفته شده .و حفظ می‌شود و میتوانید یکی از سخت ترین وقایع زندگیتان را بدون نگرانی پشت سر بگذارید.

سامانه میخک گرجستان جهت طلاق

سامانه سامانه یکپارچه خدمات کنسولگری است .که شما می توانید با عضویت در آن و ثبت اطلاعات شخصی مربوط به خود از از این سایت بهره ببرید. پس از ثبت اطلاعات هویتی شما در این سایت سایت برای شما کد رهگیری ایمیل می شود. و شما می توانید در قسمت وکالتنامه های سامانه به وکیل مورد اعتماد خود وکالت دهید تا بتواند روند قانونی مربوط به طلاق شما را دنبال کند.

نتیجه

جهت مشاوره با شماره 02186128670 تماس بگیرید.

برای طلاق در گرجستان چکار کنم

با وکیل ما تماس بگیرید

طلاق در گرجستان چقدر طول می کشد

حدود 3 ماه

قوانین طلاق در گرجستان تابع چیست

تابع قانون ایران است

وکیل طلاق در گرجستان می خواهم

شماره را از داخل مقاله بردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)