سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

روانشناس آنلاین

روانشناس آنلاین

ما در دنیایی زندگی می کنیم که می توانید مردم را محاصره کنید ، اما هنوز احساس تنهایی می کنید ، وقتی کسی اوضاع را خراب نمی کند ، کسی به آن متوسل نشود.اما شنیدن، بخش مهمی از انسان بودن است.روانشناس نلاین

مهم نیست شما کی هستید یا از چه روشی استفاده  می کنید ، روانشناسی آنلاین  جایی است که از شما شنیده می شود و از آن مراقبت خواهید کرد. ممکن است ما  غریبه باشیم اما در آنلاین ما فقط دوستانی هستیم که هنوز آنها را ملاقات نکرده اید.

روانشناس آنلاین چگونه است؟

باید با کسی صحبت کنید؟ روانشناسان  آموزش دیده ما 24  ساعته  برای ارائه پشتیبانی عاطفی از طریق گفتگوی آنلاین در دسترس هستند.

وقتی به کسی احتیاج دارید تا با او صحبت کند ، ما اینجا هستیم تا شما را بهتر بشنود و به شما کمک کند.

با افرادی که درک می کنند ملاقات کنید

روانشناس آنلاین در چه حوزه هایی است؟

شما می توانید در بسیاری از موضوعات مانند افسردگی ، اضطراب ، روابط ، LGBTQ + و موارد دیگر آنلاین مشاوره بگیرید.

کمک بخواهید ، به یک جلسه پشتیبانی گروهی برنامه ریزی شده بپیوندید ، یا خرد و تجربه زندگی خود را به اشتراک بگذارید تا در این راه به دیگران کمک کنید. ما همه تو این جریان باهم هستیم.

ما برای نوجوانان هم آنلاین هستیم

روانشناس آنلاین برای جوانان

روانشناس آنلاین

ما شنونده هایی داریم مخصوصاً برای نوجوانان ، بنابراین شما می توانید هر زمان که بخواهید محرمانه گپ بزنید.

همچنین می توانید به انجمن ها و اتاق های گفتگوی پر جنب و جوش ما ، بپیوندید تا با همسالانی که می دانند از چه می گذرد ، به اشتراک بگذارید. پشتیبانی را بدست آورید و در این راه دوست جدیدی پیدا کنید

مسیر رشد شخصی خود را کشف کنید و مهارت های مقابله ای جدید را هر روز یاد بگیرید تا قوی تر شوید.

هر مرحله در مسیر شما یک فعالیت ساده برای کمک به خود است که به شما کمک می کند احساس بهتری داشته باشید.روانشناس آنلاین

پشتیبانی روانشناس آنلاین

روانشناس آنلاین

کمی ضافی می خواهید؟ هنگام چت  آنلاین ، می توانید از ما پشتیبانی و راهنمایی مداوم دریافت کنید.

روانشناس آنلاین
روانشناس آنلاین

روانشناس آنلاین  برای افسردگی

 سعادت درمانی آنلاین برای افسردگی

سعادت درمانی  یک برنامه 8 جلسه درمانی آنلاین تعاملی برای افسردگی است که شما به تنهایی تکمیل می کنید. این برنامه مبتنی بر درمان روان درمانی است که به اختصار درمان رفتاری شناختی یا CBT نامیده می شود. نشان داده شده است که CBT درمانی مؤثر برای افسردگی است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که تکنیک هایی را نشان می دهد که در بهبود روحیه و سلامت روانی شما مؤثر است.

از هرجایی و هر زمان به برنامه درمانی آنلاین ساده ما برای افسردگی دسترسی پیدا کنید. برنامه افسردگی درمانی کاملاً هدایت می شود و با استفاده آسان می توانید آن را کاملا رایگان امتحان کنید.

روانشناسی آنلاین برای افسردگی چگونه است

روانشناس آنلاین

روش های یادگیری را نشان دهید که براساس چندین دهه تحقیق روانشناسی کلینیکی در بهبود سلامت روان شما مؤثر هستند. این برنامه درمانی آنلاین با استفاده از درس های تعاملی به شما می آموزد که تکنیک های معمول شناختی و رفتاری را برای بهبود روحیه خود به شما یاد می دهند.
جستجوی کمک برای سلامت روان می تواند چالش برانگیز باشد. بیاموزید که چگونه می توانید روحیه خود را به تنهایی از طریق دروس و برگه های تعاملی ما با برنامه درمانی آنلاین خود مدیریت کنید. هیچ تعامل انسانی وجود ندارد ، بنابراین ناشناس خواهید ماند و اطلاعات شما محرمانه باقی خواهند ماند. به محض مشاهده مزایایی که به دنبال کمک حرفه ای اعتیاد هستند ، ساده تر به نظر می رسید.
بیشتر بیاموزید>
با درمان آنلاین بهتر احساس کنید
بیاموزید که سلامت روانی خود را کنترل ، مدیریت و بهبود بخشید.روانشناس آنلاین

روانشناس آنلاین چگونه کار می کند

روانشناس آنلاین

با استفاده از تست افسردگی بطور هفتگی روحیه خود را اندازه بگیرید
تکنیک هایی را یاد بگیرید که می توانند سلامت روانی شما را از دروس تعاملی بهبود بخشند
تکنیک های اصلی شناختی و رفتاری را با کاربرگ ساده تمرین کنید
اطلاعات مهم را با خلاصه خلاصه های یک صفحه مرجع کنید
مفاهیم اصلی برنامه درمانی آنلاین را با آزمونها مرور کنید.

مزایای تعاملی درمانی در روانشناس آنلاین

تعاملی درمانی یک برنامه درمانی آنلاین است که می تواند به شما در بهبود سلامت روان کمک کند. این روش  می تواند به عنوان یک برنامه مستقل مورد استفاده قرار گیرد تا تکنیک هایی را اثبات کند که باعث بهبود سلامت روان می شوند ، یا می توانند در رابطه با سایر برنامه های چهره به چهره و درمان آنلاین به عنوان یک ابزار مکمل استفاده شوند.

گروه درمانی درمانی به صورت حضوری

روانشناس آنلاین

توضیحات دیدار با چهره به چهره با پزشک متخصص و یا آنلاین ، یک برنامه درمانی خود گام را کامل کنید و یاد بگیرید که روحیه خود را مدیریت کنید
اثربخشی نشان داده شده است که درمان حضوری در درمان اختلالات سلامت روان دامنه وسیع مؤثر است. درمان آنلاین بدون هیچگونه مداخله درمانی نشان داده شده است که در بهبود سلامت روان مؤثر است
محرمانه بودن با یک درمانگر بصورت آنلاین یا حضوری برای بحث و گفتگو در مورد اطلاعات شخصی خود آشنا شوید یاد بگیرید چگونه از طریق برنامه آنلاین درمانی ما چگونه می توانید خلق و خوی خود را مدیریت کنید.روانشناس آنلاین
راحتی باید جلسات منظم معمولاً هفتگی را با درمانگر برنامه ریزی کنید .درمانی تعاملی در هر زمان و از هر کجا قابل دسترسی است.

 

جهت چت با روانشناس آنلاین   با شماره واتساپ  09054770377 تماس بگیرید

مجسمه فایبرگلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)