فهرست مطالب

سایت مشاوران حقوقی

چنانچه به دنبال مشاوره حقوقی می گردید بهترین راه استفاده از خدمات حقوقی دکتر امیرنجات می باشد. جهت مشاوره با آقای دکتر امیرنجات می توانید با شماره 02186129208 تماس گرفته و مشاوره داشته باشید.

سایت مشاوران حقوقی
سایت مشاوران حقوقی

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی مانند سایر مشاوره نیست. مشاوره به چند دسته تقسیم می شود. اگر بطور روزانه به دیگران توجه کنید ، این می تواند نوعی مشاوره باشد.

سوالات زیر را در نظر بگیرید:

آیا می توانید بدون مشورت با جراح زیبایی اعتماد به نفس کافی در عمل جراحی کسب کنید؟
یا می توانید با سفارش پول مشاوره املاک دریافت کنید؟
در مشاوره حقوقی ، مباحثی که مورد مشاوره قرار می گیرند با ارزش هستند و شامل احساسات ، زندگی انسان ، دارایی ، حقوق اجتماعی و موارد بیشماری با ارزش دیگر می شوند. یک وکیل نقش مهمی در مشاوره حقوقی و دادرسی دارد. کوچکترین خطا یا غفلت می تواند عواقب دردناک و هولناک ایجاد کند.

در یک پرونده حقوقی ، نیاز به مشاوره بیشتر است زیرا مسائل حقوقی از بسیاری جهات نیاز به تخصص ، تخصص و هوش بالایی دارند. برای انتخاب رستوران برای آخر هفته یا داشتن یک دندانپزشک با تجربه و با تجربه می توانید با دوستان خود مشورت کنید ، اما در بعضی موارد فردی که ما انتخاب می کنیم از تخصص و تخصص لازم برخوردار است. .

مباحث مشاوره حقوقی

مشاوران حقوقی به شما كمك می كنند كه در مورد نحوه رسیدگی به پرونده خود دقیق تر عمل كنید.

مشاوره حقوقی خانواده

جلسه مشاوره حقوقی خانواده به موضوعات مربوط به نامزدی ، انقطاع ازدواج ، خاتمه ازدواج ، بخشش ، جهیزیه ، نفقه و غیره می پردازد و راه را برای شما در امور حقوقی روشن می کند.

مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی در امور کیفری و انواع تقلب ، خیانت ، توهین ، تهدید ، قتل ، تجاوز ، جعل ، سوء استفاده از اختیار ، اختلاس ، پولشویی ، روابط غیرقانونی ، مجازات های مستی مانند حبس و شرایط. آزادی مشروط ، به تعویق افتادن مجازات و شرایط ، تبعید ، مجازات مالی و تبدیل ، شلاق و اعدام ، اینها همه قابل بحث است و در یک جلسه مشاوره حقوقی برگزار می شود.

مشاوره حقوقی درباره وراثت و ارث

مشاوره حقوقی در مورد وراثت ، وراثت انحصاری و تقسیم حصیر ، مهر و موم حصیری ، حذف مهر ، حصیری ، چگونگی درخواست بدهی متوفی ، اسناد و مدارک مورد نیاز برای ارائه به شورای حل اختلاف و دادگاه ، انتشار اطلاعیه ، مهلت انتشار و رسیدگی. و سایر موارد حقوقی.

مشاوره حقوقی برای کارگران و کارفرمایان

مشاوره حقوقی در مورد کارگران و کارفرمایان ، بیمه کارگر ، قراردادهای کارمند-کارفرما ، شرایط کارخانه کارخانه ، معادن و کارگاههای آموزشی و نحوه مطالبه خسارت از کارفرما یا اثبات رعایت کارفرما با اصول قانونی و فنی.

مشاوره حقوقی در امور مدنی

امور مدنی در دسته بندی های مختلفی از جمله املاک ، املاک ، اراضی ، قراردادها ، مسئولیت مدنی و غیره قرار می گیرند که در این جلسه مورد بحث قرار می گیرد و توسط یک مشاور حقوقی به شما ارجاع می شود.

مشاوره حقوقی در مورد تجارت

مشاوره حقوقی دعاوی تجاری ، معاملات تجاری ، تجارت ، ورشکستگی و تشکیل پرونده ورشکستگی برخی از مباحثی است که می توانید در جلسه مشاوره حقوقی در مورد آنها بحث کنید.

مشاوره حقوقی برند

مشاوره حقوقی در امور ثبت نام از جمله علائم تجاری و ثبت آرم ، علائم تجاری ، شرکت بازرگانی عمومی ، سهام خصوصی ، سرمایه گذاری مشترک ، نسبی ، با مسئولیت محدود ، تعاونی ، اعتراض رای هیئت مدیره ، ثبت نام ، الزامات ثبت نام ، تخلفات مدیران شرکتها.

مشاوره حقوقی مالیاتی

مشاوره حقوقی در مورد تشکیل پرونده های مالیاتی ، تشکیل پرونده های مالیاتی و روند رای گیری ، اعتراض اداری نسبت به نرخ مالیات. نحوه محاسبه مالیات بر درآمد افراد و اشخاص حقوقی و مشاغل مختلف.

مشاوره حقوقی در امور شهرداری

مشاوره حقوقی در مورد امور شهری از جمله: اتمام کار ، ساخت و سازهای غیر مجاز ، جریمه های شهرداری و هرگونه دعوی مربوط به ماده 6 کمیسیون شهرداری ها موضوع خوبی برای مشاوره حقوقی است.

موضوع در زمینه مشاوره حقوقی
قوانین جمهوری اسلامی ایران مانند سایر کشورهای مطیع جهان از پیچیدگی های زیادی برخوردار است و به دلیل وسعت و وسعت موضوع مورد نظر ، حقوقدانان طبق سلیقه خود به دسته های مختلفی می آیند و هرکدام شروع می شوند. برای کسب تجربه.

حق مشاوره حقوقی و داشتن وکیل باتجربه

با توجه به نکاتی که در پاراگرافهای بالا خوانده اید ، امور حقوقی بسیار پیچیده و پیچیده است. ماده 35 قانون اساسی حق قانونی هر شخص است که برای امور حقوقی خود با یک وکیل متخصص مشورت کند و در امور حقوقی با آنها مشورت کند. .

بهترین مشاوران حقوقی

همانطور که اشاره کردیم ، مشاوره به معنای مراجعه به افراد دانشمند برای دستیابی به حل مسئله و بهره مندی از تجربیات و تخصص دیگران است. در این فرایند ، مشتری در مورد مشکلات شخصی خود با یک مشاور حقوقی بحث می کند. در این میان ، یک مشاور حقوقی باید به مسئله حقوقی دیگران توجه زیادی داشته باشد و مسئله خود را به عنوان یک مشکل در نظر بگیرد و با دقت در مورد آن فکر کند تا بتواند از تمام تلاش خود برای حل آن استفاده کند. به این ترتیب ، مشاور حقوقی باید اعتماد بین دو طرف ایجاد کند و موانع برقراری ارتباط بین آنها و مشتری را کاهش داده و به آنها کمک کند

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)