فهرست مطالب

جهت تعیین وقت مشاوره با دکتر امیرنجات به  واتساپ شماره 09122888366 یا 02186129208  پیغام دهید . جهت تنظیم عریضه آنلاین نیز به همین شماره واتساپ نمایید.

مقدمه

چنانچه به دنبال دفتر وکالت می گردید ما دفتر وکالت دکتر محمد امیرنجات را به شما پیشنهاد می نماییم. دفتر وکالت ما برگرفته از وکلای مطرح می باشد.

حوزه کاری ما در  زمینه کلیه دعاوی حقوقی و کیفری می باشد .

نشانی دفتر وکالت

نشانی دفتر  وکالت ما تهران ، سعادت آباد ، ابتدای بلوار دریا پلاک 30 می باشد.(عنوان :دفتر وکالت – آدرس دفتر وکالت در تهران)

دعاوی تحت پوشش

همانطور که در بالا گفته شد دعاوی تحت پوشش ما کلیه دعاوی خانواده ( شامل ، مهریه ، نفقه ، طلاق توافقی و طلاق از ناحیه زوجه ) دعاوی حقوقی و ملکی شامل تصرف عدوانی و خلع ید دعوی تخلیه ید از عین مستاجره و دعوی مطالبه وجه و سایر دعاوی حقوقی می باشد .همچنین در حوزه وکالت در شهرداری بیمه و تصادفات جاده ای تبحر داریم و صاحب سبک می باشیم.

خدمات جانبی دفتر وکالت ما

(عنوان :دفتر وکالت – آدرس دفتر وکالت در تهران)

خدمات جانبی دفتر وکالت ما به شرح ذیل می باشد .

الف- سامانه عریضه نویسی آنلاین

دفتر ما اولین سامانه عریضه نویسی آنلاین را متعلق به خود می داند. نحوه کار بدین صورت است که از طریق درگاه سامانه یا از طریق ارسال فایل به شماره 09122888366 قسمت واتساپ  فایل خود را ارسال  می کنید و عریضه خود را به صورت آنلاین دریافت می نمایید. این کار دارای مزیت های فراوانی می باشد . از جمله اینکه شما لازم نیست به دفتر وکیل مراجعه کنید و با هزینه بسیار کم توسط وکلای خود کار را ادامه می دهید.

عریضه نویسی انلاین
عریضه نویسی انلاین

ب- خدمات مشاوره خانواده

مجموعه ما به زوجین و خانواده ها علاوه بر خدمات حقوقی ، خدمات مشاوره خانواده نیز ارائه می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت رادیو روانشناس در صفحه اول مراجعه نمایید.

ج- خدمات داوری

مجموعه حقوقی ما دارای نهاد داوری است و شما می توانید بدون مراجعه به دادگاه اختلافات خود را از طریق واحد داوری مجموعه حل و فصل نمایید.

 

موسسه داوری
موسسه داوری
وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)