شماره موبایل وکیل حقوقی

ممکن است شما به دنبال شماره موبایل وکیل حقوقی باشید. در اینصورت به شما پیشنهاد می کنیم با شماره 02186129208 یا 09122888366 تماس گرفته و با آقای دکتر امیرنجات مشاوره حقوقی داشته باشید.

شماره موبایل وکیل حقوقی
شماره موبایل وکیل حقوقی

وکیل کسی است که از طرف موکل مجاز به انجام اقدامات قانونی یا غیرقانونی در امور حقوقی باشد. از این نظر ، وکالت باید حقوق قانونی خود را در رابطه با موضوع مورد نظر در مراجع قضایی و غیر قضایی در محدوده صلاحیت خود ، و آثار عملکرد وکالت در حوزه های قضایی فوق اعمال کند. مطابق قانون مدنی مشتری خواهد بود.

وکالت در چه زمینه هایی توصیه می کند؟
یک وکیل و مشاور حقوقی می توانند در مورد کلیه امور حقوقی مشاوره کنند. البته امور حقوقی یک موضوع کلی است و بهتر است وکالت مشاوره در مورد برخی موارد تخصصی حقوقی را انجام دهد. در کشورهای پیشرفته ، مشاوره حقوقی تخصصی است. این بدان معناست که برخی از وکلا در زمینه تجاری تخصص دارند که مشتری بسته به نوع تخصص خود به آن مراجعه می کند. اما در ایران تحمیل رسمی سیستم تخصصی وکلا وجود ندارد.

تعهدات وکالت نسبت به مشتری
تعهدات وکالت در مورد مشتری ، حدود اختیاراتی را که وکالت باید مطابق با وکالت نظارتی که با مشتری امضا شده است ، توصیف کنید.

در نامه های وکالت صادر شده توسط اسناد رسمی یا در وکالت نامه بین وکلا و مشتری ، دامنه وکالتنامه مشخص شده است که طرفین می توانند قدرت و اختیارات وکیل را طبق خواست خود اعلام کنند.

تعهدات وکالت به این بستگی دارد که وکالت در چه میزان و به چه مواردی صلاحیت و صلاحیت پیگیری امور را دارد. به عنوان مثال ، به یک شخص وکالت اختصاص داده شده است که فقط امور مربوط به شهرداری مشتری را انجام دهد و شخص دیگری برای انجام امور مربوط به موکل خود فقط در دادسرا یا دادگاه بدوی تقاضا می شود.

انواع حقوق عمومی
حقوق عمومی شامل حقوقی است که بین عملکرد سازمانها و مؤسسات یا نهادهای عمومی در انجام وظایف و خدمات خود به مردم وجود دارد و باید اجرا شود. همچنین در حقوق عمومی نحوه اجرای آن توضیح داده شده است.

به عنوان مثال ، کیفیت و نوع متقابل بین شهرداری که یک نهاد عمومی در جامعه و شهروندان است یکی از انواع حقوق عمومی است. قوانین و حقوق حاکم بر روابط با سایر آژانسها ، از جمله آژانس اسناد و مدارک مردم ، نیز در محدوده حقوق عمومی قرار دارد.

انواع حقوق خصوصی
حقوق خصوصی عموماً به دو شکل صورت می گیرد:

یکی این که حقوق کلیه اشخاص حقیقی در جامعه وجود دارد و از حقوق خود برخوردار هستند که در این صورت میزان و نحوه اجرای آن در حقوق خصوصی مورد بررسی قرار می گیرد.

به عنوان مثال ، یک شخص حقیقی در جامعه از حقوق متنوعی مانند حق دادخواست ، حق کار و مانند آن برخوردار است که در حقوق خصوصی مورد بحث قرار می گیرد.

دوم ، موسسات حقوقی متنوعی وجود دارند ، چه اشخاص تجاری و چه غیرتجاری ، به اصطلاح اشخاص حقوقی. آنها مانند شرکتهای دولتی و شرکتهایی که در جامعه وجود دارند ، نمونه هایی از حقوق خصوصی هستند که نحوه اجرای وظایف و صلاحیت های آنها توسط قوانین خصوصی را توصیف می کنند.

حقوق بین الملل چیست؟
حقوق بین الملل

حقوق بین الملل در مورد روابط دولت ها با یکدیگر و سازمان های بین المللی و همچنین روابط حقوقی اشخاص کشورهای مختلف با یکدیگر است که عموماً از نظر حقوق بین الملل عمومی و حقوق بین الملل خصوصی تعریف می شود.

حقوق بین الملل عمومی شامل روابط دولت ها با یکدیگر و همچنین رابطه دولت ها با سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل یا FAO است.

در حالی که حقوق بین الملل خصوصی چگونگی اعمال حقوق بین الملل را برای شهروندان سایر کشورها و همچنین سایر اشخاص حقوقی خصوصی (شرکت ها) بررسی می کند. به عنوان مثال ، اگر یک شهروند ایرانی شکایتی از شخص فرانسوی یا تجارت داشته باشد ، این موضوع در حقوق بین الملل خصوصی مطرح می شود و مطابق با قوانین بین المللی حل می شود.

انواع وکالت
انواع وکالت

وكیل می تواند در موضوعات مختلفی درگیر شود ، بنابراین وكیل وی به انواع مختلفی از جمله وكیلانی كه می توان نامگذاری كرد ، تقسیم می شود ، وكیل – وكیل رسمی كه در قالب وكالت نامه اسناد را صادر می كند – وکیل – وکیل تصادف و وکیل درگیری.

وکیل انتخابی
وكیل انتخابی این است كه هر كس می تواند با منافع خود وكیل انتخاب كند. این وکلا می توانند وکلای عمومی باشند که از طریق دفتر اسناد رسمی ، شخصی را به عنوان وکیل خود برای انجام کار خود تعیین می کنند ، مانند مراجعه به دفاتر یا شهرداری یا فروش ملک. یا ممکن است آنها وکلا باشند که در شعبه های قضایی و فرعی ، از جمله شعبه حل اختلاف و اجرای قانون ، به صلاحدید موکل خود برای مطالبه حقوق وی فعالیت می کنند.

وکیل ثابت
وکالت امتیازات وکالت انتخاب شده توسط دادگاه برای دفاع از برخی از افراد بی بضاعت در رابطه با جرائم عمده جرم مانند قتل و امثالهم است که هزینه این قبیل وکلا توسط دولت به وکلای دادگستری پرداخت می شود. قانون

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)