سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

سامانه درخواست وکیل متخصص

چنانچه به دنبال وکیل متخصص می گردید بهترین گزینه انتخابی برای شما آقای دکتر امیرنجات می باشند. آقای دکتر امیرنجات وکیل پایه یک دادگستری تهران و دارای دکتری حقوق و تخصص در زمینه دیوان عدالت اداری،امور قراردادها،امور شهرداری،امور پزشکی،امور بانکی و دعاوی بانکی،دیوان عالی کشور،سرقفلی،ثبت احوال،دعاوی ملکی،چک،امور ملکی و املاک،بیمه تامین اجتماعی،اداره کار و امور حقوقی و کیفری می باشند.

جهت مشاوره حقوقی و تعیین وقت می توانید با شماره 09122888366 یا 02186129208 تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص

وکیل متخصص
معرفی مشاغل خدمات رسانه‌ای آنلاین بخش بزرگی از جامعه امروز را پوشش داده است. وكلاي متخصص در كشورهاي توسعه يافته در مناطق خاص تخصص دارند. به عنوان مثال ، یک وکیل مهاجرت در انگلیس حق دارد که تحت مداخله و قوانین پرونده بین المللی در امور مهاجرت مداخله کند و آنها را به عهده بگیرد. اما در کشور عزیزمان ایران ، تقسیم بندی تخصصی انواع قانون به معنای خاصی وجود ندارد و وکلای پایه یک دادگستری قادر به ارائه انواع مشاوره حقوقی بصورت آنلاین و حضوری هستند. در این میان ، تعدادی از افراد ، در هر شغل ، با درخشش و استعدادها و تواناییهای بی نظیر خود ، می توانند از برجسته ترین کلاس ها باشند. احد حسین پور ، وکیل مستقر در دادگستری ، به درستی می توان از نبوغ وکالت ، با داشتن پیشینه های بی شماری در حوزه های قضایی مختلف و همچنین عضویت در کانون وکلای بین المللی و کانون بین المللی وکلا ، از جمله وکلا در زمینه حقوق تخصصی نام برد. ، از درخشش خاصی برخوردار است و با ایده حداکثر بهره مندی جامعه از خدمات مشاوره حقوقی بهترین وکیل ایران ، سعی در گسترش فرهنگ استفاده از مشاوره حقوقی و مشاوره حقوقی در همه ابعاد زندگی افراد دارد.
در حالی که با هدف مشاوره مستقیم در مورد حقوق بین الملل و حقوق مهاجرت و همچنین ایجاد دپارتمان های تخصصی خانواده ، دارایی ، تجارت بین المللی ، داوری بین المللی و حقوق مدنی و همچنین در زمینه حقوق جزا ، مشاوره حقوقی و دادرسی مدنی ، یک وکیل متخصص در دادخواستهای شهرداری و عدالت اداری و ارائه مشاوره تخصصی حقوقی ، وی را به وکالت فراتر از نیازهای جامعه امروز تبدیل کرده است. رشد در یک خانواده کاملاً حقوقی و قضایی ، آموزش تخصصی حقوقی و همچنین یادگیری تکنیکها و روشهای مذاکره و شرکت در جلسات رسمی مدیران و مشاوران حقوقی در صنعت لیزینگ و سایر صنایع خودروسازی ، حسین پور را به عنوان یک طرفدار بی نظیر تبدیل کرده است. سطح بالای فقه و توانایی تجزیه و تحلیل موضوعات و استدلال های حقوقی در پرونده های مبتنی بر قوانین فعلی و آخرین تغییرات در حقوق داخلی و بین المللی مهارت بی نظیری است. آموزش حقوق جزا و جرم شناسی ، حقوق تجارت بین المللی. آموزش قضایی و جرایم سایبری از دیگر تخصصهای احد حسین پور است. متقاضیانی که به دنبال مشاوره حقوقی در امور جزایی ، حقوقی ، خانوادگی ، حقوق خانواده و حقوق خانواده هستند ، پس از مطالعه وب سایت تخصصی حقوق خانواده و وب سایت قانون مهاجرت ، می توانند برای برنامه ریزی حضوری و مشاوره آنلاین با احد حسین پور مشورت کنند.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)