روانشناس خوب در شمال تهران-روانشناس خوب شمال تهران

فهرست مطالب

جهت تعیین وقت با خانم دکتر سپیده شلبیری با شماره 02186129208 تماس بگیرید

روانشناس خوب شمال تهران-روانشناس خوب در  شمال تهران

چنانچه می خواهید روانشناس خوب در شمال تهران را داشته باشید با دفتر ما تماس بگیرید و از کادر مجرب روانشناسی گروه ما که از اساتید برجسته این رشته هستند بهره مند گردید.

نحوه تعیین وقت

جهت تعیین وقت مشاوره با شماره02186129208 تماس حاصل نمایید. مشاوران ما در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

آدرس دفتر ما

دفتر ما در تهران، سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پ 30 طبقه 4 واحد 8 می باشد.روانشناس خوب در شمال تهران-روانشناس خوب شمال تهران

 

اهمیت آموزش پیش از ازدواج

آموزش پیش از ازدواج از اولویت های اساسی در برنامه های پیشگیری از نابهنجاری های فردی خانوادگی کاهش میزان طلاق و  افزایش رضایتمندی از زندگی زناشویی است.

روانشناس خوب شمال تهران-روانشناس خوب در  شمال تهران

موارد مطروحه در آموزش پیش از ازدواج

در این دوره ها زوجین یا افراد وارد فرآیند آموزش مهارت ها و شکل گیری اندیشه‌های می‌شوند که در روابط به هنجار بعدی را قوت میبخشد.

این آموزش ها می توانند از طریق ارائه متون سمینارها و سخنرانی ها و جلسات آموزش فردی و گروهی کلاس های درس یا در کارگاه های آموزشی با حضور زوج ها و متخصصان روانشناسی و مشاوره انجام شود.

هدف آموزش پیش از ازدواج

هدف نهایی  آموزش پیش از ازدواج کمک به استحکام و ثبات ازدواج کاهش نرخ طلاق وارتقا کیفیت ازدواج است .در این صورت رضایتمندی زوجین بالا می رود و تمایل به طلاق کاهش می یابد حتی در بسیاری از ازدواج‌هایی که منجر به طلاق نمی شود .کیفیت ازدواج در برخی از آنها ممکن است .ضعیف باشد یافته های به دست آمده مرکز ملی پژوهش های ازدواج سالم نشان می دهد آمادگی قبل از ازدواج کاربرد اساسی در کاهش طلاق و حمایت از ازدواج سالم دارد عدم آمادگی برای ازدواج باور ها و انتظارات غلط نسبت به ازدواج از مهم‌ترین مفاهیم در امر ازدواج است که باید در جلسات آموزش پیش از ازدواج مورد بررسی قرار گیرد.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)