روانشناس خوب در تهران

فهرست مطالب

روانشناس خوب در تهران

 

تعیین وقت با روانشناس خوب در تهران

روانشناس خوب در تهران

 

چگونه یک روانشناس خوب در تهران انتخاب نماییم.

روانشناس خوب در تهران
در برخی از زمانهای زندگی ، هر یک از ما ممکن است احساس غرق شدن داشته باشیم و ممکن است برای رفع مشکلاتمان به کمک نیاز داشته باشیم. براساس اعلام انستیتوی ملی بهداشت روانی ، بیش از 30 میلیون آمریکایی برای برخورد با احساسات و مشکلاتی که فراتر از کنترل آنها به نظر می رسد ، نیاز به کمک دارند – مشکلات مربوط به ازدواج یا رابطه ، یک وضعیت خانوادگی یا برخورد با از دست دادن شغل ، مرگ یک دوست عزیز ، افسردگی ، استرس ، فرسودگی یا سوء مصرف مواد.

این ضررها و فشارهای زندگی روزمره گاه می تواند ناتوان کننده باشد. بعضی اوقات ما برای کمک به این مشکلات نیاز به کمک در خارج از یک متخصص آموزش دیده و دارای مجوز داریم. از طریق درمان ، روانشناسان به میلیون ها آمریکایی در هر سنی کمک می کنند که زندگی سالم تر و پرمحتوا داشته باشند.

 

 چه وقت به یک روانشناس خوب در تهران نیاز داریم

روانشناس خوب در تهران
شما احساس ناتوانی و طولانی مدت از درماندگی و غم و اندوه احساس می کنید و به نظر نمی رسد مشکلات شما با وجود تلاش و کمک خانواده و دوستان بهتر می شوند. شما انجام فعالیتهای روزمره را دشوار می کنید: به عنوان مثال ، شما قادر به تمرکز روی تکالیف در محل کار نیستید ، و در نتیجه عملکرد شغلی شما رنج می برد. بیش از حد نگران هستید ، بدترین حالت را انتظار دارید یا دائماً در حاشیه هستید. اقدامات شما برای خودتان یا دیگران مضر است: به عنوان مثال ، شما بیش از حد الکل می نوشید ، مواد مخدر سوء مصرف می کنید یا بیش از حد بحث برانگیز و پرخاشگر می شوید.

روانشناس چیست و روان درمانی چیست؟

روانشناس خوب در تهران
روانشناسانی که در روان درمانی و سایر اشکال درمان روانشناختی تخصص دارند ، متخصصان بسیار ماهر و دارای تخصص در زمینه های رفتار انسان ، ارزیابی سلامت روان ، تشخیص و درمان و تغییر رفتار هستند. روانشناسان با بیماران کار می کنند تا احساسات و نگرش خود را تغییر دهند و به آنها در توسعه الگوهای سالم تر و مؤثرتر از رفتار کمک کنند.

روانشناسان رویه های معتبر علمی را برای کمک به افراد در تغییر افکار ، احساسات و رفتارهای خود به کار می گیرند. روان درمانی یک تلاش مشترک بین یک فرد و یک روانشناس است. این یک محیط حمایتی برای صحبت صریح و محرمانه در مورد نگرانی ها و احساسات فراهم می کند. روانشناسان حفظ محرمانه بودن شما را بسیار مهم می دانند و وقتی اطلاعات محرمانه باید به اشتراک گذاشته شوند ، به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

چگونه یک روانشناس خوب در تهران پیدا کنم؟

روانشناس خوب در تهران
برای یافتن روانشناس ، از پزشک خود یا یک متخصص بهداشت دیگر سوال کنید. با انجمن روانی محلی یا ایالتی خود تماس بگیرید. با دانشگاه یا کالج روانشناسی محلی مشورت کنید. از خانواده و دوستان بپرسید. با مرکز بهداشت روان منطقه خود تماس بگیرید. در کلیسا یا کنیسه خود تحقیق کنید.

در هنگام انتخاب یک روانشناس خوب در تهران چه نکاتی را باید در نظر بگیریم

روانشناس خوب در تهران

روانشناسان و مراجعان با هم کار می کنند. مسابقه مناسب مهم است. اکثر روانشناسان بر این باورند که یک عامل مهم در تعیین کار یا عدم کار با یک روانشناس خاص ، به محض اینکه اعتبار و صلاحیت روانشناس برقرار شد ، سطح آسایش شخصی شما با آن روانشناس است. ارتباط خوب با روانشناس شما بسیار مهم است. فردی را انتخاب کنید که احساس راحتی و راحتی داشته باشید.

سؤالاتی که باید از یک روانشناس خوب در تهران بپرسید

روانشناس خوب در تهران

آیا شما یک روانشناس مجاز هستید؟ چند سال است که روانشناسی را تمرین می کنید؟ من احساس اضطراب (اضطراب ، تنش ، افسردگی و …) کرده ام و با مشکلاتی همراه هستم (با شغل خود ، ازدواج من ، غذا خوردن ، خوابیدن ، و غیره). چه تجربه ای برای کمک به مردم در این نوع مشکلات دارید؟ زمینه های تخصص شما – به عنوان مثال ، کار با کودکان و خانواده ها چیست؟ از چه نوع معالجه ای استفاده می کنید و آیا برای مقابله با نوع مشکل یا مسئله من اثبات شده است؟ هزینه های شما چقدر است؟ (هزینه ها معمولاً براساس یک جلسه 45 دقیقه ای به 50 دقیقه ای صورت می گیرد.) آیا سیاست هزینه مقیاس کشویی دارید؟ چه نوع بیمه ای را می پذیرید؟ آیا صورتحساب مستقیم از شرکت بیمه من دریافت می کنید یا پرداخت می کنید؟ آیا شما وابسته به سازمانهای مراقبت مدیریت شده هستید؟   کمک به کارمندان قرار نگرفتید ، ممکن است تصمیم بگیرید هزینه های خدمات روانی را از جیب خود بپردازید. برخی روانشناسان براساس یک سیاست هزینه مقیاس کشویی فعالیت می کنند ، جایی که مبلغ پرداختی به درآمد شما بستگی دارد.

 

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)