روانشناس خوب آنلاین-روانشناس خوب ازدواج

فهرست مطالب

بیماری روانپریشی چیست

بیماری روان پریشی سایکوز برخلاف اختلالاتی که پیشتر توضیح داده شد که مشکل در احساسات و هیجان بود روان پریشی اختلال فراگیر تری است و جنبه های گوناگون ذهن مثل افکار احساسات ادراک را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

شایع ترین بیماری روانپریشی

اسکیزوفرنی شایع‌ترین اختلال روان پریشانه است. این بیماری چند شخصیتی نیست. اختلال اسکیزوفرنی بدون دلیل روشنی رخ می دهد و ولی ممکن در خانواده‌ای شایع تر باشد و گاهی نیز نتیجه اختلال مصرف داروست.

آثار اسکیزوفرنی-روانشناس خوب آنلاین-روانشناس خوب ازدواج

مبتلایان به اختلال اسکیزوفرنی اغلب نمی‌دانند مشکل دارند. اغلب بدبین می‌شوند و فکر می‌کنند که بقیه دنیا مشکل دارند یا دیگران در مقابل آنها هستند در نتیجه داوطلبانه برای کمک پزشکی مراجعه نمی‌کنند .اگر شما گمان می کنید کسی روانپریشی دارد باید توسط یک پزشک ارزیابی شود .بهترین اقدام برای جلب همکاری بیمار از طریق همدلی و تأکید بر مشکلاتی است که خودش نیز آنها را قبول دارد مثل بی خوابی تغییر اشتها .

کنترل روانپریشی روانشناس خوب آنلاین-روانشناس خوب ازدواج-

خوشبختانه همانند دیگر اختلالات ذهنی ریشه مشکل یک عدم توازن شیمیایی در مغز است در نتیجه این اختلالات با داروهایی که به اصطلاح این عدم توازن کمک می کند قابل کنترل است علایم ممکن قطع قطع ارتباط با دوستان خانواده و انزواطلبی تو هم مشکلات گفتاری توجه به کم توجه کند پوشش و بهداشت ناتوانی در انجام وظایف تحصیلی یا کاری فکرهای عجیب به خصوص فکر تحت کنترل خارج قرار داشتند رفتارهای غیر طبیعی بخصوص با کنترل خارجی.روانشناس خوب آنلاین-روانشناس

روانشناس خوب آنلاین-روانشناس خوب ازدواج
روانشناس خوب آنلاین-روانشناس خوب ازدواج

خوب ازدواج

خشونت خانگی چیست

خشونت خانگی آسیب اجتماعی شایع و ناپسندی است که اغلب به صورت پنهان و در مواردی هم به صورت آشکار اتفاق می‌افتد که می‌تواند در درازمدت اثرات مخرب و جبران‌ناپذیری بر سلامت خانواده بگذارد .علاوه بر عوارض ناخوشایند جسمانی خشونت خانگی آثار روانی ویرانگری برای قربانیان خشونت و سایر اعضای خانواده ایجاد    می نماید. در تمام ادیان و دین مبین اسلام هر نوع خشونت و آزار نسبت به زن نهی  شده و به جای خشونت بر محبت و گذشت نسبت به وی تاکید شده است.

آثار رابطه کامل

یک رابطه بالغانه کامل رابطه است که هر کدام از افراد حقوق مساوی فرصت‌های برابر و مسئولیت های یکسان داشته باشند. اساساً یک رابطه خوب بر اساس احترام متقابل به همدیگر و توانایی در برقراری به صورت شفاف برا می‌شود. افراد مختلف تعاریف مختلف وی از انجام کارها و برقراری روابط صمیمی دارند. برخی از آنها چیزهایی است که بیشتر افراد در یک رابطه انتظار دارند. عشق صمیمیت و بیان جنسی ارتباطات تعهد برابری و احترام سازگاری مصاحبه حمایت عاطفی و وفاداری.

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)