سایت روانشناسی و مشاوره-بهترین سایت روانشناسی

فهرست مطالب

جهت تعیین وقت مشاوره با خانم دکتر رضوان امیرنجات

جهت مشاهده مطالب سایت روانشناسی ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده مطالب روانشناسی

آموزش های قبل از ازدواج-سایت روانشناسی و مشاوره-بهترین سایت روانشناسی

آموزش های قبل از ازدواج از اولویت های اساسی در برنامه های پیشگیرانه از نا بهنجاری های فردی و خانوادگی و کاهش میزان طلاق و افزایش میزان رضایتمندی از زندگی زناشویی است.

افراد می‌توانند از طریق نهادهای اجتماعی مراکز مطالعات خانواده مراکز مشاوره برای مشارکت فعال در برنامه های قبل از ازدواج ترغیب شوند.سایت روانشناسی و مشاوره-بهترین سایت روانشناسی

هدف از آموزش های قبل از ازدواج

به طور کلی هدف از آموزش های قبل از ازدواج آن است که زوج ها وارد فرایند آموزش مهارت ها شکل‌گیری اندیشه ها و نگرش‌های شوند تا روابط به هنجار بعدی آنها را بهبود بخشد.

آموزش در ازدواج-سایت روانشناسی و مشاوره-بهترین سایت روانشناسی

آموزش می‌تواند از طریق ارائه متون مختلف سمینار ها سخنرانی ها کلاس های درس و جلسات آموزش فردی یا گروهی یا کارگاه های آموزشی با حضور جوانان متقاضی ازدواج و متخصصان روانشناسی ارائه شود.

نگرش ها و ارزش های افراد جامعه با توجه به مقتضیات و شرایط در حال تغییر محیط و همچنین تجربه های ایشان در طول فرآیند جامعه پذیری  می‌گیرد و تغییر می‌کند اما با این وجود در سال‌های اخیر نگرش جوانان نسبت به ازدواج و تشکیل خانواده جهت‌گیری منفی یافته و به دنبال این نگرش منفی تباهی اخلاق اجتماعی و اقتصادی در جوانان عمومیت یافته است.

افراد با خود یک سری پیش تصویرهایی را به ازدواج می آورند و بعضی انتظارات در ذهن افراد نقش بسته است که کاملاً نیز از آن آگاه نیستند. در حقیقت یکی از مشکلات زوجها ناشی از فرضیه ها و استانداردهای ذهنی آنها می باشد.

سایت روانشناسی و مشاوره-بهترین سایت روانشناسی
سایت روانشناسی و مشاوره-بهترین سایت روانشناسی

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208  تماس بگیرید

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208   تماس بگیرید

جهت تعیین وقت با شماره 02186129208 تماس بگیرید

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)