سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

فهرست مطالب

وکیل آنلاین خانواده-مشاوره آنلاین با وکیل خانواده

وکیل آنلاین خانواده

ممکن است شما مشکلات خانواده نظیر طلاق،مهریه،نفقه و… داشته باشید و نیاز به وکیل آنلاین خانواده داشته باشید. در این صورت می توانید با شماره 09122888366 در واتساپ تماس گرفته و مشاوره آنلاین خانواده داشته باشید.

وکیل آنلاین
وکیل آنلاین

وکیل آنلاین خانواده

مزیت وکیل آنلاین خانواده

امروزه بسیاری از وکلا و مشاوران حقوقی مشاوره حقوقی آنلاین را از طریق اینترنت و شبکه های مجازی ارائه می دهند. یک وکیل آنلاین نامی است که به این افراد داده می شود. وکیل آنلاین شخصی است که مجوز قانونی دارد و از طریق اینترنت به سؤالات حقوقی مردم پاسخ می دهد.

مشاوره حقوقی با یک وکیل فعال در رسانه های اجتماعی یکی از سریعترین و ارزانترین راه های تماس با وکیل است. در این روش ، مشتری سؤال خود را در قالب پیام متنی ، صوتی یا تصویری به وکیل منتقل می کند. همچنین می توانید اسناد پرونده مورد نظر را به عنوان پیوست پیام ارسال کنید. وکلا پس از بررسی اسناد و همچنین محتوای پیام ، پاسخ را به مشتری در اسرع وقت اعلام می کند. به طور کلی سرعت پاسخ یکی از عوامل اصلی در این روش است.

مزایای وکیل آنلاین
به طور کلی ، مزایای مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین به شرح زیر است:

یکی از سریعترین ، آسانترین و ارزانترین راه های دسترسی به وکیل
امکان مشاوره با وکلا مختلف در کمترین زمان ممکن
تاریخچه پیام های وکیل آنلاین و پاسخ ها را برای بررسی ذخیره کنید
سؤالات مختلف حقوقی بپرسید
امکان بررسی دقیق اسناد پرونده با ارسال آنها از طریق اینترنت و فضای مجازی
وکیل آنلاین
لازم به ذکر است که برای مشاوره حقوقی آنلاین با یک وکیل ، باید به تخصص وکیل توجه کنید. همچنین باید دانش حقوقی مشاور تضمین شود. در بسیاری از موارد ، سودجویان بدون داشتن اطلاعات حقوقی به دنبال مشاوره حقوقی هستند که این امر منجر به گمراهی و خرابکاری حقوق آنها در روند دادخواهی می شود.

وکیل تلگرام
تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسانی در کشور ما است که بسیاری از مشاغل از جمله وکلا در آن رشد کرده و به روز شده اند. بسیاری از موسسات حقوقی و موسسات حقوقی وجود دارند که با ایجاد کانال تلگرام یا یک گروه بزرگ تلگرام ، به هموطنان خود خدمات ارائه می دهند ، از جمله مشاوره حقوقی آنلاین ، بررسی پرونده ، صورتحساب و بیانیه و دادخواست و غیره. با توجه به ویژگی های کاربر پسند تلگرام ، از جمله ارسال عکس ، متن ، صدا و فیلم و همچنین ذخیره تمام پیام ها ، وکیل Telegram یکی از عباراتی است که اغلب در موتورهای جستجو مشاهده می شود.

وکیل اینستاگرام
بسیاری از صفحات اینستاگرام وجود دارند که با تولید محتوای عکس و فیلم از نکات حقوقی عملی سعی در ارائه خدمات حقوقی دارند. نحوه کار اینستاگرام به ویژه انتقال پیام از طریق تصاویر و همچنین مهاجرت بسیاری از کاربران تلگرام به اینستاگرام ، باعث شده است تا مشاوره حقوقی آنلاین در این اپلیکیشن بسیار محبوب رایج شود.

شرایط استفاده از مشاوره آنلاین
برای استفاده از خدمات وکالت آنلاین ، باید به موارد زیر توجه کنید:

قبل از پرسیدن هرگونه سؤال یا ارسال مدارک ، حتماً از هویت مشاور مطلع شوید.
سؤالات حقوقی خود را به صورت قاطع از یک وکیل بپرسید تا پاسخ دقیق تری بگیرید.
برای بررسی پرونده ، اسناد مهم و لازم را به وکیل ارسال كنید تا او بتواند آنها را بررسی كند و جواب درست را به شما بدهد.
اگر یک پرونده مهم دارید ، بهتر است بعد از مشاوره حقوقی آنلاین با یک وکیل ملاقات کنید.

خدمات آنلاین مشاوره خانواده

وقتی خانه را برای کار ترک می کنیم ، در طول روز با مشکلاتی روبرو می شویم که شیرینی زندگی را برای ما تلخ می کند. ، زندگی را برای ما غیرقابل تحمل کرده است.

با این وجود ، با کمی تفکر و توصیه از متخصصان در هر زمینه ای ، بسیاری از مسائل و مشکلات به راحتی مانند نوشیدن آب قابل حل است.
اما برخی از این موضوعات که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مربوط به زندگی ، املاک و شهرت ماست و حتی گاهی حتی خسارات ناشی از آن جبران ناپذیر به نظر می رسد ، موضوعات و مشکلات قانونی و پیچیدگی قوانین و مقررات قانونی است که حل می شود این مسائل. آن را باور نکردنی کرده است.

با این وجود باید گفت هیچ مشکلی غیرقابل حل نیست و ما می توانیم با دریافت مشاوره از وکلای اصلی دادگستری که مشاوره تلفنی رایگان دارند ، مشکلات را بر طرف کنیم و وکیل خودمان باشیم.

اما مدتهاست نگفته ایم که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است!

بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام حقوقی نظیر (خرید یا فروش ، تنظیم هر نوع قرارداد از جمله مشارکت ، پیمانکاری ، اجاره و غیره) از مشاوره حقوقی بهره مند شوید تا از خسارت و هزینه های انسانی و مالی در امان نمانید. .

درمان با مشاوره حقوقی
وقتی مسئله یا مشکلی پیش آمد یا کاری را انجام داده اید که خسارت مالی نداشته باشد یا خدای ناکرده ، قبل از هر اقدامی باید آن را با یک مشاور و خبره متخصص در میان بگذارید تا بهترین و کم هزینه ترین راه حل برای حل آن وجود داشته باشد. .
اما وقتی سعی می کنیم بدون مشاوره مشکلات را حل کنیم ، نه تنها مشکلات و مشکلات ایجاد شده برطرف نمی شوند بلکه یک مشکل جدید نیز به آن اضافه می کنیم.
این در حالی است که امروزه با توسعه فناوریهای نوین در جهان و با ظهور سیستمهای حقوقی آنلاین ، امکان مشاوره رایگان 24 ساعته وکلا در سراسر کشور با انواع تخصص و در نتیجه سوالات و مشکلات بسیاری فراهم شده است. با یک مشاور رایگان به راحتی حل و جلوگیری می شود.

مشاوره تخصصی آنلاین
اگر می خواهید یک مشاوره حقوقی فوری داشته باشید ، با ارسال سؤال خود در مدت یک دقیقه سؤال خود را به صد وکالت و مشاوران متخصص در شهر یا استان خود ارسال کنید و پاسخ سؤال خود را بصورت آنلاین دریافت کنید.

سؤال کنید و پرونده را ارزیابی کنید
اگر سوالی یا پرونده دارید که می خواهید از مشاوره چندین وکیل متخصص مطلع شوید یا پرونده خود را به مناقصه بگذارید ، با ارائه سؤالی در این بخش ، سؤال شما به صدها وکیل متخصص و با مشاوره در این بخش ارسال می شود. میزان هزینه ها پرونده احتمالی شما را در مورد بهترین راه حل های قانونی و همچنین طول پرونده و میزان موفقیت در پرونده راهنمایی می کند.
به این ترتیب بهترین و ارزانترین راه حل را برای پرونده خود در کمترین زمان ممکن انتخاب خواهید کرد.

انواع مشاوره آنلاین وکالت

وکیل آنلاین در تهران
وکیل آنلاین یکی از خدمات جدید در دنیای حقوق و خدمات حقوقی است. با پیشرفت فناوری و رشد شبکه های اجتماعی و نیاز روزافزون افراد مختلف به خدمات حقوقی ، باید برای شما پیش آمد که احساس نیاز به برقراری ارتباط سریع با یک وکیل آنلاین داشته باشید. مشتری و مشتری می توانند با وکیل اصلی یک دادگاه گپ بزنند و مشاوره حقوقی آنلاین را در سرویس وکالت آنلاین دریافت کنند. در خدمات وکالت آنلاین در دفتر گروه وکالت دادگستری ، وکلای با تجربه و املاک و مستغلات ، وکلای خانواده ، وکلا جنایی و وکلا مدعیان حضور دارند و شما را در مشکلات و مشکلات موجود راهنمایی می کنند. وکیل آنلاین گروه عدالت طلاب آماده است تا در ساعات اداری ، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 7 عصر ، به سؤالات حقوقی ، کیفری ، مدنی و خانوادگی پاسخگوی کاملاً رایگان مشتریان باشد.

بهترین وکیل آنلاین در تهران
مهمترین مزیت خدمات وکالت آنلاین ، که در واقع هدف اصلی آن است ، صرفه جویی در وقت و زمان است زیرا مردم به دنبال راهی برای دستیابی به کارهای بیشتر در کمترین زمان ممکن در طول روز هستند. در مورد وکلا آنلاین در تهران نیز همین موضوع است. بنابراین مزایای یک وکیل آنلاین:

1 – در هزینه ، وقت و انرژی صرفه جویی کنید

2- امکان سؤال از کلیه سؤالات و مشکلات قانونی و کیفری

3- بهره گیری از دانش و تجربه وکلای اساسی دادگاهی در خانه یا محل کار

4- پاسخگویی توسط وکلا و کارشناسان حقوقی دقیق و کامل است.

وکیل آنلاین

وکیل خانواده آنلاین

وکالت خانواده آنلاین آماده ارائه خدمات مشاوره ای در کلیه امور مربوط به دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق اجماعی ، جهیزیه ، نفقه و حضانت فرزند مشترک ، عذاب ، طلاق توسط یک زن و طلاق توسط یک مرد و شما عزیزان است می تواند در صورت بروز مشکلات خانوادگی از یک وکیل آنلاین استفاده کند.

وکیل آنلاین جنایی
وکیل دادگستری آنلاین در امور کیفری در کلیه امور مربوط به پرونده های کیفری از جمله: قتل ، جعل ، کلاهبرداری ، خیانت ، سرقت ، تجاوز ، شرارت و تهمت ، نوشیدن مشروبات الکلی ، فروش اموال افراد دیگر و غیره تخصص دارد … موارد دیگر: آماده ارائه خدمات مشاوره ای و پاسخگوی سوالات و مباحث شما عزیزان.

وکیل آنلاین
خدمات وکالت آنلاین آنلاین… با کارمندان وکلا متخصص در امور مربوط به امور خصوصی بین اعضای یک جامعه با یکدیگر مانند: تقاضای چک ، وراث ، سفته ، تغییر نام در شناسنامه ، وکالت غیرمنقول ، می خواهد و … به سؤالات و مشاوره حقوقی پاسخ دهد.

وکیل آنلاین املاک و مستغلات
وکیل آنلاین املاک و مستغلات متخصص در کلیه امور مربوط به دعاوی املاک و مستغلات از قبیل: تعهد به اتمام ، تعهد تسویه حساب در یک سند رسمی ، توقیف تهاجمی ، اخراج ملک ، سلب مالکیت ، فروش املاک مشترک ، سرقفلی ، مطالبات معوقه ، که عبارت است از در گروه وکلا جویای دادگستری با بهره مندی از وکلا باتجربه و دارای 30 سال سابقه در این زمینه آماده خدمت رسانی و مشاوره شما عزیزان هستیم.

مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین
یکی از خلاقانه ترین نوآوری های گروه مدافعان دادگستری ، مشاوره حقوقی آنلاین است. اکنون مخاطبین می توانند در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 7 بعدازظهر از طریق نرم افزار پرداخت شده اسکایپ به صورت آنلاین با وکیل آنلاین خود صحبت کنند و می توانند مشکلات و مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخی استراتژیک دریافت کنند. همچنین ، اگر مشکل شما از طریق چت آنلاین حل نشده است ، می توانید با مراجعه به وب سایت ما ، قرار ملاقات مشاوره حضوری را ثبت کنید ، همکاران در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان و روز مشاوره خود را تعیین می کنند تا مستقیماً به صورت آنلاین مشورت کنند. وکالت رو در رو

نکاتی در مورد مشاوره حقوقی

قبل از انتخاب نوع مشاوره ، چه بصورت حضوری و چه از طریق تلفن ، باید نکاتی را در نظر بگیریم تا نوع آگاهی از روند قانونی خود را با دانش کامل انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی حضوری ، عرفا ، مشمول پرداخت مشاوره است. بنابراین قبل از حضور در دفتر وکالت آنلاین خود ، لازم است هزینه تقریبی هزینه مشاوره را بدانید تا بتوانید تصمیمی مناسب تر بگیرید. علاوه بر این ، برای جلوگیری از هدر رفتن وقت خود ، تمام مدارکی را که فکر می کنید ممکن است لازم باشد ، بیاورید. در همین راستا می توانید در مورد مدارک مورد نیاز بصورت حضوری از وکیل آنلاین یا دبیر وکیل آنلاین نیز بخواهید. از آنجا که تعداد مراجعین در دفاتر حقوقی زیاد است ، بنابراین برای هر مشتری مقدماتی تعیین می شود. بنابراین برای احترام گذاشتن به وقت و وقت دیگران ، به اندازه یک چهارم از وقت خود در مطب باشید تا بتوانید در زمان وکالت خود در دفتر وکالت آنلاین باشید.

وکیل آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی 24 ساعته رایگان

مدافع موسسه حقوقی تهران برای بهره برداری و رفاه عمومی ، مشاوره حقوقی 24 ساعته رایگان در کلیه زمینه های حقوقی ، کیفری و خانوادگی توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس و وکلای اساسی دادگستری بصورت کاملا رایگان در دسترس است. موضوع زیر است.

چگونه می توان مشاوره حقوقی رایگان دریافت کرد؟
از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر برای مشاوره رایگان مشاوره بگیرید:
در ساعات اداری ، از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر ، برای مشاوره حقوقی می توانید با شماره تلفن ذکر شده در وب سایت موسسه حقوقی مدافع تهران تماس گرفته و به وکیل متخصص مربوطه متصل شوید.

این شماره که دارای 20 خط ویژه است و به راحتی در سایت قابل مشاهده است:

02144262535

از ساعت 19 تا 9 صبح برای مشاوره حقوقی تماس بگیرید:
در صورت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی در خارج از ساعات اداری ، یعنی از ساعت 19 تا 9 صبح ، می توانید در سه مورد با یک وکیل متخصص تماس بگیرید:

1- درمورد واتس اپ به شماره های 09122888366  مشاوره بخواهید ، و اگر هر یک از این وکلا آنلاین هستند و درخواست مشاوره را بپذیرید و با شماره گیری شماره تلفن های ذکر شده ، هزینه مشاوره را پرداخت کنید ، مستقیماً با وکیل و مشاوره حقوقی تماس بگیرید و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

2- در واتس اپ سؤالات فوق را به صورت صدا بپرسید و صدای خود را برای وکیل ارسال کنید.

3- در بخش درخواست مشاوره موضوع و سؤال خود را مطرح کنید. در این حالت سؤال شما در قالب سؤال و پاسخ در سایت بارگذاری می شود و برای مشاوره با شما تماس گرفته می شود.

 وکیل آنلاین واتساپ خانواده

وکیل WhatsApp آنلاین با توسعه روزافزون فضای مجازی در بین مردم رواج یافته است. واتس اپ یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که این روزها با فیلتر شدن تلگرام طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است. با گسترش موضوعات حقوقی و مشکلات اقتصادی ، مشاوره با یک وکیل خوب در همه امور به یک ضرورت تبدیل شده است ، بنابراین وکیل واتس اپ آنلاین برای کمک به مردم در امور مختلف با ارائه مشاوره و راهنمایی حقوقی کار کرده است. وکیل آنلاین تلگرام و واتس اپ دارای مزایای بسیاری است ، شما ممکن است در طول روز با مشکلات و خطرات قانونی روبرو شوید که وقت زیادی برای دیدن وکیل ندارید ، در چنین مواردی بهترین و ساده ترین راه برای مشاوره وکالت ، وکیل آنلاین واتس اپ. ممکن است وکالت آنلاین هنوز توسط برخی درک نشده باشد ، بنابراین در این مقاله می خواهیم همه موارد راجع به وکلای آنلاین واتس اپ را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

جالب است بدانید که بیش از 100 دلار هزینه آمریکا از طریق واتساپ و تلگرام به مشاوره حقوقی آنلاین اختصاص می یابد ، امروز در ایران نیز می توانید از این خدمات بهره مند شوید. بسیاری از وکلای مجرب و باتجربه این امکان را برای شما فراهم آورده اند که مشاوره حقوقی آنلاین را از طریق واتس اپ ارائه دهند و همچنین به عنوان وکیل آنلاین واتس اپ خدمات خود را به مردم ارائه دهند. بیشتر این حقوقدانان شماره تماس WhatsApp را در سایت خود دارند و افراد به راحتی می توانند بر روی آن کلیک کنند تا به مشاوره آنلاین واتس اپ هدایت شود.

وقتی مشاوره حقوقی واتس اپ را دریافت می کنید ، این سؤال پیش می آید که چگونه می توان موضوع را پیگیری کرد؟ چگونه می توان با یک وکیل آنلاین پرونده تشکیل دادخواست کرد؟ اگر بعد از مشاوره با وکیل آنلاین واتس اپ می توانید وکیل پرونده خود را امضا کنید ، می توانید به دفتر وکالت مراجعه کرده و اقدامات دیگری را انجام دهید ، معمولاً آدرس وکیل آنلاین واتس اپ در سایت ذکر شده است.

مزایای وکیل آنلاین واتس اپ

در مصرف انرژی ، انرژی و زمان صرفه جویی کنید
بسیاری از کاهش هزینه ها مانند هزینه سفر
امکان پرسیدن هرگونه سوال حقوقی یا کیفری
در هر زمان و هر مکان با یک وکیل مشورت کنید
داشتن توضیحات و راهنمایی های دقیق از وکیل
بهترین راه برای ارسال پیام از طریق واتساپ:

موارد زیر را در متن بیان کنید
نام و نام خانوادگی
شماره تلفن
دامنه آدرس شما
توضیحات کاملی از پرونده و مشکل شما و در صورت شروع محاکمه ، مراحل انجام شده ، نام دادگاه ، شماره شعبه و شماره پرونده.
همچنین می توانید با صدایی این موارد را توضیح دهید.
توجه داشته باشید که وکیل آنلاین واتس اپ برای حل مشکلات و قبول پرونده شما است نه برای مشاوره رایگان.

دادخواست آنلاین چیست؟
یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط وکیل آنلاین واتس اپ ، ارائه آنلاین واتس اپ است. ارسال آنلاین بدان معنی است که پرونده مربوط به پرونده خود را بصورت آنلاین ارسال کرده و صورتحساب ، دادخواست یا شکایت خود را از طریق وکیل آنلاین واتس اپ دریافت خواهید کرد. این پرونده همان چیزی است که شما باید به دادگاه مربوطه ارسال کنید ، ارسال در موفقیت پرونده حقوقی شما بسیار مؤثر است ، بنابراین پیشنهاد می کنم آن را به وکیل آنلاین واتساپ واگذار کنید.

دانش مورد نیاز یک وکیل

امکان تجزیه و تحلیل حجم زیادی از اطلاعات
توانایی جلب رضایت دیگران
محرمانه بودن و عدم افشای اسرار مشتری
توانایی تحمل فشار پرونده های مختلف
برای دفاع از مشتری اعتماد به نفس بالایی داشته باشید
آشنایی با کلیه مباحث و قوانین مالی ، حقوق ، فلسفه ، روانشناسی و غیره.
امکان توضیح همه مارپیچهای قانونی برای افراد عادی
توانایی جلب رضایت دیگران
توانایی ایجاد احساس آرامش و اعتماد به مشتری
صبر کنید تا به تمام سوالات مشتری پاسخ دهید
توانایی ایجاد حس همدلی و همدلی در مشتری
وکلای آنلاین واتس اپ

WhatsApp آنلاین وکیل دادگستری: همانطور که می دانید شخصی به عنوان وکیل دادگستری خوانده می شود که مدرک عالی خود را در زمینه فقه و حقوق گذرانده و مجوز وکالت را نیز کسب کرده است. این وکلا نسبت به سایر وکلا مهارت و دانش بیشتری دارند. بسیاری از این وکلا از طریق واتس اپ خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان ارائه می دهند ، به همین دلیل به آنها وکیل آنلاین مستقر واتس اپ نیز گفته می شود.

وکیل آنلاین طلاق واتس اپ: یکی از رایج ترین موضوعات وکالت امروز طلاق است. متأسفانه به دلیل عدم آگاهی کافی از زوج ، آغاز عشق غالباً منجر به پایان تلخ طلاق می شود. بنابراین ، زن و مرد به یک وکیل حرفه ای و با تجربه نیاز دارند تا بتوانند طلاق را سریع پردازش کرده و حقوق خود را دریافت کنند. در مسئله جدایی ، نیاز به وکیل طلاق در همسر بیشتر احساس می شود. در بسیاری از موارد ، زوجین نمی خواهند وکالت طلاق بگیرند و فقط می خواهند از مشاوره حقوقی وکالت طلاق برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی استفاده کنند ، بنابراین بسیاری از وکلا در زمینه طلاق از طریق واتس اپ توصیه های زوجین را ارائه می دهند.

وکیل خانواده واتس اپ آنلاین: خانواده یکی از بزرگترین پایه های هر جامعه است ، در هر خانواده گاهی اوقات مسائل و مشکلات قانونی وجود دارد که اگر حل نشود ، ممکن است بنیان خانواده شکسته شود. وکیل آنلاین خانواده واتس اپ بهترین گزینه برای یک خانواده است ، زیرا اگر هر یک از اعضای خانواده قبل از هرگونه عمل یا قرارداد با یک وکیل مشورت کند ، هیچ وقت وجود نخواهد داشت

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)