فهرست مطالب

شرایط اقامت در اروپا

ممکن است شما قصد اقامت به اروپا را داشته باشید. در اینصورت بهترین گزینه استفاده از خدمات حقوقی دکتر امیرنجات است که در زمینه اروپا تخصص فراوان دارند.

جهت مشاوره حقوقی با ایشان با شماره 02186129208 تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

شرایط اقامت در اروپا
شرایط اقامت در اروپا

 

قامت در اروپا از بسیاری جهات ممکن است و مزایای بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت. در این مقاله به همه این روش ها می پردازیم. آیا امکان اخذ تابعیت پس از اخذ اقامت اروپا وجود دارد؟ بله ، در بسیاری از کشورهای اروپایی می توانید بعد از اخذ اجازه اقامت اروپا و بعد از چند سال اقامت در اروپا ، تابعیت کشور مبدا خود را تقاضا کرده و اخذ کنید. جدیدترین و بهترین راهها برای اخذ اقامت اروپا چیست؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

7 روش برتر برای اخذ اقامت اروپا در سال 2019 برای ایرانیان

چگونه می توان اقامت اروپا را بدست آورد؟ برخی از راه های اخذ اقامت اروپا شامل موارد زیر است:

مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کار
مهاجرت سرمایه گذاری
مهاجرت از طریق ازدواج
مهاجرت از طریق پناهندگی
در ادامه شرایط اقامت هر یک از مسیرهای موجود را بررسی خواهیم کرد.

اخذ اقامت اروپا با کمترین هزینه

اقامت در اروپا مزایای بسیاری برای شما به همراه دارد و می توانید بدون اخذ ویزا به راحتی وارد کشورهای دیگر شوید. از جمله مزایای دریافت آموزش رایگان در اروپا می توان نام برد. یکی از ارزانترین راه های ورود به اروپا دریافت ویزای کار است و می توانید با کمترین هزینه اجازه اقامت خود و خانواده خود را دریافت کنید. یکی دیگر از راه های ارزان قیمت برای ورود به اروپا ، درخواست ویزای مهاجرت است زیرا در بسیاری از کشورهای اروپایی شما فرصت تحصیل رایگان دارید. مقاله زیر به بررسی انواع مسیرهای مهاجرت به اروپا می پردازد.

مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج یکی از گزینه های کم هزینه برای مهاجرت به این کشور است. به این ترتیب شما باید با شخصی ازدواج کنید و این شخص باید بتواند در حساب شما حساب مالی خوبی ارائه دهد و نشان دهد که در این کشور می تواند از شما مالی حمایت کند. در اروپا معمولاً می توانید در صورتی که در ابتدا اقامت دو ساله به شما داده شود ، درخواست ویزای نامزدی یا ازدواج کنید و در صورت عدم تکمیل جدایی ، اما جداگانه می توانید برای مدت طولانی مدت درخواست کنید. همسر شدن اقامت شما را بیشتر نمی کند.

اخذ اقامت اروپا از طریق تحصیلات

آموزش در اروپا طبق قوانینی که تعیین شده است رایگان است. در بسیاری از کشورهای اروپایی برای اینکه از آموزش رایگان در آن کشور بهره مند شوید ، ابتدا باید اقامت اروپا را اخذ کنید. با این وجود ، در بعضی از کشورها حتی اگر خارج از اتحادیه اروپا باشید ، می توانید برای آموزش دانشگاه اقدام کنید. از جمله کشورهایی که به ما اجازه می دهند شامل آلمان ، اتریش ، نروژ ، فرانسه و … هستیم.

برای اینکه بتوانید به طور رایگان در این کشورها تحصیل کنید باید شرایط را رعایت کنید. به عنوان مثال در آلمان و اتریش باید بتوانید نامه استخدام از دانشگاه دولتی ایران را ارسال کنید و همچنین باید مدرک B2 را به زبان آلمانی داشته باشید. شرایط برای نروژ بسیار آسان تر است و همچنین می توانید ویزای تحصیل نروژی را با مدرک انگلیسی دریافت کنید.

اخذ اقامت اروپا از طریق کار

کار در اروپا تا زمانی که مهارت های لازم در هر کشور را داشته باشید می توانید در اروپا کار کنید. نوع اول داشتن دعوت نامه شغلی است. با دعوت نامه می توانید با قراردادی بین شما و کارفرمای خود ، برای ویزای کار اقدام کنید.

نوع دوم شغل در اروپا دریافت پیشنهاد شغلی است. در حال حاضر کشورهایی که با ما در زمینه ویزا در اروپا همکاری می کنند آلمان و اتریش هستند. البته دو کشور در درخواست ویزای کار اختلاف نظر دارند. ویزای کاری اتریش دارای امتیاز است و برای دریافت این ویزا ابتدا باید یک گواهی زبان آلمانی دریافت کنید. برای درخواست ویزای کار آلمان نیازی به داشتن گواهی زبان ندارید.

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

راه دیگر برای به دست آوردن اقامت اروپا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از گرانترین راه ها برای مهاجرت به این کشور است و شما می توانید این مسیر را در مرحله بعدی طی کنید که مهاجرت به روش های دیگر امکان پذیر نباشد. مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذار به چندین نوع تقسیم می شود. برخی از راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری عبارتند از:

مهاجرت از طریق ثبت شرکت
مهاجرت از طریق حمایت مالی
مهاجرت از طریق خرید ملک
اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت
برای ثبت شرکت ، ابتدا باید کشوری را بررسی کنید که قوانین مناسبی را برای مهاجران و سرمایه گذاران تعیین کرده است. در فرآیند ثبت شرکت باید بتوانید یک طرح تجاری ارائه دهید و همچنین سرمایه اولیه را برای باز کردن حساب خود داشته باشید. معمولاً در کشورهای اروپایی برای ثبت شرکت باید با شخصی که تبعه اروپایی است شریک شوید. برنامه کاری شما باید به سفارت کشور مورد نظر ارسال شود و پس از اینکه طرح شما پذیرفته و پذیرفته شد ، می توانید برای خود و خانواده خود اقامت بگیرید.

اخذ اقامت اروپا از طریق انتقال مالی

راه دیگر برای مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری ، اخذ اقامت از طریق کمک های مالی است. این کار در برخی کشورها از جمله یونان ، فرانسه ، اسپانیا و اتریش قابل انجام است. در این حالت از شما متهم می شود

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)