سوال از دیوان عدالت اداری

سوال از دیوان عدالت اداری ممکن است شما نیاز به وکیل در دیوان عدالت اداری داشته باشید. وکیل دیوان عدالت اداری باید به صورت تخصصی به این امر مشغول باشد.آقای  به صورت تخصصی به مدت 9 سال وکالت در امور دیوان عدالت اداری را بر عهده دارند.آشنایی با کلیه مقررات دولتی و آرا صادره در دیوان عدالت اداری از ایشان یک وکیل متخصص و متبحر ساخته و ایشان می تواند به بهترین شکل در دیوان عدالت اداری برای بهترین نتیجه برای موکلین اقدام نماید.

جهت اخذ مشاوره با دکتر امیر نجات می توانید با شماره واتساپ 09019948366   تماس گرفته و مشاوره حقوقی نمایید.

بهترین وکیل  دیوان عدالت اداری کیست؟ بهترین وکیل دادگستری اداری در تهران یک وکیل دادگستری است که ضمن داشتن یک موسسه حقوقی معتبر در تهران ، در مورد دادخواستهای عدالت اداری و اطلاع از حقوق عمومی ، اطلاعات حقوقی دارد. موسسه حقوقی موسسه حقوقی نستوش آماده ارائه خدمات حقوقی و معرفی بهترین وکیل در دیوان عدالت اداری با داشتن بخش های تخصصی از جمله بخش دادرسی عمومی و دیوان عدالت اداری است.
دادگاه عدالت اداری کجاست؟ با توجه به شرایط دیوان عدالت اداری فقط در تهران و البته در هر شهری که شعبه عدالت اداری قرار است دادخواست دریافت کند و دادخواست را به دیوان عدالت اداری ارائه دهد ، قرار دارد. البته شما همچنین می توانید برای پیگیری امور مربوط به خود ، یک وکیل دادگستری اداری را در شهر خود انتخاب کنید ، اما بهتر است وکیل را برای دادگستری اداری در تهران انتخاب کنید.
صلاحیت دیوان عدالت اداری چیست؟ دیوان عدالت ، با توجه به اختیاراتی که قانونگذار در ماده 10 آیین دادرسی و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری به وی اعطا کرده است ، صالح است:
1. رسیدگی به شکایات یا اعتراضات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی از:
الف – تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه ها ، سازمانها ، موسسات ، شرکتها ، شهرداریها ، سازمانهای تأمین اجتماعی ، سازمانها و مؤسسات انقلابی و وابستگان آنها.
ب) تصميمات و اقدامات افسران واحدهاي مذكور در بند (الف) در رابطه با وظايف خود.
2- محافظت از شکایات و تجدیدنظر در برابر تصمیمات و تصمیمات تخلفات اداری و کمیته های کمیسیون مانند کمیسیون های مالیاتی ، کمیته های حل اختلاف کارفرمایان و کارفرمایان ، موضوع ماده 100 قانون آیین نامه شهرداری منحصراً یا خلاف قانون. آنها
3. رسیدگی به شکایات قضات و کارمندان دولت تحت قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر مراجعین مندرج در بند (1) و موکلین مذکور در این قانون که طبق قانون لازم است چه در ارتش و چه در ایالت ، در قانون نقض حقوق اشتغال.
از آنجایی که امور مربوط به صلاحیت دیوان عدالت اداری خاص و بعضاً پیچیده با شرایط خاص است ، صلاحیت دیوان عدالت اداری به دانش ویژه ای نیاز دارد و به دیوان عدالت اداری احتیاج دارد.

مباحث موجود در دیوان عدالت اداری با توجه به روند خاص تحقیق و تفحص ، نیاز به مراقبت فراوان و استفاده از داروهای خاص برای وکلا در این مقام عالی قضایی دارد به گونه ای که بدون اطلاع صحیح امکان ارائه مؤثر وجود ندارد و دفاع مؤثر در دادخواست از آنجا که کلیه آژانسهای دولتی نمایندگان حقوقی تخصصی دارند ، دعاوی بدون استفاده از وکیل متخصص از دفتر دادگستری اداری توصیه نمی شود. با توجه به حوزه صلاحیت دفتر دادگستری اداری ، لازم است در انتخاب خبره در دفتر دادگستری اداری احتیاط کنید ، زیرا نیمکت متخصص در دفتر دادگستری اداری کسی است که علاوه بر داشتن دانش کافی در زمینه دفاع در دفتر دادگستری اداری در امور خاص. همچنین یک متخصص و آگاه باشید. موسسه حقوقی نستوش مفتخر است که در هر یک از حوزه های قضایی دیوان عدالت اداری وکالت را معرفی کند ، از جمله یک وکیل متخصص در موضوع ماده 100 کمیسیون حقوقی شهرداری در دیوان عدالت اداری ، وکالت متخصص در دادخواست کار و تأمین اجتماعی در حوزه دادخواهی ، دادخواست مبنای جبران خسارات ناشی از اقدامات دستگاههای دولتی و ایالتی در دیوان عدالت اداری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)