سایت حقوقدان وکیل دادگستری

گروه وکلای حقوقدان

تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

فهرست مطالب

مقدمه

یکی از خدماتی که مجموعه حقوقدان به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد اموزش در زمینه آزمون های وکالت و سردفتری و قضاوت می باشد.

شیوه تدریس ما در خصوص آزمون وکالت

مجموعه حقوقدان به سرپرستی دکتر امیرنجات در زمینه موفقیت و قبولی در آزمون وکالت شیوه ای خاص و منحصر بفرد دارد که این شیوه  موسسه ما را متمایز از سایر موسسات می نماید.تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

1-روش تدریس

روش تدریس ما در خصوص آزمون وکالت و سردفتری و قضاوت به این نحو است که در دو الی سه جلسه اول کل دروس به صورت تشریحی و فشرده به دانشجو تدریس داده می شود. علاوه بر آن روش صحیح مطالعه و حفظ کردن مطالب و تقویت حافظه نیز به ایشان تدریس می گردد.

1-1-دوره اول-تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

پس از پایان این دوره ، ازمونی استاندارد از دانشجو اخذ می گردد. در این آزمون اشتباهات دانشجو شناسایی می شود و  نقاط ضعف و قوت وی تشخیص داده می شود.

1-2- دوره دوم-تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

بر اساس روشهای خاص تدریس دکتر امیرنجات، منبعد روی نقاط ضعف دانشجو کار می شود.پس از پایان دوره دوم دانشجو از لحاظ سطح علمی، به سطح علمی مورد قبول دست می یابد که در همان سطح امکان قبولی وی در آزمون میسر می باشد.تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

1-3-دوره سوم

پس از پایان دوره دوم، دوره سوم آغاز می شود و در این دوره نکات سخت تر به دانشجو آموزش داده می شود. در این دوره سعی می شود دانشجو برای اخذ رتبه در آزمون های فوق آماده گردد.تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

2- امکانات آموزشی و مکان تدریس

مکان تدریس در سعادت آباد ، ابتدای بلوار دریا می باشد. ویژگی مجموعه ما این است که اولا دانشجو برای گذران دوره آموزشی گزینش می گردد و پس از قبولی امکان گذران دوره های ما را دارد.

همچنین کلاس های ما به صورت سه الی چهار نفره برگزار می شود  و دانشجو از خدمات پشتیبان و خدمات روانشناسی مجموعه حقوق دان در جهت ارتقاء انگیزه نیز بهره مند می گردد.

3- اساتید ما

در هر درس  سعی شده از اساتید و چهره های به نام استفاده شود. علاوه بر آن  دوره سوم دوروس  مدنی و تجارت و آئین ددرسی مدنی که همان بخش فشرده  نام گذاری شده توسط آقای دکتر امیرنجات تدریس می شود. سایر دوروس نیز توسط اساتید به نامی همچون آقای دکتر اسکندر زاده ارائه می شود.

در پایان خاطر نشان می شود با روش منحصر به فرد و ارائه امکانات ویژه به دانشجو، هدف ما صرفا قبولی دانشجو نیست بلکه هدف اخذ رتبه زیر 20 نفر  توسط دانشجو در آزمون های وکالت، سردفتری و قضاوت می باشد.

تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت
تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

 آموزش وکالت

در زمینه آموزش آزمون وکالت توسط دکتر محمد محمد امیر نجات وکیل پایه یک دادگستری و مدرسه حقوق ما خدمات حقوقی زیرا انجام می دهیم:

الف-تدریس خصوصی وکالت

اول تدریس خصوصی وکالت در بحث تدریس خصوصی وکالت یا همان آموزش وکالت ما برای دانشجویان و کسانی که به دنبال قبولی در آزمون وکالت می باشند ابتداً کلاسهای صحیح مطالعه وکالت را برگزار می نماییم و در مرحله بعد به تدریس دروس وکالت شامل درس آیین دادرسی مدنی، درس مدنی، درس اصول فقه، درس متون فقه و درس آیین دادرسی کیفری و درس جزای اختصاصی می پردازیم.

تدریس آزمون وکالت امری نیست که صرفاً با آموزش نکات حاصل شود چراکه اعتقاد ما خود دانشجو می تواند بسیاری از نکات را بدون استاد یاد بگیرد.

ب-کلاسهای آموزش وکالت

بررسی دانشجو باید بدانند چه نکاتی را بخواند و این نکات را چگونه بخواند همین مطلب باعث می شود به جای حضور در کلاسهای آموزش وکالت به دنبال مطالعه صحیح در منزل کتابخانه و صرف وقت در آزمون وکالت در منزل نمایند.

ج-تدریس تصویری وکالت

یکی از خدماتی که ما به دانشجویان و متقاضیان آزمون وکالت میدهیم تدریس تصویری وکالت است. بدین صورت که دانشجو از طریق اسکایپ یا نرم افزار واتساپ اقدام به برقراری تماس با استاد می نماید و استاد نیز دروس را به او تدریس می نماید.

شما می توانید برای این موضوع با شماره 02186129208  تماس حاصل نمایید .

بنابراین آموزش تصویری وکالت یکی از مواردی هست که ما در این خصوص داریم.

تدریس صوتی وکالت و آموزش صوتی وکالت

از موارد دیگر تدریس  صوتی وکالت یا همان آموزش صوتی وکالت می باشد که در این زمینه نیز روش کارما بدین صورت است شما از طریق تهیه فایل های صوتی اقدام به آموزش وکالت می نمایید.

بسته آموزشی آزمون وکالت

همچنین بسته آموزشی آزمون وکالت  در مبحث آموزش وکالت و تدریس خصوصی وکالت ، شامل تدریس دروس مدنی اصول فقه آیین دادرسی مدنی و آیین دادرسی کیفری و جزای اختصاصی برای وکالت می باشد. این موضوع شامل آموزش تست زنی در آزمون وکالت فیلم آموزشی آزمون وکالت می باشد بنابراین بسته آموزشی آزمون وکالت بسیار مناسب حال دانشجویان می باشد .

تدریس اصول فقه وکالت

همچنین یکی از مواردی که در مجموعه حقوقدان به مدیریت دکتر امیر نجات در زمینه آموزش آزمون وکالت است تدریس اصول فقه وکالت می باشد در واقع آموزش اصول فقه وکالت به دانشجو این کمک را می نماید در مواردی که به دنبال رتبه است اصول فقه می توانند کمک خوبی به او نماید تا وی بتواند به موفقیت دست یابد.

 

تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت
تدریس خصوصی وکالت-تدریس آزمون وکالت

مضرات موسسات آموزشی آزمون وکالت

شما ممکن است به دنبال موسسات آموزشی آزمون وکالت باشید یا به دنبال موسسه آموزشی آزمون وکالت در اینترنت باشید که ما اصلا اینگونه موسسات را به شما پیشنهاد نمی دهیم چراکه وقت دانشجو در رفت و آمد گرفته می شود و وی نمی تواند به خوبی دروس وکالت را بفهمد یا مدیریت زمان مناسبی داشته باشد و این موضوع از مواردی است که در آموزش وکالت و تدریس خصوصی وکالت  سهم بسزایی دارد .

پکیج آموزشی آزمون وکالت

همچنین اگر شما به دنبال بسته های آموزشی آزمون وکالت یا بسته آمادگی آزمون وکالت یا پکیج آموزشی آزمون وکالت و یا کتاب های کمک آموزشی آزمون وکالت می باشید با انبوهی از کتاب ها در بازار مواجه می شوید که چندان برای شما نفع خاصی ندارد و وقت شما را نیز می گیرد بنابراین بهتر است از پکیج آموزشی آزمون وکالت دکتر امیر نجات یا کلاس های آموزشی آزمون وکالت ایشان یا دوره آموزش تصویری دروس وکالت ایشان بهره مند شوید تا در آزمون وکالت موفقیت دست یابید

وكيل طلاق توافقي در صادقيه|وكيل طلاق در صادقيه

طلاق توافقی

فوری (10 روزه)